Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

Citát na zítra pro pana GEOO,aby tu nebyl tak sám. :-)

Co vlastně děláš? Bojuješ abys zvítězil nebo prohrál? Mezi tím je velký rozdíl. Pepper de Callier

Odpověď pro pana Luďu.

Já nebojuju abych vahrával ale když začnu válku tak vždy zvítězím

Běda vojevůdci, který přichází na bojiště s nějakým systémem. Napoleon Bonaparte :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V patek jsem z "vesnice" vyrazili do Maticky Stovezate :) (cekal jsem v patek v 17 hodin bude Praha ucpana pouze smerem ven, ale ouha :) , po hlavni magistrale jsme se cukali na jednicku snad 30 minut )

post-5923-1196669236_thumb.jpg post-5923-1196669555_thumb.jpg post-5923-1196669251_thumb.jpg

Cilem vyletu byla premiera muzikalu Dama s kameliemi v divadle TaFantastika...v podstate prekvapeni, holky netusily, kam se jede a to az do doby, nez jsme stali pred divadlem.

Jedna s uplne novy muzikal s tou jedinecnoti, ze zde byly zive nejen zpevy, ale i hudba...

(prosim, omluvte kvalitu fotek, ale nebylo vhodne pouzivat blesk :) )

post-5923-1196670010_thumb.jpg post-5923-1196670027_thumb.jpg post-5923-1196670038_thumb.jpg post-5923-1196670062_thumb.jpg

a nasledovala nocni prochazka po Karlove moste...

post-5923-1196670120_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muselo to být hezké ...hnedka bych jel taky. Mám rád takové akce :-)

No popravde receno...nemam rad muzikalovou hudbu, ale na zivo je to uplne bomba....

Strasne rad bych videl Tri musketyri....mam to na DVD i jako MP3, ale LIVE bude LIVE :)

Dale pak Obraz Doriana Graye a Krysare (pokud se jeste vubec hraje)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich: Certi se blizi...

...už se schovej, celý rok si zlobil Lúcu, navíc sis koupil naftové rodinné auto vhodné an nákupy do Liedlu, budeš první koho si odnesou :p

:unsure: Co?? Vzdyt me znas... kol7

Jak to s Vama vypada? ;) Doufam ze v sobotu dorazite!! :kol-35: Ne, ze se dovali "jen" Mischicka s Ludou a Janinkou... kol1

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:unsure: Co?? Vzdyt me znas... kol7

Jak to s Vama vypada? ;) Doufam ze v sobotu dorazite!! :kol-35: Ne, ze se dovali "jen" Mischicka s Ludou a Janinkou... kol1

No ...já nevím ještě jak to se mnou bude.

Co ty předsedo? Pojedeš?

Jinak já bych jel strašně rád ...ale fakt nevím jak to budu stíhat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra u Vas je taky ted casto mrtvo... :rip:

No ...to ano ...vůbec nevím co s klukama je ...to je potom složité se na něčem domlouvat když si na to odovídám stejně sám. Každopádně já ani nevím jestli je to akce o autech nebo jestli berete své drahé polovičky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ...to ano ...vůbec nevím co s klukama je ...to je potom složité se na něčem domlouvat když si na to odovídám stejně sám. Každopádně já ani nevím jestli je to akce o autech nebo jestli berete své drahé polovičky.

Je to akce "predevsim" o autech. Samozrejme nase polovicky u toho nemuzou chybet!! V mem pripade o jedne moji a druhe polovicce... :D Uz na ni totiz dost zarli!! Prej se vic venuju autu... :ph34r:

Dneska psal zdemar, ze je zamluvena hospoda, bowling... ;) Koukni k nam.

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to akce "predevsim" o autech. Samozrejme nase polovicky u toho nemuzou chybet!! V mem pripade o jedne moji a druhe polovicce... :D Uz na ni totiz dost zarli!! Prej se vic venuju autu... :ph34r:

Dneska psal zdemar, ze je zamluvena hospoda, bowling... ;) Koukni k nam.

OK ..to já jsem si jenom ujasnoval situaci co a jak.

Každopádně čekám na to co kluci .....Jetsli jedou nebo nejedou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK ..to já jsem si jenom ujasnoval situaci co a jak.

Každopádně čekám na to co kluci .....Jetsli jedou nebo nejedou

Tak Mischicka (pokud nezradi-a nic mu to neprekazi v praci) tak zrejme na 99% prijede. A byl bych rad kdyby Vas prijelo co nejvic... ;) Chapu ze je to daleko, ale tak priste muzes neco domluvit u Vas! -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...