Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

No videl bych to na posezeni a domluveni se na akci "S Vami me bavi svet"...kdo-co apod...

Jééé ...ahoj předsedo, ...no to jsem rád že jsi se na nás taky přišel podívat. Naprosto s posezením před akcí "S tebou mě baví svět" souhlasím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podívejte pánové ...prostě po štědrém dnu se musíme někde sejít a ještě všechno dohodnout co a jak bude ...

Nehci být za předsedu, ale po Štedrém dnu jsou jen 3 dny do našeho odjezdu, z nichž dva strávíme střídavě u našich a u Janinky rodičů a třetí se balím(e), takže nevím, spíš bych to viděl na neděli před ŠD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehci být za předsedu, ale po Štedrém dnu jsou jen 3 dny do našeho odjezdu, z nichž dva strávíme střídavě u našich a u Janinky rodičů a třetí se balím(e), takže nevím, spíš bych to viděl na neděli před ŠD...

to je dobrej nápad. Taky bych to bral před štedrým dnem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehci být za předsedu, ale po Štedrém dnu jsou jen 3 dny do našeho odjezdu, z nichž dva strávíme střídavě u našich a u Janinky rodičů a třetí se balím(e), takže nevím, spíš bych to viděl na neděli před ŠD...

Hele, to jsem ti to poradil do ICQ a se tím teď chlubíš jako že je to tvůj nápad.

Klucí to jsem vymyslel já!!!!!

:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehci být za předsedu, ale po Štedrém dnu jsou jen 3 dny do našeho odjezdu, z nichž dva strávíme střídavě u našich a u Janinky rodičů a třetí se balím(e), takže nevím, spíš bych to viděl na neděli před ŠD...

Asi tak nejak...predbezne s tim pocitam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...