Přejít na obsah

Čištění interiéru


michal_1

Doporučené příspěvky

Tak jsem po dvouměsíčním "přemýšlení" čím nejlépe vyčistit světlého Laurina to včera pořešil Vanish oxi action. Dámo a pánové - je jak z fabriky! A z toho co šlo z těch sedaček ... sem fakt nechápal. Sice to na kůži nedoporučujou, ale... žádnej flek se tam nikde neobjevil a doufám, že neobjeví :). Když jo budu vás varovat.

ČISTOTA PŮL ZDRAVÍ -_- tak doufám, že mi neupadne třeba kolo :p:smich::t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po dvouměsíčním "přemýšlení" čím nejlépe vyčistit světlého Laurina to včera pořešil Vanish oxi action. Dámo a pánové - je jak z fabriky! A z toho co šlo z těch sedaček ... sem fakt nechápal. Sice to na kůži nedoporučujou, ale... žádnej flek se tam nikde neobjevil a doufám, že neobjeví :). Když jo budu vás varovat.

ČISTOTA PŮL ZDRAVÍ -_- tak doufám, že mi neupadne třeba kolo :p:smich::t

A to jsi bral i strop?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
Tak jsem po dvouměsíčním "přemýšlení" čím nejlépe vyčistit světlého Laurina to včera pořešil Vanish oxi action. Dámo a pánové - je jak z fabriky! A z toho co šlo z těch sedaček ... sem fakt nechápal. Sice to na kůži nedoporučujou, ale... žádnej flek se tam nikde neobjevil a doufám, že neobjeví :). Když jo budu vás varovat.

ČISTOTA PŮL ZDRAVÍ -_- tak doufám, že mi neupadne třeba kolo :p:smich::t

Tak co objevilo se neco ? Potrebuju vycistit sedacky tak abych vedel. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to jde pokud nejsou vyhřívane sedačky jinak suchá pěna a makačka taktež

No já bych ty vyhřívané sedačky zas tak černě neviděl - to jako že to zrezne ?

Vyhřívané mám a běžně to čistím namokro vysavačem na koberce a v poho.

Jedinou nevýhodou je, že se pak musí týden jezdit na igelitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to jde pokud nejsou vyhřívane sedačky jinak suchá pěna a makačka taktež

No já bych ty vyhřívané sedačky zas tak černě neviděl - to jako že to zrezne ?

Vyhřívané mám a běžně to čistím namokro vysavačem na koberce a v poho.

Jedinou nevýhodou je, že se pak musí týden jezdit na igelitu.

taky jsem bral vyhrivane na mokro a hrejou... :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po dvouměsíčním "přemýšlení" čím nejlépe vyčistit světlého Laurina to včera pořešil Vanish oxi action. Dámo a pánové - je jak z fabriky! A z toho co šlo z těch sedaček ... sem fakt nechápal. Sice to na kůži nedoporučujou, ale... žádnej flek se tam nikde neobjevil a doufám, že neobjeví  :). Když jo budu vás varovat.

ČISTOTA PŮL ZDRAVÍ  -_-  tak doufám, že mi neupadne třeba kolo  :p  :smich:  :t

Tak co objevilo se neco ? Potrebuju vycistit sedacky tak abych vedel. -_-

Vše v pořádku a bez skvrn -_-

Strop jsem nedělal, jen přední sedačky a trvala mi jedna cca 1,5h :( .

Jo! A ještě jsem s tím vzal ten černej plast pod volantem a ouha se z něj stal zas světlej :olol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po dvouměsíčním "přemýšlení" čím nejlépe vyčistit světlého Laurina to včera pořešil Vanish oxi action. Dámo a pánové - je jak z fabriky! A z toho co šlo z těch sedaček ... sem fakt nechápal. Sice to na kůži nedoporučujou, ale... žádnej flek se tam nikde neobjevil a doufám, že neobjeví :). Když jo budu vás varovat.

ČISTOTA PŮL ZDRAVÍ -_- tak doufám, že mi neupadne třeba kolo :p:smich::t

pouzil si gela alebo prasok a ako si to aplikoval

vdaka Roman -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

Hele já na to mám takovou super pěnu a s tou to jde krásně. Jestli chceš tak se ti podívám jak se jmenuje a kolik stojí ...případně kde se to dá sehnat.

každopádně je to i na okna a na plasty ....funguje to perfektně ale je to mylsím celkem drahé.

Jinak OK :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele to není ono když si to necháš udělat od nějaké firmy ..to potom není ta správná láska. Lepší je na tom nechat ruce a udělat si to sám. Stačí na to Vaniš - skvrn a špíny se zbavíš :-)

Přesně tak vaniš je super krásně umiješ i plasty fakt doporučuji :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové pánové .....jak to tu tak poslouchám tak nesouhlasím ...kdyby Vám někdo umýval vaší holku tak to by se Vám asi nezamlouvalo ...ale auto klidně cizím propůjčíte :(:smich:

:palec2::palec2::palec2:

taky raději sám,pak když nebudete od firmy spokojeni tak jim tu budete dělat špatnou reklamu a to tedy raději at nemají kšeft,páč po někom něco předělávat je leckdy očistec!někde tu je už na to téma.takhle co si zmastím já,tak si vynadám a předělám to!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové pánové .....jak to tu tak poslouchám tak nesouhlasím ...kdyby Vám někdo umýval vaší holku tak to by se Vám asi nezamlouvalo ...ale auto klidně cizím propůjčíte  :(  :smich:

:palec2::palec2::palec2:

taky raději sám,pak když nebudete od firmy spokojeni tak jim tu budete dělat špatnou reklamu a to tedy raději at nemají kšeft,páč po někom něco předělávat je leckdy očistec!někde tu je už na to téma.takhle co si zmastím já,tak si vynadám a předělám to!

Stejný názor -_-:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...