Přejít na obsah

Čištění interiéru


michal_1

Doporučené příspěvky

Zdravim,mate nekdo skusenosti s cistenim interieru.Mam spinavy tapecirunk na strese.Kolem gumovych kraju je cerny.Jarej pripravek je vhodnej.Diky :unsure:

Používám Peršan,na strop i na sedačky. :palec2:

Jednou za rok dávám na komplet čištění.Dělají to dvě holky a doma bych to nevyčistil jako ony ani náhodou.Od stropu až po koberec za tiskara.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hello pánové...když jste takhle u toho čištění, neporadí mi někdo, jak dostat z koženejch sedaček jednu fakt starou zaschlou a zatvrdlou žvejku? :( jsou to sice jenom takový maličký stopy...tenký jak nitky a dlouhý asi 3 cm a skoro nikdo si toho nevšimne, ale já o tom vim a docela mě to s..e :disgust: všimnul jsem si toho nedavno...nechal mi to tam první majitel...asi bonus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem teď o víkendu dělal kamarádovi auto vanišem a skoro ho nepoznal ...vůbec bych se toho nebál si to udělat doma sám. Je asi pravda že když to někoho živí a dělá to každý den tak je to kvelitnější ...tím myslím ve spešl firmě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doma sám to nikdy nevyčistíš tak jako ti to vyčistěj v jákykoli specializovaný firmě na čištění introše a nějakej vanish ten si nalejte hoši do pračky. :smich:

Naprosto s tebou souhlasím. Taky jsem si dřív auto dělal sám, ale nikdy to nebylo takové, jako od specializované firmy. Mají na to lepší vysavače a hlavně přípravky na čištění. A dlouhotrvající renovaci vnitřních plastů udělají tak, jak se to člověku doma nemůže nikdy podařit. Jednou za čas k tomu rozleštit lak a auto je skoro jako nové - to myslím vážně. Někdo tady psal přirovnání o tom, že si manželku taky obhospodařuje sám nebo něco v tom smyslu. Moje manželka chodí k holiči, na kosmetiku a oblečení si doma nešije, ale nakupuje u odborníka. Podle mě je to s autem podobné. Jednou za čas to prostě autu dopřát a holt něco zaplatit. Kompletní vnitřek u nás stojí do 1000,- Kč, s rozleštěním laku okolo 1500,-Kč. Je to moc, když je to jednou za čas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doma sám to nikdy nevyčistíš tak jako ti to vyčistěj v jákykoli specializovaný firmě na čištění introše a nějakej vanish ten si nalejte hoši do pračky. :smich:

Naprosto s tebou souhlasím. Taky jsem si dřív auto dělal sám, ale nikdy to nebylo takové, jako od specializované firmy. Mají na to lepší vysavače a hlavně přípravky na čištění. A dlouhotrvající renovaci vnitřních plastů udělají tak, jak se to člověku doma nemůže nikdy podařit. Jednou za čas k tomu rozleštit lak a auto je skoro jako nové - to myslím vážně. Někdo tady psal přirovnání o tom, že si manželku taky obhospodařuje sám nebo něco v tom smyslu. Moje manželka chodí k holiči, na kosmetiku a oblečení si doma nešije, ale nakupuje u odborníka. Podle mě je to s autem podobné. Jednou za čas to prostě autu dopřát a holt něco zaplatit. Kompletní vnitřek u nás stojí do 1000,- Kč, s rozleštěním laku okolo 1500,-Kč. Je to moc, když je to jednou za čas?

Jasně že máš pravdu :-) To s těma manželkama jsem psal já ale myslel jsem to tak že prostě ....no však všichni víte :-) čistím si auto sám ale jendou za čas využiji taky profesionály .....jenom jsem si ještě nenechal udělat lak ..a to by mě zajímalo jak se to profíkům podaří rozleštit a hlavně jak dlouho to vydrží. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doma sám to nikdy nevyčistíš tak jako ti to vyčistěj v jákykoli specializovaný firmě na čištění introše a nějakej vanish ten si nalejte hoši do pračky. :smich:

Naprosto s tebou souhlasím. Taky jsem si dřív auto dělal sám, ale nikdy to nebylo takové, jako od specializované firmy. Mají na to lepší vysavače a hlavně přípravky na čištění. A dlouhotrvající renovaci vnitřních plastů udělají tak, jak se to člověku doma nemůže nikdy podařit. Jednou za čas k tomu rozleštit lak a auto je skoro jako nové - to myslím vážně. Někdo tady psal přirovnání o tom, že si manželku taky obhospodařuje sám nebo něco v tom smyslu. Moje manželka chodí k holiči, na kosmetiku a oblečení si doma nešije, ale nakupuje u odborníka. Podle mě je to s autem podobné. Jednou za čas to prostě autu dopřát a holt něco zaplatit. Kompletní vnitřek u nás stojí do 1000,- Kč, s rozleštěním laku okolo 1500,-Kč. Je to moc, když je to jednou za čas?

Jasně že máš pravdu :-) To s těma manželkama jsem psal já ale myslel jsem to tak že prostě ....no však všichni víte :-) čistím si auto sám ale jendou za čas využiji taky profesionály .....jenom jsem si ještě nenechal udělat lak ..a to by mě zajímalo jak se to profíkům podaří rozleštit a hlavně jak dlouho to vydrží. :help:

Ten vnější lak je fakt rok super. A i ještě 2 rok je to hodně znát. Asi podle toho, jak často jezdíš do myčky apod. Mají za to spešl leštišky a nějaké pasty (asi zabrušovací leštěnky) - je to fakt super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to já si ho asi nechám vyleštit taky od profesionálů. Jestli říkáte že je to tak dobré tak to já do toho půjdu. Jenom nevím kde to mám provést protože si nějak nejsem jist zda tady na Vysočině někdo takové služby poskytuje :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Prosim vas kuci.

Cim a jak vycistit cely interier ?

Mate nejake osvedcene pripravky nebo poradte nejakou spesl mycku v okoli Ostravy.

diky

na tapecy - plasty solvina s kartáčkem a pak setřít vlhkým hadrem

na výplně je super vanish a savý hadr

na přístrojovku pak dávám takový sprej na plast a super

na koberce zase vanish

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Ostravě-Poruba. AUTO ŠTEPÁN.tel:737546494.Jsem si nechal umejt auto a spokojenost.Top komplet-zahrnuje.

1-RUČNÍ MYTÍ

2-ČIŠTĚNÍ MOTORU S KONZERVACÍ

3-ČIŠTĚNÍ INTERIERU MOKROU CESTOU

4-EXTERIER,STROJOVÉ LEŠTĚNÍ,VOSKOVÁNÍ S TEFLONEM.

Časová náročnost: 10-12 hodin,cena od 1800 kč dle znečištění.U tohoto kompletního programu nabízejí převzetí vozu u zákazníka a zpětné přistavení.Já jsem si tam nechal sice pouze ruční mytí s voskem za 120 kč ,ale autí prokouklo jako nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poraď te, jestli máte někdo zkušenost s čištěním interieru OCT LaK. Myslím ty prostředky sedaček - je to kombinace s kůží. Ani nevím jestli je to taky kůže nebo látka. Bojím se to vzít něčím aby ten přípravek nějak neponičil tů kůži. A co vyhřívání sedaček? Přežije nějáké mokré čištění? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poraď te, jestli máte někdo zkušenost s čištěním interieru OCT LaK. Myslím ty prostředky sedaček - je to kombinace s kůží. Ani nevím jestli je to taky kůže nebo látka. Bojím se to vzít něčím aby ten přípravek nějak neponičil tů kůži. A co vyhřívání sedaček? Přežije nějáké mokré čištění? Díky.

K tomuto dotazu se taky pridavam. Kuze sice vypada pekne, ale jen kdyz je cista. A to ta moje uz ted neni...

A ciste nahodou, nevite nekdo, kde by se pripadne daly sehnat predni sedacky pro L&K?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim vas kuci.

Cim a jak vycistit cely interier ?

Mate nejake osvedcene pripravky nebo poradte nejakou spesl mycku v okoli Ostravy.

diky

Já jsem si půjčil z jedné firmy ten tepovač (čistič) na koberce a sedačky+ saponát. V sobotu jsem na to skočil, vyčistil komplet introš a max. spokojenost. zaplatil jsem kolem 450Kč. práce na 4 hoďky.

Jinak firmy za to chtěj kolem 1500,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...