Přejít na obsah

Československý zraz v Bratislave


profor

Doporučené příspěvky

Kucíí, tak kamarádka se ozvala, ale nevychází jí to, takže pojedu do Blavy někdy později, tak tam nedělejte ostudu :p

OK hlavne sa zúčastni -_--_-

Jsem to myslel tak, že teď s Váma nepojedu, někdy později v květnu, červnu..

ako moze niekto uprednostnit kamaratku pred nami ??????

ja som sa preventivne pohadal s manzelkou uz v pondelok, aby som mal volne pole posobnosti na weekend... :p

Editováno: , autor: colins
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Profor: Nie je problém, postarám sa o čo budem vedieť :palec2: A keď už sa bude bastliť a bude vag, to mi potom rovno niekto môže spojazdniť ten maxidot B)

Ok aký je teda oficiálny časový plán? Ak to správne chápem, zraz o 11,30 na dohodnutom mieste. Odtiaľ sa jedna skupina presunie do Dunajskej Lužnej na pokusy a druhá zatiaľ počká na mieste.

Am I right?

Bemo sa to asi hanbí povedať, ale nepríde kvôli tomu, že už má dohodnuté člnkovanie s Byrtom :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie chcel som to takto:

Ja budem pred jedenastou na pumpe v Malackach, ta čo je hneď po zjazde z D2

Tam by sme sa spojili a ja by som dal na patronke znamenie pre skupinu ktorá má ísť na miesto zrazu a tí by sa odpojili a ja s JaKrom a Bobikom by sme trielili do Lužnej, čo vy na to?

Igor: myslíš že po obchvate by sme tam skôr došli?

Editováno: , autor: profor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som tiež rád, že sme sa stretli v takom hojnom počte, pokecali, povymieňali rôzne vecičky na naše tátoše. Bobíkovi vďaka za stredne veľký balíček aj za malý čierny sáčoček. A konečne viem, kto sa skrýva aj za ostatnými nickmi (Jakr, Lugo...). Škoda, že som s vami nemohol stráviť celý pobyt u nás, bohužiaľ, plán som mal perfektný ale nečakané zhoršenie zdravotného stavu člena rodiny mi v tom zabránilo :feve:

Tak kedy a kde sa stretneme nabudúce -_- ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...