Přejít na obsah

Toto forum podporuje Podvody!!


zabiak

Doporučené příspěvky

Lidi to že to pak bude prodávat jinde to není argument!

Cushdie Proč by si měl být obviněn to co jsi udělal je naprosto v pořádku kuli tomu je škodovka prodává. Když máš duplikát tak to značí kupujícímu, že si jí stratil a muže si to jít ověřit do servisu jestli je opravdu servisováno.

Lidi nevyměšlejte kovbojky.

Fakta jsou takové: knížky jsou určeny k PODVODU! k ničemu jinému být použity nemohou, protože pro ty kdo stratí svůj techničák je prodává náhradní duplikáty škoda za 19kč. Protě tyhle knížky nemohou být legálně použity k tomu k čemu jsou určeny. To je prostě fakt!!

Jinak chápu moderátory za předchozí rozhodnutí, ale pak bylo dokázáno a sám se k tomu dotyčný přiznal, že neprodává legální knížky duplikáty. Ale originální knížky určené k podvodu. Nevidím důvod proč by si tohle forum, které je na vysoké urovni mělo špinit bazar podvody. Není k tomu jediný důvod. Ani to, že jsou tu někteří tolerantní k podvodům není důvod. Nidko neřiká, že by jste měli ověřovat, každý inzerát , ale tady není pochyb k čemu je to určeno a nevidím důvod proč to tolerovat. A serem si tak trochu do vlastního hnízda. Těch témat co někdo brečí, že ho takhle někdo podvedl je tady více něž dost.

Takhle budete mít akorád práci s čištěním jeho inzerátu a dáváním banu lidem za to, že je vytočí to že tu prodává knížky určené k podvodu.

Tak se tím nevytáčej a máš klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zabiak:Ze Te to porad bavi,Tebe,kterej zrovna cistej urcite neni..si psal,ze sestra koupila auto a bylo ze dvou pulek svarene..to asi byla ta Fiesta,kterou jsi tady Ty inzeroval,ze??A uvadel jsi tam,ze to je takove??Mam dojem,ze ne..

Nejlepsi by bylo to tady zamknout a vykaslat se na to.. :p:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak: Přijedete do značkového servisu, a otázka zní: "Kolik máte najeto?" Jo, jsem na první garančce, jezdím málo, myslím že je tam 6200??? Další rok to samé, odpověď zní 12500, třetí rok 22700... Nakonec se stáhne tacháč ze 122700 na 22700, udělá se vše potřebné kolem, a je na prodej krásné 3 roky staré autí s 22 700 najetými kilometry. Asi tak. A na STK je to s otázkou km to samé v bledě modrém, tak absolutně nechápu, co Vás tady tak na těch serviskách vzrušuje. Servisy by byly samy proti sobě, pokud by tohle nepodporovaly... Ať je to Škoda, Kia, Ford, nebo VW, je to všude stejné. Co si budeme nalhávat... :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim ale co kdyz nedelate servis ve stejnem servisu...tak se to dost tezko da zpetne dodelat...a to nemluvim o dovezenych autech...

navic ted uz to skodovka zacla kontrolovat a kdyz se jedna treba o reklamace tak si podle servisky nechaj zkontrolovat faktury jestli to tak skutecne jestli ne tak ma dotycny smulu...proto uz taky moc lidi nechce jen tak pro nic za nic orazit servisky...jedine snad kvuli prodeji aby to vypadalo ze je to vse ok :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si vzpomínm na jednu vzrušenou debatu o stáčení km, taky to tady někdo nabízel a inzerát byl smazán, autor odsouzen a upálen, nebo se mýlím? Skoro totéž.

Nenabízel úpravu km i cosby?? Pokud se pletu, tak se omlouvám,,, :ph34r:

Jinak téma zcela o ničem. :kuk: ..když někdo autům nerozumí, tak ať si klidně za svou neznalost zaplatí oklamán sladkými řečmi a třeba i serviskou.. :ph34r:

.když kupuju něco z elektroniky, na stavbu, z potravin, tak mi prodejce taky řekne jen to co chce a čím mě oblbne abych to koupil... :blbec: a klidně mi k tomu přidá jakýsi papír, dle kterého je to co kupuji jednoznačně nejlepší, ale pak se nestačím divit,, :o

,prostě tak to funguje v kapitalismu a naštěstí s tím už nikdo nic moc dělat nemůže :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o KM tu bylo dost ostrých debat

nevím proč vytahuješ zrovna Cosbyho ? umí to tu moc lidí.

jestli se bude mazat téma serviska tak se musí teda mazat i témata kde se nabízí autosoft jako třeba VAGTACHO je to principem hodně podobný.

a jestli se smaže inzerce na TACHO tak potom by se teoreticky měla mazat i nabídka nových maxidotů protože mají O KM na tachu a lze s nimy teda taky podvádět zákazníka

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si vzpomínm na jednu vzrušenou debatu o stáčení km, taky to tady někdo nabízel a inzerát byl smazán, autor odsouzen a upálen, nebo se mýlím? Skoro totéž.

Nenabízel úpravu km i cosby?? Pokud se pletu, tak se omlouvám,,, :ph34r:

Jinak téma zcela o ničem. :kuk: ..když někdo autům nerozumí, tak ať si klidně za svou neznalost zaplatí oklamán sladkými řečmi a třeba i serviskou.. :ph34r:

.když kupuju něco z elektroniky, na stavbu, z potravin, tak mi prodejce taky řekne jen to co chce a čím mě oblbne abych to koupil... :blbec: a klidně mi k tomu přidá jakýsi papír, dle kterého je to co kupuji jednoznačně nejlepší, ale pak se nestačím divit,, :o

,prostě tak to funguje v kapitalismu a naštěstí s tím už nikdo nic moc dělat nemůže :ph34r:

Olo, on kapitalismus nemá nic společného s podvody a klamáním a falešnými papíry, myslím ten kapitalismus vlevo od hranic, tady si říkáme, že je kapitalismus, ale ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o KM tu bylo dost ostrých debat

nevím proč vytahuješ zrovna Cosbyho ? umí to tu moc lidí.

jestli se bude mazat téma serviska tak se musí teda mazat i témata kde se nabízí autosoft jako třeba VAGTACHO je to principem hodně podobný.

a jestli se smaže inzerce na TACHO tak potom by se teoreticky měla mazat i nabídka nových maxidotů protože mají O KM na tachu a lze s nimy teda taky podvádět zákazníka

jenže samotný soft ti kilometry neporovná, na to musí být ruce a nové tacho lze koupit kdekoliv včetně ofiko náhradních dílů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o KM tu bylo dost ostrých debat

nevím proč vytahuješ zrovna Cosbyho ? umí to tu moc lidí.

jestli se bude mazat téma serviska tak se musí teda mazat i témata kde se nabízí autosoft jako třeba VAGTACHO je to principem hodně podobný.

a jestli se smaže inzerce na TACHO tak potom by se teoreticky měla mazat i nabídka nových maxidotů protože mají O KM na tachu a lze s nimy teda taky podvádět zákazníka

jenže samotný soft ti kilometry neporovná, na to musí být ruce a nové tacho lze koupit kdekoliv včetně ofiko náhradních dílů.

Koukam,ze se v tom placas a protirecis si... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o KM tu bylo dost ostrých debat

nevím proč vytahuješ zrovna Cosbyho ? umí to tu moc lidí.

jestli se bude mazat téma serviska tak se musí teda mazat i témata kde se nabízí autosoft jako třeba VAGTACHO je to principem hodně podobný.

a jestli se smaže inzerce na TACHO tak potom by se teoreticky měla mazat i nabídka nových maxidotů protože mají O KM na tachu a lze s nimy teda taky podvádět zákazníka

jenže samotný soft ti kilometry neporovná, na to musí být ruce a nové tacho lze koupit kdekoliv včetně ofiko náhradních dílů.

Koukam,ze se v tom placas a protirecis si... lol

jo a v čem, že si jako vemu soft a dojdu s ním za někým kdo mi stočí km?

prostě origo servisní kniha je origo a jen od výrobce, tím to pro mě končí,

její inzerce se mi nelíbí stejně tak jako inzerce stočení km (soft s tím nemá co dělat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal,nemá cenu to tu řešit.To že někdo něco prodává je jen jeho věc a za to bych ho neodsuzoval.Spíš by se měli zamyslet ti,co kupují ty servisky a potažmo i kupci auta.Ta serviska i když nebude mít razítko DUPLIKÁT,nebude ani obsahovat onen již zmíněný papírový štítek s údaj o autu a pokud toto kupec neví,tak bohužel.

Ale ma to cenu resit.

Protoze me sere, ze by se mi mohla jista cast financi, ktere utratim v autorizovanem servisu jednou vratit pri prodeji auta, ktere bude mit poctive vedenou servisni knizku. Jenze diky kretenovi jmenem Sampo, se mi vrati velke prd, protoze servisni knizka nebude mit zadnou hodnotu. Hlavne ze on na tom podvodem vydela, ale mi poctivi zas utreme nos.

Je to hnus. Forum by melo podporovat ferovej pristup i co se tyka prodeje aut, a ne jen ty, kteri premysli jak kde koho natahnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš pravdu . že ke stočení KM jsou potřeba ruce-

ale ta serviska se taky nevypíše sama (pokud vím tak prodává čisté servisky)

takže furt jsou tyto věci hodně podobný co se týče možnosti podvodu

a ta serviska doplní a potvrdí ty stočený km, pořád je rozdíl prodávat servisku jako originál nebo jako duplikát

soft se dá koupit na různých místech a zcela legálně a tím se dostat i ke stáčení km, což je prasečina, origo knížku koupíš jen s autem a jen od škodovky, to je ten rozdíl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s JaKrem. Btw jsem další z "volů", který má na autě všechno čistý.

Jestli tomu správně rozumím, tak tyhle servisky nejsou určeny pro běžný prodej. Všichni známe důvod proč nejsou běžně v prodeji. Když se najde nějaký chytrák, který na tom chce zbohatnout, je to samozřejmě nabídka x poptávka, ale zároveň je to podporování něčeho nelegálního. To, že tu servisní knížku zneužije až další článek v řetězci nic nemění na tom, že další článek by si neporadil bez článku předchozího.

Když to hóóódně nadnesu, tak někteří tu tvrdí, že člověk který pěstuje koku v Kolumbii vlastně za nic nemůže, protože je chudý a musí živit rodinu a skutečný hajzl je až ten, který to distribuuje a prodává. A ten který si to koupí je vlastně blbec, protože "neví" že je to zdraví škodlivý...

Tahle teorie není úplně zdravá...

:palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fascinuje mne, kolika lidem to vubec nevadi, rek bych tak 3/4, to me uprimne desi a myslim, ze to naramne odrazi stav v tyhle republice. Ze mam veci na aute cisty, vsechno ostatni poctivy, akorat obcas prekrocim rychlost, taxi pripadam uplne divnej, a blbej, ze toho nevyuziju jako ostatni.

Na druhou stranu casto ti, kteri to vetsinou nejvic obhajujou, pak suverenne nejvic brecej, kdyz je nekdo nejakym zpusobem presere, inu dobre jim tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pořád dokola.Jen jedno info.Kámoš koupil Fabii.Na tacho 120.000,serviska odpovídala,byla originál s originál datovým lístem na úvodu.otom se nějakým způsobem dostal do servisu,kde byla celou dobu servisována a světe div se.220.000KM.Toto mu řekli v servise a doložili faktury.Jak to udělali??????Jednoduše.Koupili od Škoda auto servisku-oficiálně,vybrali listy a doplnili z nové,tak,aby vše sedělo.Bohužel.Prostě nic neřešte,a kupujte auto podle svých úvah a né podle servisky či KM na tacho.Co se týče mého stáčení KM-jo,snad jsem to nabízel,ale určitě jsem i psal dodatek(jako asi každý)že pro ty,co měnili budíky a potřebujou skutečný stav km.Jaký byl,mě nemusí zajímat.Prosím,toto nerozebírat,nemá to smysl,všichni víme vo co go.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Je to pořád dokola.Jen jedno info.Kámoš koupil Fabii.Na tacho 120.000,serviska odpovídala,byla originál s originál datovým lístem na úvodu.otom se nějakým způsobem dostal do servisu,kde byla celou dobu servisována a světe div se.220.000KM.Toto mu řekli v servise a doložili faktury.Jak to udělali??????Jednoduše.Koupili od Škoda auto servisku-oficiálně,vybrali listy a doplnili z nové,tak,aby vše sedělo.Bohužel.Prostě nic neřešte,a kupujte auto podle svých úvah a né podle servisky či KM na tacho.Co se týče mého stáčení KM-jo,snad jsem to nabízel,ale určitě jsem i psal dodatek(jako asi každý)že pro ty,co měnili budíky a potřebujou skutečný stav km.Jaký byl,mě nemusí zajímat.Prosím,toto nerozebírat,nemá to smysl,všichni víme vo co go.

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...