Přejít na obsah

Malý kožený paket a chrompaket


one-z

Doporučené příspěvky

Zajímalo by mě, jak vypadá a co obsahuje příplatkový malý kožený paket ve fabii ambiente MR 2005. A ještě co všechno obsahuje chrompaket, jaký díly/doplňky jsou pochromované?

Objednal jsem si tuhle řadičku (ta za 600) http://www.doplnky.wz.cz/ a na stránkách škody v příslušenství i v konfigurátoru jsem zjistil, že u jejich řadičky je ten vršek matný :o

Zajímá mě to z důvodu, kdybych to chtěl dodělat do konce, tak abych měl všechny věci, prostě jako ze škodovky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo mě ještě napadá, že tahle je lesklá, protože není origoš.

Na druhou stranu jsem už viděl fabie, které měli lesklý ten vršek, ale nevim jestli to bylo už z výroby...

Proto moc prosím, kdo víte, tak napište nebo fotky by byly ještě lepší.

Projel jsem to tady, řekl bych poctivě a nic jsem nenašel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Kožené doplňky jsou příjemné na dotek a dodávají interiéru nádech luxusu. Proto je kůží potažen nejen volant, ale také madlo ruční brzdy a hlavice řadící páky i s manžetou."

Včetně stříbrného čudlíku  ;)

Takže kromě toho čudlíku ručky není navíc nic chromovýho? Seriově bez toho paketu jsou jenom kliky dveří chromové. Jsem si myslel že by k tomu koženýmu paketu mohli dát i čudlíky na dveřích... Ale ty sem ještě kromě vytuněných aut neviděl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi se mi budete smát, ale já mám rád, když je to jako z konfigurátoru :) Kola jsem dokupoval taky ze škody a ne nějaké jiné :D Ale u těch se mi to vyplatilo, za 12 tis. Sprinty, byla akce, že jsem dostal gumy conti eco contact3, které už byly na diskách a vyvážené... :)

Proto teď zjišťuji co všechno to obsahuje, aby nic nechybělo a ani nic nebylo navíc :D Ty čudlíky ve dveřích se mi už moc nelíbí, proto jsem se trochu zděsil, ale ještě více mě vyděsilo to, že auto bylo koupeno jako lehce jetý a že se s ním něco dělalo... :D

Takže volant, řadička, ručka a ten čudlík? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cože :o jsou chromové jenom kličky, čudlíky na dveřích jsou jenom vepředu a jsou plastové

jj, máš pravdu, čudllíky tam nejsou, ale dají se sehnat za pár korun a pokud myslíš tuhle řadičku tak to je ta s stříbrnou plaketou a černým potiskem předfacelift, ale nemá to na nic vliv, jde jen o tvoje vnímání co se ti líbí

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=6101

Takže v doplňkách mají jen tu předfacelift :o A je vyobrazená i v konfigurátoru... :o

Jak jsem už napsal, mám rád když to je jako z výroby :D Ale rozhodně bych jí neměnil i kdyby byla předfacelift... :D Jednou jsem si jí už objednal a navíc se mi víc líbí jak má dráhy vytlačené a ne jenom natisklé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry, ale vycházel jsem ze stránek škody a navíc na odkazu co jsi uvedl je toto

http://forum.skodahome.cz/index.php?act=At...=post&id=142956

a píše k tomu cit: "Porovnani RS Elegance 2006 a Elegance 2005" - to znamená, že by jí neměly ani pofaceliftové verze do konce roku 2005???

tak jsem trochu na pochybách, protože se informace trochu rozcházejí, ale jak jsem psal, měnit jí nebudu...

Editováno: , autor: Standis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D one-z> Kozena radicka elegance ma do MR 06 stribrnou plaketku s cernym vyznacenim drah rychlosti. Kozena radicka elegance MR 06 ma plaketku stribrnou s gravirovavymi drahami. Kozena RS radicka ma plaketku se 6 rychlostmi vzdy.

Tu upravu, co jsem delal ja jsem si nazval Kozena radicka RS elegance 06 proto, protoze radicka elegance je kozena a ja jsem jen vymenil plaketku RS za plaketku z elegance MR06.

Doufam, ze uz je ti to jasne, jinak jak uz bylo psane, kdyz si koupis vsecky plaketky, muzes si kazdy den davat jinou podle libosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto jsem potřeboval slyšet :D Takže kdybych to chtěl mít přesně, tak na můj MR 2005 bych měl mít tuhle? http://forum.skodahome.cz/index.php?act=At...=post&id=433124

A ještě mi pls řekni co všechno potřebuji na dodělání malého koženého paketu. Volant, ručka, řadička a ten stříbrnej čudlík na ručce???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...