Přejít na obsah

Co poslouchate za muziku?


Kokeš

Doporučené příspěvky

tak jsem dnes jel z práce a najednou starý dobrý hit od Tublatanky, tak jsem si vzpomněl ma své mládí, kdo je nebo jste je poslouchal?

Jo Tublatanka je super. Taky si jí rád poslechnu a skladby jako Pravda víťazí, Rock do Civilu nebo Žerave znamenie osudu umím dodnes nazpaměť. Vždycky si u toho vzpomenu na starý bezstarostný časy na škole, na prázdniny a na ženský, co jsme o prázdninách proháněli. Vzpomenu si na to, jak jsme si všichni mysleli, jak jsme strašně dospělý. Tak tohle všechno ve mě evokuje Tublatanka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslouchám snad všechno až na Country. Jinak na dálnici je dobrá nějaká ta klasika - Janáček, Bach, Bethowen atd. A když se šlápne trošku do pedálu, tak jedině pop a mírnější techno např. DJ Jerry, DJ Orbit - Brňáci znají a když je v dosahu Kiss Hády, tak jedině to a nic jiného :kol-47:

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JaKr + Octavianus

ste mi pripomneli tu tublatanku, tak jsem si to nasla http://www.youtube.com/watch?v=9mABBNuwlrQ a ........... asi dneska neusnu, jooooooo to byly casy...... kluci, co zezadu vypadali, jako holky, super elasticky katatka, boze, to bylo sexy ....... no a super mastny vlasy, jeanovou bundu s nasivkama, zabi hlen, sifon atd........ ja chci, aby mi zas bylo 15 :D

jinak k tematu: posloucham 80´s , jednoznacne, rock, nejlepsi do auta, metalica, stary pecky, nebo scorpions, iron maiden, taky super, nebo proste obycejnej popik. hlavne to musi odsejpat ;)

tak paaaaaaaaaaa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted ste me teda rozlozili..... sem si vzpomnela na spoustu dalsich a dalsich, na svoje mladi, koncerty na 7. Takovejch kapel, co hrali poradne..... suicidal tendencies, alice in chains, soundgarden, pearl jam, clawfinger, RATM, lenny kravitz, jejich dokonaly koncerty, kdy sem ze sebe vymlatila asi tak 5litru potu :D, bleeeeeeeeee, jeeeeeee to byly casy

..... v aute bych do toho ale asi nesla, buh vi, kolem kteryho stromu bych to otocila :) tak dobrou, ja jdu vyhrabat svoje stary MC ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kreyson zacatek tvorby (Carovna noc, Vzdalena), Citron, Metallica, Helloween, Sepultura, Soulfly, Ramstein, Death, Apocalyptica, SPS, Ine Kafe, Bathory, Iron Maiden, Rolling Stones, Bob Dylan,Creedence, The Byrds, The Holiies, Slade, The Fifth Young Canibals, Boston, Sting, 2 polovina 60 let (zahranicni), Conan The Barbarian - Sountrack, Platoon - Sountrack, z novejsich Prodigy, Remdih, Coldplay, Masterboy, Maxim Turbulenc, Offspring, SUM 41, Bryan Adams, Clannad, Fat Boy Slim, Hammerfall, Hradistan, Kabat, Limp Biskit, Linkin Park, Manowar, Napalm Death, Obituary, XII. stoleti.

Editováno: , autor: Jeff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kreyson zacatek tvorby (Carovna noc, Vzdalena), Citron, Metallica, Helloween, Sepultura, Soulfly, Ramstein, Death, Apocalyptica, SPS, Ine Kafe, Bathory, Iron Maiden, Rolling Stones, Bob Dylan,Creedence, The Byrds, The Holiies, Slade, The Fifth Young Canibals, Boston, Sting, 2 polovina 60 let (zahranicni), Conan The Barbarian - Sountrack, Platoon - Sountrack, z novejsich Prodigy, Remdih, Coldplay, Masterboy, Maxim Turbulenc, Offspring, SUM 41, Bryan Adams, Clannad, Fat Boy Slim, Hammerfall, Hradistan, Kabat, Limp Biskit, Linkin Park, Manowar, Napalm Death, Obituary, XII. stoleti atd, vozim toho cely kufr v kufru :)

HRADISTAN???????????????????????????????????? :band

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kreyson zacatek tvorby (Carovna noc, Vzdalena), Citron, Metallica, Helloween, Sepultura, Soulfly, Ramstein, Death, Apocalyptica, SPS, Ine Kafe, Bathory, Iron Maiden, Rolling Stones, Bob Dylan,Creedence, The Byrds, The Holiies, Slade, The Fifth Young Canibals, Boston, Sting, 2 polovina 60 let (zahranicni), Conan The Barbarian - Sountrack, Platoon - Sountrack, z novejsich Prodigy, Remdih, Coldplay, Masterboy, Maxim Turbulenc, Offspring, SUM 41, Bryan Adams, Clannad, Fat Boy Slim, Hammerfall, Hradistan, Kabat, Limp Biskit, Linkin Park, Manowar, Napalm Death, Obituary, XII. stoleti atd, vozim toho cely kufr v kufru :)

HRADISTAN???????????????????????????????????? :band

Ano, z naseho folkloru se mne velmi libi, je to takova pohodovka. A Pavlicu trosku znam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kreyson zacatek tvorby (Carovna noc, Vzdalena), Citron, Metallica, Helloween, Sepultura, Soulfly, Ramstein, Death, Apocalyptica, SPS, Ine Kafe, Bathory, Iron Maiden, Rolling Stones, Bob Dylan,Creedence, The Byrds, The Holiies, Slade, The Fifth Young Canibals, Boston, Sting, 2 polovina 60 let (zahranicni), Conan The Barbarian - Sountrack, Platoon - Sountrack, z novejsich Prodigy, Remdih, Coldplay, Masterboy, Maxim Turbulenc, Offspring, SUM 41, Bryan Adams, Clannad, Fat Boy Slim, Hammerfall, Hradistan, Kabat, Limp Biskit, Linkin Park, Manowar, Napalm Death, Obituary, XII. stoleti atd, vozim toho cely kufr v kufru :)

HRADISTAN???????????????????????????????????? :band

Ano, z naseho folkloru se mne velmi libi, je to takova pohodovka. A Pavlicu trosku znam.

.. tak to jo , nechtela sem se te nijak dotknout, tim dotazem, jen mi nesla dohromady s tim zbytkem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...