Přejít na obsah

Ferrari vs. Superb


O.v.i.

Doporučené příspěvky

:feve: no neni Ferrari moc nejtvrdsi

zas to má výhodu, že nebudou muset už vyndavat při opravě motor.

Já teda zastávám teorii, podepřenou bohatýma vlastníma zkušenostma, že co je italský, stojí za hovno. Známej si před časem koupil funglovku 355 F1 a mluvil podobně. Po roce to prodal a koupil si Carreru.

Mimochodem, aspon to podle fotek vypadá, že se jim moc nestalo nebo se pletu ?

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:feve: no neni Ferrari moc nejtvrdsi

zas to má výhodu, že nebudou muset už vyndavat při opravě motor.

Já teda zastávám teorii, podepřenou bohatýma vlastníma zkušenostma, že co je italský, stojí za hovno. Známej si před časem koupil funglovku 355 F1 a mluvil podobně. Po roce to prodal a koupil si Carreru.

Mimochodem, aspon to podle fotek vypadá, že se jim moc nestalo nebo se pletu ?

ne myslim ze oba vylezli OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou teorií o italských autech naprosto souhlasím.

Na druhou stranu, tenhle model Ferrari je poměrně starej (řekl bych určitě přes 10 let?).

A ono je to znát...

bohužel jsem to nemyslel jen na italský auta, ale na italský cokoliv. Oni dělaj nádhernej design, ale zpracování a kvalita hnus. U nich lidi ke spotřebnímu zboží prostě přistupujou jako k věci s krátkodobou životností a tak se nějaký malichernosti neřeší. Co já si zažil s jejich nábytkem, kterej jsme dováželi, bylo neuvěřitelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nic nejde 100% paušalizovat, ale třeba pro mně jsou typickými výrobky z Itálie Fiat a oblečení Benetton. Oboje mám zafixovaný jako vyloženě nekvalitní zboží.

Pokud vezmeme segment malosériových exkluzivních výrobků, mělo by to tu kvalitu za ty těžký prachy mít. Ale je to špička ledovce - ostatní zboží má, alespoň pro mě, nízkou kvalitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, ale už jsem viděl rozpůlenou RS6 nebo co to bylo, Octavii, katapultovaný motor z 911 a spoustu jiných aut. Záleží na štěstí, jak to kdo trefí, asi by při troše štěstí nebyl problém rozpůlit Hummera.

Jinak též na Italské značky moc netrpím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, ale už jsem viděl rozpůlenou RS6 nebo co to bylo, Octavii, katapultovaný motor z 911 a spoustu jiných aut. Záleží na štěstí, jak to kdo trefí, asi by při troše štěstí nebyl problém rozpůlit Hummera.

Jinak též na Italské značky moc netrpím....

tak jasně na tohle téma jsme zabrousili kvůli upadlýmu motoru a to zase tak moc s kvalitou práce společnýho nemá. A já jsem zase měl na mysli především spotřební zboží. Samozřejmě bych nečekal nízkou kvalitu u komponentu pro výtahy apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

no s Lambem opatrně... to je vlastně bratranec škodovky... Lambo patří pod Audi (Gallardo je komplet pod taktovkou Audi - motor Audi dokonce vyvinulo a ted ho budou cpát do nové RS6) a Audi, jak známo pod VW. Hehe takže příbuznost tu je. Mám známého v Audi na celkem dobrém postu a moc dobře si pamatuju co říkal, když Audi Lambo převzalo... Okamžitě přitvrdili normy na kvalitu... zdrsněly testy atd... Prej němcům vstávaly vlasy hrůzou na hlavě když to tam viděli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To místo je v Praze-Modřanech. Podle toho kde je které auto, tak s Ferrari jel na Prahu a se Supem do starých Modřan. Když se jede z Modřan na Prahu, tak před tímto místem je nově udělaná silnice - 4proudovka. Je tam novej asfatl a pravo-levá šikana a navíc takovej hup přímo ve výjezdu z tý rychlý levý. 100% to tomu Ferárku poskočilo, pěkně to hodí i s Fábkou... a pak už se jen točil doleva a trefil toho Superba.

Ten úsek se dá, pokud to má člověk zmáklý a ví kde jsou kanály, projet velice slušnou rychlostí, ale když se trefí ta propadlina... :rip:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...