Přejít na obsah

Notebook - bez daně


Tomas_ek

Doporučené příspěvky

Ahojte, jak už se i Martinoslav ptá po komponentech na PC, tak já bych se optal - má někdo z Vás možnost noteboak bez daně - kupovat chci příští týden :)

ty voe, bych tě, to jsi to nevěděl v Blavě, máš vybráno?

to jsem právě ještě nevěděl :feve:

strop je 25 tkč :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jak to myslíš, ale já bych to viděl takhle : ty dáš prachy (cenu bez DPH) a dostaneš za to notebook. Já (nebo kdokoliv jinej) dostane ten danovej doklad. Takhle by se to udělat dalo. Za kolik ho chceš koupit (bez toho DPH) ?

přesně tak :palec2: kupuju si takhle vždy komponenty a PC si stavím, ale bohužel známej vůbec nebere noteboaky, tak zkouším jestli někdo má takovouhle možnost :)

strop je mé vydání 25 tkč :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takovou možnost má každej podnikatel, plátce DPH, kterej si vezme na triko, že si dá do nákladů něco, co bude mít ve skutečnosti doma někdo jinej.

Prenosna vec, jako je notes bych nevidel jako problem si brat na triko ikdyz fyzicky chybi... Krade se, ztraci se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takovou možnost má každej podnikatel, plátce DPH, kterej si vezme na triko, že si dá do nákladů něco, co bude mít ve skutečnosti doma někdo jinej.

maximálně jsi ho v roztržitosti zapoměl v taxíku a je fuč :)

tak nějak to je, a proto kdo chce notase, napište SZ. A jak se píše v inzerátech, vyhovím nejvyšší nikoliv nabídce, ale poptávce lol Atˇ to stojí za to. Limit je 40 t. bez depka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takovou možnost má každej podnikatel, plátce DPH, kterej si vezme na triko, že si dá do nákladů něco, co bude mít ve skutečnosti doma někdo jinej.

maximálně jsi ho v roztržitosti zapoměl v taxíku a je fuč :)

Jiriku ty ses dal na charitu??? B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takovou možnost má každej podnikatel, plátce DPH, kterej si vezme na triko, že si dá do nákladů něco, co bude mít ve skutečnosti doma někdo jinej.

maximálně jsi ho v roztržitosti zapoměl v taxíku a je fuč :)

Jiriku ty ses dal na charitu??? B)

to je lepší než charita, výhodnější :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne Hany, tos mě dobře nepochopil. Naopak nehodlám podporovat cikány a jinou verbež tím, že budu mít vysokej danovej základ a odvádět z něj příslušný částky právě na zmíněnej xindl.

souhlasím, jen ti z FÚ pořád otravují a je jim divná každá málo zisková firma, alespoň poslední dobou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...