Přejít na obsah

Konzole PlayStation


Doporučené příspěvky

Asi to spousta z vás, co má děti zná. Na cestě pořád slyšíte otázku "kdy už tam budem". Chtěl bych proto do auta namontovat PlayStation 2. Nejen že budou moc děti hrát hry, ale konzole přehrává i DVD takže by bylo možné pouštět filmy. Nevím ale jak to nejlépe udělat. Kam jí umístit aby byla v dosahu nejlépe spolujezdce, jaký použít měnič napětí (12/220) a kde ho sehnat, kudy vést kabely atd. Nemáte s tím někdo zkušenosti, nebo nevíte kam na netu kouknout co se týče návodu montáže? Díky za odpovědi.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to spousta z vás, co má děti zná. Na cestě pořád slyšíte otázku "kdy už tam budem". Chtěl bych proto do auta namontovat PlayStation 2. Nejen že budou moc děti hrát hry, ale konzole přehrává i DVD takže by bylo možné pouštět filmy. Nevím ale jak to nejlépe udělat. Kam jí umístit aby byla v dosahu nejlépe spolujezdce, jaký použít měnič napětí (12/220) a kde ho sehnat, kudy vést kabely atd. Nemáte s tím někdo zkušenosti, nebo nevíte kam na netu kouknout co se týče návodu montáže? Díky za odpovědi.... ;)

nebolo by ju lepsie rozobrat a vyradit adapter na 12v? ved ona ajtak ide na 12 ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle nevím jestli je na 12V. Jak se to dá zjistit? Jinak jsem pátral na netu a dá se sehnat měnič napětí z 12V na 230V od 600 Kč výše. Ale určitě zapátrám po tom adaptéru. Tohle jsem nijak nezjišťoval. Na druhou stranu bych raději aby bylo možné konzoli vyndat a použít ji doma, abych kvůli tomu nemusel kupovat ještě jednu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle nevím jestli je na 12V. Jak se to dá zjistit? Jinak jsem pátral na netu a dá se sehnat měnič napětí z 12V na 230V od 600 Kč výše. Ale určitě zapátrám po tom adaptéru. Tohle jsem nijak nezjišťoval. Na druhou stranu bych raději aby bylo možné konzoli vyndat a použít ji doma, abych kvůli tomu nemusel kupovat ještě jednu.

PS 2 novější provedení slim má trafo jako příslušenství,jestli na 12V si nejsem jistý,ale na 220V není určitě.Starší model(větší)konzole má trafo uvnitř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Planeto díky. Já jsem taky hledal, ale na českém netu a nenašel nic. Ten druhý odkaz je dobrej. Jinak doma mám PS2 ještě velkou. Chtěl bych to udělat tak abych nemusel vyřazovat trafo a konzole šla vyndat a použít zase doma. Přeci jenom nebudou děti chodit hrát hry do auta. Nějakou představu už mám, jenom ji teď realizovat, pokud to půjde a bude víc času.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...