Přejít na obsah

Chyby na VAG


mirecoslav

Doporučené příspěvky

Zdravím přátele okřídleného šípu.Mám malý (velký) problém s airbagem,dnes se mi rozsvítila kontrolka a už nezhasla,VAG mi hlásí toto:

1 Nalezeny chyby:

00588 - Roznetka airbagu (strana ridice) (N95)

32-00 - hodnota odporu prilis velka

Ve VISu mi to píše že je chyba v kostře,nebo v pojistce a nebo výměna bagu. Tímto vás žádám o radu zda nevíte co s tím? Kde by měl být bag řidiče pojistku? Skusím ještě sundat bag a mrknout na kabely pod ním,ale víc toho asi nezmůžu. Díky předem za jakoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je mi jasný,zhruba před 2 měíci jsem měnil volant,za ten samý ale novější,já ho měl sedřený,takže s demontáží bagu mám už zkušenost.Mám i z toho starýho volantu komplet kabeláž co je ve volantu,takže jí zkusím prohodit,jestly není problém v ní.

Takže vyřešeno,vyměnil jsem ten kabel pod bagem a je to ok.

Editováno: , autor: Albín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má drobný problém s připojením. Používám klasický starý KLL kabel (s modrou koncovkou) a vaga tuším něco jako 4,5 nebo tak stařeček, jde mi o to že na HTP 2006 jsem se dostal všude, ale u 2001 1,4 16v se dostanu taky všude ale ne do motoru, chtěl jsem aktivovat Tempomat a prd. Jednotka MaM. Co s tím může být??? nebo přes něco novějšího?? nebo hexcan?? ale to by na to mít vliv nemělo. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj mam problem ukazuje mi olej ze ho mam nedostatok pritom vcery som menil olej za novy aj filter a podla konroly oleja som pozeral ze ho tam musi byt dost kontrolka oleja sa mi rozvieti hocikedy za jazdy neviem co to moze byt prosim poradte mi dakujem bol som aj na diagnostiku tam mi neukazalo ziadny chybu motot v poriadku tak neviem

Editováno: , autor: vladokiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má drobný problém s připojením. Používám klasický starý KLL kabel (s modrou koncovkou) a vaga tuším něco jako 4,5 nebo tak stařeček, jde mi o to že na HTP 2006 jsem se dostal všude, ale u 2001 1,4 16v se dostanu taky všude ale ne do motoru, chtěl jsem aktivovat Tempomat a prd. Jednotka MaM. Co s tím může být??? nebo přes něco novějšího?? nebo hexcan?? ale to by na to mít vliv nemělo. :help:

jenomze 1,4 16V ma jednotku tusim ze magnety mareli nebo tak nejak a tu vagem neudelas musis do skodovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím potrebujem pomoc ked chcem vytvoriť readinesscode tak lambda sonda 1 ok ale už ked dam lambdu sondu 2 tak nejde a vyhody mi chybu 17584 rada valcu 1 korekce lambda za katalizatorom dosažena regulační mez, mam škoda fabiu 44KW 1.4MPI 2002 AZF

Máš na tom dvě lambdy když vlezeš pod auto tak máš za katem lambdu?Já mám 1.4 mpi r.v.2000 44 kw a mám jen před katem.....

Ale pravděpodobně máš v háji lambdu za katem.Hlavně by ti to řekli na emisích že je v háji mělo by to velký emise,špatný volnoběh...

Kupuj jen sondy od Bosche,nebo nejlepší je originál ty levný stojí za ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno pravda mam aj za katalizatorom lambdu, dasa multimetrom zistiť či je funkčná alebo nie ? lebo som meral podľa príručky a základné napätie na konektory je okolo 0,400V ale to neviem ked naštartujem tak by sa mala ta hodnota meniť alebo nie , kontrola vyhrievania tam sa meria odpor ale neviem či na lambde alebo na konektory ktrorý ide do lambdy, a ma taky trhavý voľnobeh také slabé trhy cítim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno pravda mam aj za katalizatorom lambdu, dasa multimetrom zistiť či je funkčná alebo nie ? lebo som meral podľa príručky a základné napätie na konektory je okolo 0,400V ale to neviem ked naštartujem tak by sa mala ta hodnota meniť alebo nie , kontrola vyhrievania tam sa meria odpor ale neviem či na lambde alebo na konektory ktrorý ide do lambdy, a ma taky trhavý voľnobeh také slabé trhy cítim

Nejlepší bude když si na ulozto.cz stáhneš dílenskou příručku na fabii na tvůj motor a rok výroby a tam to máš všechno napsaný co a jak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj prosimvas na diagnostice me to ukazalo 2 chyby: sopradicka neco s houkackou a senzor vnitrniho prostoru trvaly - takhle me to rekl technik ve skodovce, nevedel co to je za senzor ani kde ho najdu nic .. mam alarm tak jestli to neni neco s nim .. nevedel by nekdo? houkacka blbla jednou ale uz zase funguje normalne ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...