Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Zdar Skodovaci, cca pred rokem jsem koupil novou O1 Tour a az ted jsem dostal k tomu abych se podival magicky oko na baterce. Dle navodu zelene zabarveni indikuje, ze je nabito. Tmave zabarveni indikuje nutnost dobit a zlute nebo bezbarve zabarveni indikuje nedostatek elektolytu. Me to svitilo cervene, tak jsem celou noc dobijel a stale cerveno. Normalne to startuje, takze asi nebude malo nabita. Jak to sviti Vam? Diky

To máš asi nějakou spěšl baterku já tam žádné oko nemám. Ale nebál bych se o ní. Já mám v oktě baterku furt stejnou auto z roku 2000 175tis najeto a furt je v pohodě. Teda minulej rok jsem nenastartoval tak jsem jí dolil a zase v pohodě. :palec2:

Zdar Skodovaci, cca pred rokem jsem koupil novou O1 Tour a az ted jsem dostal k tomu abych se podival magicky oko na baterce. Dle navodu zelene zabarveni indikuje, ze je nabito. Tmave zabarveni indikuje nutnost dobit a zlute nebo bezbarve zabarveni indikuje nedostatek elektolytu. Me to svitilo cervene, tak jsem celou noc dobijel a stale cerveno. Normalne to startuje, takze asi nebude malo nabita. Jak to sviti Vam? Diky
  • Autor

Je tam z vyroby ....

Moje magické oko nesvítí ani zeleně, ani červeně. Je nějaké osleplé. Baterka je v pohodě, startuje to jak má, tak to neřeším.

Takže koukám další oběť prodloužených intervalů ... Taky tam mám oko a nesvítí, ale pravda je, že dokud to startuje bez problémů a při proměření odpovídá hodnotám, co mají být, není co řešit ... :palec2:

Já tam taky žádný oko nemám (2003 a původní baterka) i když o ní v knížce píšou. A nestříkla ti kyselina do oka že ho vidíš stále červené? :p :p

Magické oko mám, svítí zeleně, teda většinou a pokud nesvítí vůbec, je ho dobré poklepat, hlavně né kladivem :D . Nebo s baterkou trošinku pohnout ať se elektrolyt rozhoupá.

Jaký má vliv prodloužený interval na baterku, nějak mi uniká souvislost.

Na mne sviti to moje zelene ;)

Mám r.v.26.11 2002 a oko taky zelené.Baterka původní bez jakéhokoliv zásahu :-)

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.