Přejít na obsah

Baterka - jak vam sviti magicke oko?


DavidBery

Doporučené příspěvky

Zdar Skodovaci, cca pred rokem jsem koupil novou O1 Tour a az ted jsem dostal k tomu abych se podival magicky oko na baterce. Dle navodu zelene zabarveni indikuje, ze je nabito. Tmave zabarveni indikuje nutnost dobit a zlute nebo bezbarve zabarveni indikuje nedostatek elektolytu. Me to svitilo cervene, tak jsem celou noc dobijel a stale cerveno. Normalne to startuje, takze asi nebude malo nabita. Jak to sviti Vam? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš asi nějakou spěšl baterku já tam žádné oko nemám. Ale nebál bych se o ní. Já mám v oktě baterku furt stejnou auto z roku 2000 175tis najeto a furt je v pohodě. Teda minulej rok jsem nenastartoval tak jsem jí dolil a zase v pohodě. :palec2:

Zdar Skodovaci, cca pred rokem jsem koupil novou O1 Tour a az ted jsem dostal k tomu abych se podival magicky oko na baterce. Dle navodu zelene zabarveni indikuje, ze je nabito. Tmave zabarveni indikuje nutnost dobit a zlute nebo bezbarve zabarveni indikuje nedostatek elektolytu. Me to svitilo cervene, tak jsem celou noc dobijel a stale cerveno. Normalne to startuje, takze asi nebude malo nabita. Jak to sviti Vam? Diky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...