Přejít na obsah

STARTOVANIE NA DVAKRAT


tinima

Doporučené příspěvky

DOBRY VECER PROSIM O RADU,V POSLEDNEJ DOBE SA MI STAVA ZE OTOCIM KLUCIKOM A NIC,KONTROLKY SA ROZSVIETIA ALE ANI NECUKNE,POTOM KLUCIK DAM ZNOVA DO POLOHY 0 ,OTOCIM A STARTNE NA SUPA,CO TO MOZE BYT?OCTAVIA 1.6 75kw,r.v.02,130 000km vag neukazal nic.DIK ZA ODPOVEDE :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DOBRY VECER PROSIM O RADU,V POSLEDNEJ DOBE SA MI STAVA ZE OTOCIM KLUCIKOM A NIC,KONTROLKY SA ROZSVIETIA ALE ANI NECUKNE,POTOM KLUCIK DAM ZNOVA DO POLOHY 0 ,OTOCIM A STARTNE NA SUPA,CO TO MOZE BYT?OCTAVIA 1.6 75kw,r.v.02,130 000km vag neukazal nic.DIK ZA ODPOVEDE :help:

Kontakt ve spinacce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

tema uz je zrejme neaktualna, ale mozno ste to odvtedy niekto poriesil - toto sa mi stalo dnes rano... bol to trochu nestandardny start, zapol som kluc do polohy 1, zhasli kontrolky a medzitym mi zazvonil mobil... takze som nestartoval hned, ale asi po 3 minutach som len jednoducho otocil klucom do polohy 2, kde sa ale ozvalo len cvaknutie a starter netocil. Dalsia vec je, ze pri starte sa odpaja radio, aby cela sila baterie bola k dispozicii pre start a to sa nestalo, radio hralo dalej.

Ked som start opakoval, teda poloha 1, zhasli kontrolky a poloha 2, tak to chytilo bez problemov, co mi vnuklo myslienku, ze to tak mozno ma byt, aby cerpadlo pri opatovnom starte opat natiahlo palivo, alebo ja neviem... co myslite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...