Přejít na obsah

Morava


VitaP

Doporučené příspěvky

Tak pevně doufám, že počasí ještě vydrží :palec2:

to ja taky,jenom by me zajimal ten cas,je to fakt v 9?Dakie vis ze z karvine ode me do olomouce ke globusu to je 134,4km?V kolik chces vyjet

s-talker: to máš tak 2,5hodinky cesty, to je v poho, když vyjedem v těch půl7 nebo v7 ne? já vím, je to neděle, ale já pak třeba budu chtít vypadnout nejdýl ve2-3, mám to pak ještě kousek domů lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s-talker: to máš tak 2,5hodinky cesty, to je v poho, když vyjedem v těch půl7 nebo v7 ne? já vím, je to neděle, ale já pak třeba budu chtít vypadnout nejdýl ve2-3, mám to pak ještě kousek domů lol

Tak přece nemusíte dojet, přesně v devět, důležité je dojet v poho ;)

Myslím, že se bude nějakou tu minutku stejně čekat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to každopádně s tím se počítá :) my když jezdíme na srazy, tak máme spicha v turnově na autobusáku a vždycky čekáme tak hodinu než dojede poslední auto lol

Já pojedu sám ... :) Doufám, že nebudu na nikoho čekat.

no my pojedem ve 3, snad se domluvíme lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to každopádně s tím se počítá :) my když jezdíme na srazy, tak máme spicha v turnově na autobusáku a vždycky čekáme tak hodinu než dojede poslední auto lol

Já pojedu sám ... :) Doufám, že nebudu na nikoho čekat.

no my pojedem ve 3, snad se domluvíme lol

no spis snad mi budete stacit lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to každopádně s tím se počítá :) my když jezdíme na srazy, tak máme spicha v turnově na autobusáku a vždycky čekáme tak hodinu než dojede poslední auto lol

Já pojedu sám ... :) Doufám, že nebudu na nikoho čekat.

no my pojedem ve 3, snad se domluvíme lol

no spis snad mi budete stacit lol

:smich: :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to každopádně s tím se počítá :) my když jezdíme na srazy, tak máme spicha v turnově na autobusáku a vždycky čekáme tak hodinu než dojede poslední auto lol

Já pojedu sám ... :) Doufám, že nebudu na nikoho čekat.

no my pojedem ve 3, snad se domluvíme lol

no spis snad mi budete stacit lol

:smich: :smich: :smich:

tak ja myslim ze za hodku a 3/4 tam vpoho budem a to pocitam i s bloudenim a hledanim globusu,ne delam si srandu pochopitelne sem si uz nasel cestu na mapy.cz az k parkovisti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to každopádně s tím se počítá :) my když jezdíme na srazy, tak máme spicha v turnově na autobusáku a vždycky čekáme tak hodinu než dojede poslední auto lol

Já pojedu sám ... :) Doufám, že nebudu na nikoho čekat.

no my pojedem ve 3, snad se domluvíme lol

no spis snad mi budete stacit lol

:smich::smich::smich:

tak ja myslim ze za hodku a 3/4 tam vpoho budem a to pocitam i s bloudenim a hledanim globusu,ne delam si srandu pochopitelne sem si uz nasel cestu na mapy.cz az k parkovisti :D

Z které strany přijedš do Olomouce? Zkusím ti popsat nejlepší cestu ke Globusu.

Čekat se určitě bude. Zatím si prohlídnem káry ostatních. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to každopádně s tím se počítá :) my když jezdíme na srazy, tak máme spicha v turnově na autobusáku a vždycky čekáme tak hodinu než dojede poslední auto lol

Já pojedu sám ... :) Doufám, že nebudu na nikoho čekat.

no my pojedem ve 3, snad se domluvíme lol

no spis snad mi budete stacit lol

:smich::smich::smich:

tak ja myslim ze za hodku a 3/4 tam vpoho budem a to pocitam i s bloudenim a hledanim globusu,ne delam si srandu pochopitelne sem si uz nasel cestu na mapy.cz az k parkovisti :D

Z které strany přijedš do Olomouce? Zkusím ti popsat nejlepší cestu ke Globusu.

Čekat se určitě bude. Zatím si prohlídnem káry ostatních. :)

prijedeme z ovy ;) koukal sem na to a snad nezabloudime,parkrat sem tam byl v centru a nezabloudil sem,tak snad to nebude problem,ale vzdycky jen na floru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak podle mě bude Globus dobře značenej, tak snad nezabloudíme ;) s-talker ty pojedeš první, abysme ti neujely lol

pro jistotu budu mit sebou vytisklou mapku :D no ja pojedu prvni a na vas pockam pred olmikem nez dorazite aji vy lol ale tak sranda musi byt :palec2:

jj to beru, ale ne že nám ujedeš až ke Globusu, bo to bez tý tvý mapky pak nenajdem lol;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua..tady to žije....Všechny cesty vedou do Říma... ;)lol Já bych se toho nebál....od čeho jsou mapy,cedule a taky máme hubu nee....? :)

Ale hlavně oči ... :ph34r:

V neděli kolem deváté ráno bude stačit se držet nějaké Octávky a nebo Fabky, všichni ostatní budou ještě zalezlí v posteli. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua..tady to žije....Všechny cesty vedou do Říma... ;)lol Já bych se toho nebál....od čeho jsou mapy,cedule a taky máme hubu nee....? :)

Ale hlavně oči ... :ph34r:

V neděli kolem deváté ráno bude stačit se držet nějaké Octávky a nebo Fabky, všichni ostatní budou ještě zalezlí v posteli. ;)

Další možnost!!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...