Přejít na obsah

Morava


VitaP

Doporučené příspěvky

Ahoj všem!

Předběžně plánuji pokec s Milan II ve Šternberku na 26.5. Nebráníme se však účasti někoho dalšího, spíše naopak. Kdo by měl opravdu zájem dorazit, dejte vědět a třeba může vzniknout zajímavý srázek! Místo a čas se upřesní podle zájmu.

Editováno: , autor: VitaP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že by se na Moravě konečně něco událo?? A kde se tam chcete sejit? Možná bych pouvažoval o výletu.

Nejlepší bude asi nějaké velké parkoviště, aby jsme se tam všichni vlezli ;)

Teď vážně - nějaký market nebo místo známé všem. Potom bych to viděl třeba na přesun na Ecce Homo. Je tam místo, kde startují hobby závody a tam se pár aut vejde. Ještě fakt nevím, podle zájmu, který je momentálně skoro na nule.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že by se na Moravě konečně něco událo?? A kde se tam chcete sejit? Možná bych pouvažoval o výletu.

Nejlepší bude asi nějaké velké parkoviště, aby jsme se tam všichni vlezli ;)

Teď vážně - nějaký market nebo místo známé všem. Potom bych to viděl třeba na přesun na Ecce Homo. Je tam místo, kde startují hobby závody a tam se pár aut vejde. Ještě fakt nevím, podle zájmu, který je momentálně skoro na nule.

no jo, ten zájem je velmi malý.. jak sleduju, že by se moravaci nechtěli scuknout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že by se na Moravě konečně něco událo?? A kde se tam chcete sejit? Možná bych pouvažoval o výletu.

Nejlepší bude asi nějaké velké parkoviště, aby jsme se tam všichni vlezli ;)

Teď vážně - nějaký market nebo místo známé všem. Potom bych to viděl třeba na přesun na Ecce Homo. Je tam místo, kde startují hobby závody a tam se pár aut vejde. Ještě fakt nevím, podle zájmu, který je momentálně skoro na nule.

no jo, ten zájem je velmi malý.. jak sleduju, že by se moravaci nechtěli scuknout?

Četl jsem o nějakém srazu v Ostravě. Původně jeli všichni a nakonec tam akorát dva maníci pokecali a jeli domů. Iluze o megasrazu si rozhodně nedělám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo hoši já se spletl. Tak určitě nepřijedu. Já si splet Štenberk se Štramberk. Tak sorry. Čus

Jako že by jsme se sešli u Cosbyho? Ten by měl určitě vééélkou radost. No, ale když nachystá občerstvení -_-

Editováno: , autor: VitaP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tak v Mosnove, zezadu od Albrechticek??Posledne jsem tam byl se Satym z octavaku, je ta aspon plocha a pokud tam zase bude banda s Facky, tak bude i prdel=)ú))

Příště klidně. Teď už to mám a Milan taky, že během pokecu máme každý náhradní program pro drahé polovičky. Mošnov mám o kousek dál a to bych přijel sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec kluci,

už se taky těším na sobotní pokec!

Ale chtěl jsem se zeptat, Víťa chce abych mu dovezl jedny MDF podložky. Bude ještě někdo chtít ušetřit poštovný?? Kolik párů mám s sebou vzít?

Nechtěl bych pak slyšet "jéééžiši, to kdybych věděl..."

tak ahoj v sobotu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...