Přejít na obsah

Benzinové pumpy


Mr.Tom

Doporučené příspěvky

Já osobně také vybírám spíše známější a kde je větší odběr (Shell,OMV, Benzina). Kamoš má Ladu a jezdil k těm levnějším a odešla mu klapka na volnoběh.

:kuk: Klapka na volnobeh??? Co ma klapka v karburatoru spolecneho s benzinem? Nebo je neco u nove Lady jinak?

Nemusim znat vse, a rad se poucim.

Jinak ja vetsinou tankuji Novem Meste u Kolina, sklad Cepro, vcelku prizniva cena a mam to blizko... od chalupy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já takuji u Jetky, Globusu, Makra - mám 70h slevu :p , a když je nouze, tak různě.

Blbé zkušennosti mám s Tescem, OMW a Aralkou, několikrát jsem si bral do kanistru s cejchem na 20l a ani se neptejte, kolik se do něj vejde :smich: best of shit je Tesco, tam jsem natankoval 21l tak to bylo to poslední, co jsme tam tankoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tankuju jedi u Euro Oil nebo OMV, nikdy bych nejel k bezinkam jako Tesco, hypernova atd....

Toto tema se tu již mnohokrát probíralo. Nenech se mýlit. Dodavatelem pro obchodní řetězce je zpravidla přímo OMV

mohu potvrdit, bábovka tam dělá dodáky, proto tam kliďánko tankuji, a lacino... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně také vybírám spíše známější a kde je větší odběr (Shell,OMV, Benzina). Kamoš má Ladu a jezdil k těm levnějším a odešla mu klapka na volnoběh.

:kuk: Klapka na volnobeh??? Co ma klapka v karburatoru spolecneho s benzinem? Nebo je neco u nove Lady jinak?

Nemusim znat vse, a rad se poucim.

Jinak ja vetsinou tankuji Novem Meste u Kolina, sklad Cepro, vcelku prizniva cena a mam to blizko... od chalupy.

Tak mu to řekli v servise, prá to dělá špatný benzin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...