Přejít na obsah

koncovka výfuku RS-look


raca

Doporučené příspěvky

Tak i já jsem se odvážil a namontoval koncovku výfuku od Milotecu RS-Look,a pro ty kteří nechtějí sundavat náraznik(viz.pár stran dále) jsem nafotil svůj postup.Celá práce nepřekročila 2-3 hoďky.

nejdříve příprava všeho potřebného........... :palec2:

post-2444-1180286621_thumb.jpg

po obkreslení dodané šablony jsem použil vrtačku a vše dokola odvrtal..... :help: ---už není cesta zpátky.... :help:

post-2444-1180287140_thumb.jpg

potom nožem vyříz

post-2444-1180287205_thumb.jpg

zakrátil flexou výfuk

post-2444-1180287268_thumb.jpg

nasadil koncovku

post-2444-1180287342_thumb.jpg

úprava na střed

post-2444-1180287407_thumb.jpg

a na závěr přidělání lemu

post-2444-1180287609_thumb.jpg

Editováno: , autor: raca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
jinak se spravnymi pristroji se da instalace poridit rychleji :t taky sem zapasil s tema redukcnima krouzkama

jinak tem lem v modre barve se mi velice libi hezkej napad k tvoji barve

Jo jeto možný,že by se to dalo zvládnout dřív.Já si stim snažil vyhrát,abych to nezk....l,jinák díky za pochvalu!....... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

gerrik: no nejsou to klasicky cihly ted nevim jak se to menuje ale velikostne to odpovidá polovičce tvarnice a najížděl jsem přes fošnu.tak nějak netušim proč bych měl byt sebevrah když máš vše zajištěné tak no problem ....bohužel zvedák ani najezd nemam tak zbejvá svépomoc

martinoslav: jj máš pravdu je to tak trochu manual i když na takovou maličkost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zaplosak: jojo, zadní díl celej, stavěnej na míru. Více viz link: http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...75&start=75

Marek: no já jsem si to taky myslel, že lepší to bude takhle. Kdyby tam nebyl ten difuzor, tak asi by ten lem vypadal dobře. Ale takhle to nechám asi být. :)

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...