Přejít na obsah

1.8 TSI (118 kW)


Rocky

Doporučené příspěvky

Jestli jim nebudu stat za zadkem tak se na to cele vyserou, skasnou te a auto nedostane to co ma.... Ja si klidne cas udelam... Jinak, ja tam nebudu celou garancku, mne staci videt ten olej. Potom pujdu na kafco.... :)

Editováno: , autor: p2p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bladík: Nevím teda jak dlouho děla tvůj servis garančku, ale u mě servis po 30k km trval cca. 1h a 20 minut. A to mi za to stojí být tam s mechanikem a pohlídat si všechno co dělá, neŽ pak kvůli tomu, že servis "něco opoměl" tam jezdit znova a znova, nehledě na to, že servis mám 100km daleko, takže by se mi to ani nevyplatilo. Na druhou stranu na svůj servis nemohu říct zatím špatného slova, jsou rychlí, ochotní, vcelku levní a dokonce i ví co dělají...

Olej si po neďeli taky objednám, je to dobrá cena :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam svuj servis v Pardubicich a nebyl s nima nikdy zadny problem, akorat opravdu nevim co by rikali na ten olej. Do Pardubic jezdim jednou za cas, tak uvidim co mi na to reknou.

V Brne jsem servisum prestal verit, tady to sou fakt paka a neumi si absolutne vazit zakazniku. Uvidime a asi to na ne take zkusim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bejt automechanik, tak vás ženu holí!!! jestli jim nevěříte, tak si to dělejte doma sami! fakt mě příde, že už to tu někteří jedinci přeháněj... by mě zajímalo, co by ti asi měli v autorizáku posrat na výměně oleje... ty vaše hloupý úvahy o tom, že vám tam nedají váš olej apod. to je síla!!! je mi váš líto... blázni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je videt Vorle, ze se nepohybujes kolem aut. Muzu ti s prehledem ric, ze znam minimalne 3 servisaky z autorizovanych servisu a kazdy z jinneho servisu v Brne co pravidelne prodavaji olej v origo plechovkach nebo plastu a nahradni dily. A ted mi zkus odpovedet??? Cena Shell VX je cca 1500 kc za 4 l v el. obchode a oni jsou ho schopni prodat za 500 KC. A dodaji ti klidne 2 butyli tydne... A ted neco rikej.... Jestli chces experimentovat se svym autem a nebo veris svemu servisu je tvoje vec. Muzu ti rict davam to autorizovaneho servisu na garancku jenom kuly zaruce, jenom zaruce. Jinak by jsem si ho samozrejme servisoval sam. Chces nejake dily, olej na tveho otesanka prijed do Brna a budes mit co chces.... Byl jsem jednou u predani zakazky (dily)a nestacil jsem se divit .... Chci videt jak to udelaji a jak mi vymeni olej. Jak poznas ze ti mechos vypustil 1 l oleje doplnil to ze sudu a 3,5 litru ma doma????? A takovych aut udela klidne 3 - 4 denne.... A prevest neco ze servisu, v pohode....prodat v pohode... poptavka a nabydka... Tot moje osobni zkusenost z Brna... Ja je nepodporuji ale znam .... Ty v.le ja su vytocenej....a to jdu chrapat az v 1 hod. No nic zatim vsichny cus... Olej je pro mne ukoncena zalezitost :p :p :p :p :p :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to mas vorlajz pravdu, ale tady v Brne je to s tema servisama fakt tragedie...nevim treba jak v Praze ci nekde jinde, ale co tady si dovolej to uz opravdu hranici. I proto jsem rikal ze si necham auto servisovat v Pardubicich, ale nevim co mi tam reknou na ten muj vlastni olej. Kazdopadne tady v Brne jsem uplatnoval nejake reklamace na vrzajici sedadlo a dopadlo to tak ze mi zkurvili vsechny plasty na sedadle, sedacka vrze dal, tak az po vyhrozovacich mailech do Ml. Boleslavy mi prijde uplne nova sedacka a to premyslim ze u toho budu chtit byt, protoze oni sou schopny udelat zase nejakou pitomost...je to tady fakta banda bud absolutnich nesiku a nebo to proste delaji schvalne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zítra ráno jde jedna OII 1.8TSI do servisu(najeto necel.190.000km)....dnes odpol.už mi volal ten řidič co na ní jezdí že motor začal cukat...nejdřív sem tam a málo a po dalších cca 100km to začalo dělat skoro při každém přidání plynu,někdy to prý jen trochu cukne a někdo to zas jakoby úplně vynechá......

Zítra mám dopol.čas,tak si pro ní ráno zajedu do garáže a zajedu tam s tim sám,tak uvidíme na co přijdou......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne,u téhle turbo měněno nebylo....

Už je v servisu...ted jsem tam s tim ráno byl.......Když jsem vyrazil z garáže,tak to vůbec necukalo,ale jakmile se to začalo ohřívat,tak to začalo pomalu pocukávat a když se to dostalo na provoz.teplotu,tak to už fakt dělalo hodně....

Uvidím co mi zavolá....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak váha to neni.....na VAS jim to prý píše něco o překročení nějaké tolerance+kód závady.....zatim si nejsou jistý,ale myslej si že je chyba někde v rozvodu!!!!!...Pěkný ;) ....prý to tam ted s nimi řeší nějakej kluk z Audi co už má s touto závadou zkušenosti.....Do 12h mi prý ještě bude volat co a jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...