Přejít na obsah

1.8 TSI (118 kW)


Rocky

Doporučené příspěvky

tak jsem si rikal, ze toci nejak malo.... ale ten motor tak dobre neznam... :help: ... u myho dvoulitru tocim pri 140 km/h cca 3800 ot... :feve: ... proto me to na ty dalnici tak zere :D

Safra Vorliku, tobě toči dvoulitr o cca. 100 ot/min vice při 140km/h jak moje 1.6 FSI...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem absolvoval 1. garancku. Olej jsem mel svuj a celou dobu jsem stal u auta a pozoroval mechanika co a jak dela. Trvalo to cca 1,5 hod.... . Docela sikovny klucina a sezene mi neco k motoru 1,8 TSI, mam mu zavolat v pondeli. Uz se tesim a ted kolik stala cela sranda.... 1135 KC vcetne olej. filtru a jak jsem napsal olej jsem mel svuj.. To jde ne a udelali celou diagnostiku vcetne vahy vzduchu, olej atd. mam cely seznam co deleli....TJ. max. spokojenost :) :) :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite skusim max. rychlost, ale na letnich gumach. Zimni mam jenom do 180km.... tak nechci ryskovat. Jnak popirove ma 1,8 TSI max rychlost 235 km a verim ze se da toho bez problemu dosahnout....180 tam mam ani nevim jak staci se jenom trochu zamyslet a je to....pocitove 140 az 180stejny pocit... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja jsem byl asi prvni odvazlivec, ktery mel tenhle motor zajety a jeste na letnakach za slusneho pocasi :)

220km/h ... honil jsem se s Audi na D1 ... pote nas zbrzdil kamion(ja jsem pak sjizdel z dalnice), ale jeste by bez problemu sla vys...takze ta maximalka se da celkem rychle prejit.

Co se tyka ochoty jit do te rychlosti tak do 200 to jde uplne bez premlouvani porad stejny tah nad 200 je trosku citit ze uz se ji tak pekne nechce ale porad to jde ... podotykam ze jsem jel ve ctyrech lidech :)

Editováno: , autor: Bladik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

věř mi Bladíčku pumprdlíčku..., že ani nemám zájem jezdit 230 km/h... nerad bych se v autě zabil! ;) ale věřím, že pro člověka,i, jako jsi ty... to musí být opravdový zážitek!!! :smich::smich::smich:lol

Tohle je k tématu 1.8 TSI nebo zase jen neobjektivně vidím OT?!

Editováno: , autor: vorlajz
kdo chce psa být, ten si hůl vždycky najde!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

papierove hodnoty vo vacsine pripadov nejsu skutocnost...chcel by som sa s tym motorom previest..musi byt fakt skvely..ale na svoj sa tiez nestazujem..tiez pekne taha a spravim s tym kludne 220..

aaa ktym pneu..co sa moze stat ked su do 190 a ides 220?uz som to parkrat spravil v zime lebo vacsinou sa ponahlam tak to na dalnici furt taham kolko dovolia podmienky..aaa ked zastavim tak pneumatiky dost smrdia..je to tou rychlostou?ospravedlnujem sa za off

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

keď ti buchne a odstrelí ťa do zvodidla, potom budeš vedieť načo je rýchlostný index :wacko::doh veď veyron, čo ich má myslím do 400, ak ide 400 tak guma vydrží maximálne 10 minút myslím...

Ako je to s otáčkami motora na 6.stupni pri rýchlostiach 90, 110, 130, a 160 km/h ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...