Přejít na obsah

1.8 TSI (118 kW)


Rocky

Doporučené příspěvky

Pred nedavnem se tady resila spotreba VS. rychlost (moje a ostatnich) Pri malem jubileu :kol-78::kol-79: :kol-79: :kol-79: 20 Tkm jsem si udelal foto. Cesta Praha - Brno...D1... :prc: :prc: :prc: Fotek mam vic ale jsou nepouzitelne.... Spotrebu jsem mel 7,9 l na 100 km pri prumerne rychlosti cca 117 km/hod. A to jde velebnosti ne...

post-380-1231192806_thumb.jpg

post-380-1231192836_thumb.jpg

Editováno: , autor: p2p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dalnice byla na pohodu a projel jsem prahu po obchvatu bez zastaveni... Ale jak se tady uz psalo da se to jet za 8l ale klidne i za 9l a moc velky rozdil v tom ale neni. Pro mne je ale dulezitejsi tech 22222 za 6 mesicu km bez poruch a v pohode :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje Elegance nema Maxika a ani ho asi mit nebude... Na to to totiz nejezdi, ale premyslim a cim dal vic o novych kolech... Ted mam 16 palcu elektrony a asi koupim 18 palcove.Uvidim... Jeste nevim jake, ale casem se neco najde.... PS: dneska jsem si blbnul na snehu cca 70 km a moc pekne se s ni jede. Neklouze a ESP pracuje taky good. Mam vubec problem to hodit do smyku.. Ale casem se to snad naucim s zapnutym ESP... :) :) :p :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi koupim 18 palcove.
:palec2: :palec2: :palec2:

Luke: :kol-98::smich::palec2:

škoda že 1,8ku nedali skor, najprv žiadne poriadne motory a až po 3 rokoch tuším dali poriadny, ale verím že sa s ňou dá ísť aj za 12 ako na ereske :kol-98: nie len takto za 7-8

Editováno: , autor: wrccko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brno -> Praha spotřeba 7,5 l/100km, průměrná rychlost 110 km/h.

Praha -> Brno spotřeba 7,5 l/100km, průměrná rychlost 110 km/h. (shodou okolností stejná)

Odečteno: MaxiDot

Okolnosti: měřeno pouze na dálnici, není započtena cesta na dálnici (a z dálnice), cesta bez zastávek, pouze jeden pasažér (řidič), při zahájení měření teplý motor, pneu zimní 205/55 R16, najeto 12 tis. km.

(Ale je to pěkná pakárna jet na minimální spotřebu.)

DOPSÁNO DODATEČNĚ: asi jsem to špatně formuloval, "jízda na minimální spotřebu" znamená "jízda na minimální spotřebu se zachováním rozumné cestovní rychlosti", v tomto případě 110 km/h.

Editováno: , autor: Horjaar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy ste tady hrozny teda, clovek se z neceho raduje a tady do toho nekteri (vorlajz, a jemu podobni) porad remcaji :prc::p:feve: :feve:

Ne zpet k tematu, mam najeto necelych 16tkm a zkusenost mi rika, ze s timto motorem se da jet svizne za rozumnou spotrebu pohybujici se mezi 7.5-8.5 l/100km, pak se da jet s lehkou nohou za 6.5 mno a take z tezkou pres 9 ... a to mluvim o trase mimo mesto(odzkousena trasa Brno-Pardubice a zpet). Takze tento motor nabizi velkou skalu pouzitelnosti a je na kazdem jak s timto motorem jezdi a jak se k nemu chova. Ja mam ted diky tomu ze jsem jezdil jen ve meste prumerku 8.3, ale ted jedu do Alp tak to snad trochu stahnu :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spotrebu jsem mel 7,9 l na 100 km pri prumerne rychlosti cca 117 km/hod. A to jde velebnosti ne...

Zdravím, průměr asi stáhnou občasné zápcy. Jakou rychlostí jsi jel při volné dálnici?

Sám jsem totiž zklamaný "dálniční" spotřebou. A to i při tempomatové stotřicítce se sedmikvaltem.

Často jezdím po "dálnici" R10 z Jablonce do Prahy a pak mám při 130 a nějakém popojíždění po Praze průměr kolem 9.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim po delsi dobe. Nevim kde na foru se to resilo a jak jsem zjistil TDI s tim problem nemaji tim padem to dam sem.

Jedna se mi o zasirani motoru bordelem pres predni masku. Koukal jsem a vidim skvira jako prase. Bud spatny vylisek nebo to je typicke pro nase Octavky 1,8. TDI to ma reseno jinak. Pls skuste to nekdo taky nafotit jak to mate u sebe. Ja tu skviru zadedlal kusem gumy a mam klid + to tesneni kolem kapoty motoru.

Mne totiz strasen sere spinavy motor. Jak to mate teda vy????? Foto prikladam ;) ;) :) :) :p :p

post-380-1232215999_thumb.jpg

post-380-1232216048_thumb.jpg

post-380-1232216063_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...