Přejít na obsah

Letní pneumatiky


room14

Doporučené příspěvky

...to tema jsem zakladal po dlouholetych zkusenostech....byl jsem prekvapen negativni odezvou ve stylu "co to je za blbost"....

placebo apd....nikoho se nesnazim presvedcit o mych zkusenostech, nazoru....vzdy se jen zasmeji a reknu si"dockaj casu, jak husa klasu"....ja vzdy pri prezuti necham vypustit cely vzduch /plyn/ a napustim novy, celou sezonu se pak nemusim starat o husteni....a cena za plyn, jak nekteri argumentovali, je tak nizka oproti ostatnim blbostem co jsme schopni pro sve auto dat....uz vidim od nekterych otazky ve smyslu proc to delam?....protoze to tak delam a mam s tim jen dobre zkusenosti...tot vse....mnoho lidi dela pro pro me take nepochopitelne, mozna zbytecne veci, ale neresim to....je to jen jejich osobni vec....a snazit se nekomu dokazovat svuj nazor, svoji pravdu, jak to nekteri zde delaji, je pod moji uroven ....a kdyz se to tyka me, tak ani na ne nereaguji......a ted me muzete ukamenovat ;ka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrdzujem, tiež mám Turanzy a sú to jedny z najlepších gúm, na akých som kedy jazdil. Tie moje sú Made In Spain, 2 mám tiež bez závažia, na 2 dve malé štvorčeky. Keď budem meniť za nové, určite vyberiem znova Turanzy!

teeda koukam, ze ty turanzy se vyrabej taky ruzne. Ty moje maj na sobe Made in Italy. :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted resim co dat na sluzebni OII. Turanzy ER30 205/55/16 jsou kaput. mam rezervu, takzem chctel koupit 3, jenze pneuservis nevi, jestli jeste vubec jsou. i tak vyjde jedna na 2700 :kuk: Takze mozna budu muset koupit celou sadu neceho "obycejnejsiho". Krize i u nas utahuje kohoutky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste k Turanzam, prijdou mne trochu hlucnejsi nez zimni, na dalnici citelne nizsi valivy odpor. Az je dojezdim budu volit mezi nima a Michelinem.

Souhlas, taky mám pocit většího rámusu s těmahle pneu, byl to docela šok, přechod ze zimních Polarisek na Turanzy. Tak se utěšuji, že gumy jsou nové a časem se trochu ztiší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už tu debatujete o Bridgestounkách..oblíkám ER300 v rozměru 205/45 R16 a výborý pneu - po zajetí stichnou :palec2:

k tomu na jakou nápravu dát pneu s lepším vzorkem se kloním k názoru "Misubara"...sice pokud se na předek frkne horší pneu, často kola prokluzujou, ale na zadku je to větší zlo - když vás na kruháči začně předjíždět zadek vlastního auta, tak to není good pocit :feve: Z vlastních zkušeností u fabky a Octy lepší pneu na zadek...na služebákách nám to chytří servismani dělaj obráceně a kolikrát to bylo peklo s takovým autem jezdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlopy prezul som zo zimnych pneu na letne originaly co som mal pri kupe auta DUNLOP Sport 1 som nestastny s tohu hluku ktorý mi ide od kolies.Zimne pneu nie su tiche ale tieto to je hroza to minuly rok nerobilo.Neviem si to vysvetlit vezare to akoby boli loziska zle ale nie su.Ten dezen tych pneumatik nie je dobry asi prejdem na nieco ine aj rozmer zmenim.Pozeral som tieto : Bridgestone B340 185/55/15 82T ma niekto skusenost?Dik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blacky vies drzim sa zasady vzdy pred kazdou sezonou davam kolesa vyvazovat a cistit od blata kamenov nic mi nehadze ani volant, mam ich spravne nahustene preto tomu nerozumiem.Pozeral som ja pneu od matadoru novinku : http://www.matador.sk/index.cfm?module=Act...Page&s=MP44

Aj nad tou premyslam pozeral som testy a matador MP43 predchodca tejto skoncil v testch na 16 mieste taky barum co som premyslal bol na 164 mieste.

Ale pozeram ty mas pneu bridgestone tie si myslim ze to podla dezenu nemozu robit to co moje.

FOTO je Dunlop sport 01

post-2402-1239196026_thumb.jpg

Editováno: , autor: Mikoho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blacky je to katastrofa!!!Neviem ci to mam ist reklamovat alebo co spravit v skode mi povedali ze mam zle obute gumy do kríža ale tito sa nedaju prehodit do kriza koli dezenu mongoli jedny.Nic som tam nedaval navyse.Uz som objednal inak druhe pneu.

Editováno: , autor: Mikoho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je divný já je totiž měl Dunlop sport 01 sice na octavii , ale byly super a nemohl jsem si je vynachválit. Nyní jsem koupil elektrony už jeté dvě byly na Michelinu primacy a druhé Bridgestone turanza a to byl děs. Horší pneu jsem snad nezažil co se hluku týče. Tak šli pryč a nyní mám všude ty Micheliny a pohoda. Jo a bavím se o rozměru 205/55 R16. Tod moje zkušenost

Editováno: , autor: DEZENT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto som nasiel na jeden jstarnke kde sa hodnotia pneumatiky :

Hrozná guma, nemám na ni ujeto ani 10.000 km a v autě kravál jako by mi odešly všechny ložiska na kolech. Teď jsem obul Michelin Energy Saver tak snad vydrží dýl, jinak jdu příště do Debicy

Presne to robí aj mne nechápem ze ostatny co maju tieto pneu nic nepisu. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kazda pneumatika ktora ma vela drazok po dlzke tak je hlucnejsia, je to z toho dovodu ze pri rotacii vznika rovnomerny hluk, co ludske ucho vnima negativne. preto sa zdaju letne hlucnejsie ako zimne, kedze u zimnych je kazdy "stvorcek" inej velkosti... na druhej strane vyssi pocet drazok lepsie odvadza vodu z vozovky a auto lepsie sedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi,nechce se mi načínat nové téma,tak si postěžuji tady-tuze jsem se radoval,že mám přezuto na nové letní Antares,auto prokouklo,ale mám docela zkaženou radost. :huh:

Během 14 dnů už potřetí kupuji nové čepičky ventilků,protože ty moje se někomu líbí tolik,že je bez ustání krade.Je to normální jev,nebo se to stává jen mně?

Dokážu pochopit,že někdo může v afektu udělat neuváženou věc,když chytne zloděje při činu.

Přeci si tam nebudu dávat černé plastové,to je jak pěst na oko......... :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba nasytím trh a pak už je krást nebudou. :rolleyes:

Kupoval jsem ty 6boké,ale už mne to opravdu neba. :huh:

Autem jezdí přítelkyně,já si ho můžu půjčit za dobré chování nebo když přinesu velikou výplatu.

Právě že je na pytel to,že auto jí stojí celý den před školou na parkovišti,takže je nehlídané.

Zkusím to dotáhnout nafest,uvidíme jestli to pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...