Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Podvozek

Vše o podvozku - kola, nápravy, tlumiče...

191 témat v tomto fóru

1. Zimní pneu

• 1 581 odpovědí
      • 157 811 zobrazení
    2. Alu kola

• 460 odpovědí
      • 87 963 zobrazení
    3. Velikost disků

• 710 odpovědí
      • 96 672 zobrazení
    4. Letní pneumatiky

• 786 odpovědí
      • 101 266 zobrazení
      • 22 odpovědí
      • 4 776 zobrazení
    5. Problem pri cuvani

• 16 odpovědí
      • 2 093 zobrazení
      • 3 odpovědi
      • 153 zobrazení
    6. Roomster - Brzdy RS

• 42 odpovědí
      • 4 520 zobrazení
      • 3 odpovědi
      • 232 zobrazení
      • 5 odpovědí
      • 389 zobrazení
      • 14 odpovědí
      • 706 zobrazení
    7. Pružiny

• 27 odpovědí
      • 6 094 zobrazení
      • 41 odpovědí
      • 8 982 zobrazení
      • 4 odpovědi
      • 616 zobrazení
      • 9 odpovědí
      • 958 zobrazení
      • 9 odpovědí
      • 646 zobrazení
      • 12 odpovědí
      • 1 538 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 431 zobrazení
      • 2 odpovědi
      • 1 741 zobrazení
      • 88 odpovědí
      • 15 439 zobrazení
      • 11 odpovědí
      • 882 zobrazení
    8. Bubnova brzda

• 2 odpovědi
      • 772 zobrazení
      • 53 odpovědí
      • 9 462 zobrazení
      • 1 odpověď
      • 508 zobrazení
    9. Výfuk

• 22 odpovědí
      • 4 665 zobrazení

• Aktuální příspěvky

• Ak mas realnu skusenost a si spokojny,a momentalne zo stavom nespokojny,nemas o com rozmyslat,ale rovno objednat.
      • Auta,na ktorych som to mal,boli rozne znacky a modely z roznych rocnikov.Eibach nerobi predsa jedny uinifikovane pruziny na vsetky modely.Predpokladam,ze ich na konkretny typ ladi a testuje.U mna to bola u kazdeho auta zmena ozaj do inej kategorie.Nemat uz vek,aky mam a potrebu od auta viac komfortnu,ako sportovu/ciastocne to mne podskytuje DCC/,urcite by som ich mal aj na Superbe. Mozno zadaj dotaz priamo do Eibachu a odpovedia ti.Teoriu a ich postupy nepoznam,ja iba pisem,co som realne asi na 5tich upravenych autach vzdy zazival.
      • Patriku, dotaz....Sice to nebude k Superbu, ale i tak to budou pružiny. Myslíš, když se zamyslíš nad předchozími auty, že ta auta se chovala všechna stejně, po výměně pružin. Jde mě o to, že bych chtěl nějako pochopit, jak Eibach dojde z závěru, že takto je to fajn? Myšleno, že nasadi nějaké unifikované pružiny na S3, jedou to projet a pak jsou spokojení. Tady, zda existuje nějaký fiktivní model auta, který má ideální jízdní vlastnosti a oni se k tomu jen snaží nějako dojít u každého typu aut, které získají.    @stenly. Kdyby byl sraz S3, klidně přijedu a provezu tě. Takto? Jedině, že se tu najde někdo, kdo by byl ochotný napsat, že je má také a nebude daleko k tobě. Já max Praha a VČ a směr Ostava, ale (férově) napsáno, nejsem zážitková firma, takže od A do Z.:) Ale za pokus to stojí a čekám, že ty dva stabilizátory to ještě zlepší.   OT (omlovám se): Jinak mě z BSR poslali dopis, na můj dotaz, co vše se dá vylepšit na S3. Vše zakončeno chipem, tak to můžu poslat do nového vláka, kdyby byl zájem.
      • Nenašel by se někdo, kdo by mi ukázal návod na montáž té sítě? Auto bude min 2 roky doma, v kufru bude jezdit přepravka se psem, tak nemůže být zatažená roleta a síť by se hodila.