Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Jasne, že žijem, len času je málo.

1,2 TSI by mal byť už štvorvalec. Jeho nasadenie sa predpokladá skôr do menších áut ako Polo, Ibiza či Fabia. Samozrejme základ bude tvoriť ako doposiaľ neprepĺňaný trojvalec 1,2 HTP. Vzhľadom na jeho vyššiu cenu však neočakávam, že by sa stal základom v autách ako Octavia či Golf, nakoľko podobný výkon poskytne aj lacnejšia neprepĺňaná verzia motora 1,4 prípadne 1,6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná zklamání:

komu se tolik ona zelená Arctic líbila, asi se mu moc dlouho líbit nebude..to, že ji má (nezobrazenou) v nabídce u Octavie Tour, to víme...jenže jsem si dnes náhodou všiml, že je v kategorii uni barev = žádná metalíza, ani lesk, jako na tom obrázku, co tady byl..bude to obyčejná rosničkově zelená, asi něco na způsob, co měla kdysi FabiaI = děs :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako pozor..ted začíná být velká móda ty pastelový barvy a upřímně řečeno kam se na to sere nějaká metla nebo perleť..I když jsem nikdy moc žádný módní vlně nepodlehl,tak tohle se mi moc líbí....viděl jsem to v Holandsku na A6 a VW-Touranu a strašně se mi to líbilo........

Upřímně řečeno....je na čase příjít z něčim novým...ty metly a perleťe jsou už dnes na každym autě i za 200.000kč a už je to dost okoukaný......mě už ani nepřijde nějak vyjímečný auto v metalíze........to bylo možná tak IN začátkem 90let,ale dnes...nevim nevim.........Já až rozhodně teď koncem října budu objednávat ty A6,tak ty facelifty už maj mít větší nabídku těch pastel.barev..tak to rozhodně zkouknu.......V tom Holandsku ta A6 byla v takový pastelový tm.modrý a neměla chybu(nejhezčí barva v jaký jsem kdy A6 viděl)........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je....kamarád ted objednával novou Zafiru a taky jde do pastelovky.....a takových znám víc kterým se to líbí a na příští auto si to chtěj pořídit........Toho Tourana co jsem viděl ten byl v takový světlounce zelený a i když mi světle zelená normálně nic neřiká,tak v tí pastelovce to byla fakt bomba barva......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ten facelift se jim fakt podařilo "parádně"utajit.......i šéfové z Jarova maj všechny materiály k němu pěkně pod zámkem a ani na školení prodejců jim nic moc neukázal...........Už snad vše na netu je..ty aspoň částečně odtajnění novinky a jen o OII ani ťuk........to bude teda asi nějaká super bomba :laugh.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som ohľadom ceny nebol až tak skeptický. Vývoj modelu sa už pravdepodobne zaplatil, tak aj o túto položku sa cena dá znížiť. Resp. cena môže zostať, ale výbava pribudne. Doposiaľ to u Faceliftov tak bolo. A istý priestor na zvyšovanie výbavy, resp. znižovanie ceny je aj v úsporách. Zhruba dva roky po začiatku výroby sa vychytávajú zásadné muchy a potom sa už iba "optimalizujú konštrukčné prvky. Tu sa vypustí zvar, hen tlmenie a inde nejaký iný prvok. Napr. známy už nemá okolo baterky ani tú penu na zateplenie baterky, ja ešte áno. Pritom obaja máme RS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, nevím..taťka tvrdí, že je v konfigurátoru u té Tourky sice ta Arctic zařazená v uni barvách, ale má tam prý napsáno "zelená arctic metalíza"..čili to snad mají jen blbě zařazené, a bude to něco podobného, jako ta Audina A6, jak jsem sem dával...kdyby to byla UNI barva (ož tedy asi nakonec není), bál jsem se, aby nevypadala takhle nějak: http://www1.ebm.cz/applications/scripts/cf...r=1222795896000 :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...