Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

neverim ze by na tych par mesiacov robili na OI nejaky zasadny facelift .. aj ked nikto nevie kvoli ktoremu trhu by to mohlo byt .. india . cina .. novy zeland ...

k OI by som tipol max zmenu grafiky zadnych svetiel , mozno predne v jednom kuse (smerovka-svetlo ..), plus minus predna maska ...

tipujem aj narazniky bez ochrannych list ..

a co sa interieru tyka snad zmenu volantu za aktualny z FII-R-OII

kazdpadne je to zaujimave ako dlho sa OI stale slusne predava aj na CZ SK trhu ...

ale tu by snad vedel nieco povedat napr. George Couser B)

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neverim ze by na tych par mesiacov robili na OI nejaky zasadny facelift .. aj ked nikto nevie kvoli ktoremu trhu by to mohlo byt .. india . cina .. novy zeland ...

k OI by som tipol max zmenu grafiky zadnych svetiel , mozno predne v jednom kuse (smerovka-svetlo ..), plus minus predna maska ...

tipujem aj narazniky bez ochrannych list ..

a co sa interieru tyka snad zmenu volantu za aktualny z FII-R-OII

kazdpadne je to zaujimave ako dlho sa OI stale slusne predava aj na CZ SK trhu ...

ale tu by snad vedel nieco povedat napr. George Couser B)

Tie svetla vkuse by vazne bodli - v tej spare medzi nimi sa usadza spina ;) JJ, George sa vyzna :palec2:

PS:Ked tak uvazujem, aj Superb facelift sa az tak dlho neohreje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nieco z Indie:

"The introduction of the facelift for Octavia is a timely one. The vehicle has been in the market for five years (since 2001) and with new models (Honda Civic) being introduced in the market, Octavia's looks were no longer contemporary and needed a much-desired makeover, experts said."

Pri plane predaja do 2011+ ten "makeover" snad bude :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Téma facelift O1 mi připomíná výrobce automobilů z šikmookých krajin, kde nezřídka kdy bývají dvě řady jednoho modelu do roka :):D:D:D

Jinak face OII pro mě bude především zajímavý z pohledu světlometů, které se mi od začátku moc nelíbí, pak to nebude mít chybu a bude se čekat dva roky na první cenově dostupnou ojetinu :laugh.gif :laugh.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Takze se muzeme tesit: Bi-xenony, zadni svitilny s led diody, triramenny multifunkcni volant (asi je pro RS), nove predni svetlomety, novy predni naraznik, atd.

a informace jsou odkud,popř. jak moc spolehlivé, smím-li se ptát?..neb je to tady 50/50 a já už nevím,čemu věřit :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že Doliho info koresponduje s tím, co zde bylo již prakticky uznáno za finální info, jediné, co mě lehce překvapilo jsou zadní LED světla, pokud se totiž nepletu, tak Superb je nemá, což může být považováno za řekněme nečekané ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že Doliho info koresponduje s tím, co zde bylo již prakticky uznáno za finální info, jediné, co mě lehce překvapilo jsou zadní LED světla, pokud se totiž nepletu, tak Superb je nemá, což může být považováno za řekněme nečekané ;)

Prave u tech led svetel se taky zdroj trosku pozastavil, ze to neni uplne jisty, ale pry asi jo... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že Doliho info koresponduje s tím, co zde bylo již prakticky uznáno za finální info, jediné, co mě lehce překvapilo jsou zadní LED světla, pokud se totiž nepletu, tak Superb je nemá, což může být považováno za řekněme nečekané ;)

jj,říkal jsem si totéž.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každopádně to koresponduje s názorem, že se budou měnit pouze "plasty", nikoliv plechy

když píše "nová světla", není dáno,že se nebudou měnit blatníky..ale upřímě jsem tomu měnění blatníků od počátku nevěřil-čili si také myslím,že nic takového nenastane..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze se muzeme tesit: Bi-xenony, zadni svitilny s led diody, triramenny multifunkcni volant (asi je pro RS), nove predni svetlomety, novy predni naraznik, atd.

LED??? To by bolo skvele :palec2: Som cakal, ze najprv budu v Superbe...ale ani tam nie su , dokonca ani za priplatok...

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...