Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

nové ventilace to nedostane - jednak škodovka až tak důkladná není a jednak by musely být obrovské, vůči dírám v palubce, když vezmeš v úvahu šířku rámečku samotného výdechu - ale něco na způsob supíka by to chtělo = níže posazené, tenké a s chromem - vypadá to tak dražší a vyspělejší...spíše si říkám, že určitě půjde doobjednat chrom. rámeček klimačky ze supíka a určitě bude pasovat kolem klimy v OII facelift, kterou o ten rámeček obrali...totéž s ovládáním světel a tím "úchopným kolečkem",atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, já jej viděl (v SII), zkoušel a přijde mi super-moc pěkný, akorát do ruky-super!..ten tam bude 100%, bude tam i ta klimačka, jen nebude v leskle černém laku,jako v SII a nebude tam to chrom. orámování (viz. příspěvek výše) + jak jsem psal: výdechy zůstanou stejné...co se týče budíků, velikost asi bude shodná, tím-pádem se domnívám, že vzhledem k plánovanému bílému podsvícení, dostane celou tu "kapličku" z SII, neb proč by se měli piplat na pájení jiných diodek, když můžou vzít hotový dekl,že

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení, když teď objednám OII (skladem není) dostanu už facelift? Motor 1.8 TSI. Nebo ještě počkat? Nějak se objevily prašule navíc a tak uvažuju, že si udělám radost. Navíc s tou Edition08 jsou ceny ucházející. A někdo tu ale psal, že E08 brzo skončí, tak abych o tu akční nabídku nepřišel.

Edition 08 je prostředkem, jak donutit potencionální zájemce o OII koupit auto teď, a nečekat na facelift, aby prodeje neklesaly, jak se to přirozeně stává (neb většina lidí sáhne radši po faceliftu) => Edition 08 nedostaneš nikdy ve faceliftované verzi (to leda za další 4 roky)..proto nemáš-li více peněz, nečekej a Edition 08 kup hned, máš-li víc peněz, počkej si, kup facelift (bez "edice"), ale za plnou částku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No má to logiku to co Deny.Kr tvrdí. Mno uvidim, kdyžtak skočim do Toyoty pro Avensis Premium, nebo se na auto vy.eru a udělám si tepelný čerpadlo do baráku, což by mělo asi nej přínos. :) Ad volant: již jsem měl možnost ho ozkoušet také v novém SB, ohledně jeho funkce jsem neřekl křivého slova. Jen se mi prostě nelíbí a interiér přímo, dle mého názoru, hyzdí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak face už padl, dnes mi šéf poslal mailem dvě nabídky, rozhodnout se musím do zítřka :

1. OII combi Elegance 1.9 TDI PD 77 kW, paket EDITON08 s povinnou výbavou (alarm, construct, N1, autorádio) za 599 900 Kč

2. OII combi Elegance 1.9 TDI PD 77 kW 4x4 s povinnou výbavou (alarm, construct, N1, autorádio) za 691 090 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám objednáno 4x4 a protlačil jsem si tam ještě parkovací senzor dozadu. Přišlo mně toto:

Vozidlo Škoda Octavia Combi Elegance 1.9 TDI PD 77kW 4x4 je objednané a

zaplánované na 36 KT do výroby, což znamená, že 8.9.2008 až 18.9.2008 bude

připraveno k odběru

Čili v 36 J KT se ještě dělá předfacelift....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, bohužel budeš mít předfacelift, nic-méně gratuluji, se 4x4 budeš určitě spokojen :palec2:

jj, jenže víš, jak je to s tím darovaným koněm.....Nabídka je to slušná, ted budu dělat krky, pak bude fac, něco tam změněj ale zdražej to nebo se nějak pomění konfigurace a pak skončím u bůhí čeho.... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, facelift ještě bude zajímavý..My budeme mít jedny z prvních faceliftů = výbava bude zase stát za ho*no a vše budeme muset dokupovat - stejně, jako s naší současnou 4x4: taky jsme měli jedny z prvních a museli jsme připlácet za zadní el. okénka, za dvouzónovou klimačku, za dělená zadní sedadla, nemít sound system, nemáme vzadu ani repráky,atd... a to ještě byla klika, že těsně před tím dali 4x4 dvoutónový klakson, neb chvíli před tím byl dokonce pouze jednotónový a nešlo to změnit :feve: ..už vidím, jak na tom bude facelift stejně - vše předražené a v základu nic :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi,Vaše problémy mimo facelift si dejte do jiného tématu.tady se člověk má dozvědět něco o faceliftu OII a né že (pardon) nějakej jouda kupuje 4x4.

spíš by mě zajímalo,jestli už konečně někdo má reálné foto OII faceliftu... na netu jsou zatím pořád jen fotomontáže. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...