Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

my když jsme byli v ŠA na exkurzi, tak ten pán říkal, že se všechny auta vyrábí na ZAKÁZKU, žádný není jen tak na sklad... což je logické.... při množství doplňkové výbavy... takže je víc než pravděpodobné, že si už autosalóny objednaly auta s 1.4 TSI na předváděčky a na sklad... :) jinak já bych tu 1.4 TSI bral ... mňam mlask :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bývalo, zatím běží na lince předfacelift, face začne běžet až po představení. Samozřejmě, že se pár faceliftů vyrobí taky, ale zatím ani v Boleslavi nejsou k vidění

ba ne, docela často je vidět stříbrná OII, třeba jsi jen neměl štěstí. Jinak na lince normálně jedou OII předface :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty vole Nexusi čím si to jel? to je nějakej Pažout Partner ne??? a navíc to zaflákaný sklo od much... ty nemáš nano vrstvu??? tssssss.... :p

To je VW T4 Multivan, jsem byl rád, že mám aspoň todle.. jako s odtahovkou jsem neměl moc šancí se honit s RS.. lol , takže si nech ty svoje hlášky Vorlajz :D

Editováno: , autor: Nexus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ol@f: první ne, už byly facelifty k vidění na cestě

vorlajz: jelikož RS a Scoutu by se facelift neměl týkat, tak toho moc krom některých společných dílů jako právě ty zrcátka k vidění nebude

Tak hoď nějakou fotku, když jsi je viděl, já třeba tu možnost nemám,

bo na dálnici jsem tak jednou za měsíc :(

2 Nexus: :palec:

Editováno: , autor: pentadius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak překvapení se nekoná - výbavy zůstávají pojmenované stejně a ačkoliv třeba i Classic dostane el. zrcátka, tak stejně jako doteď budou Al 15" až u elegance...na druhou stranu potěší 1.4TSI 90kW (ne pro L&K, RS a 4x4), 1.8TSI s DSG a s manuálem pro 4x4, taky 2.0TSI v RS s DSG... stejně se těšte na nové barvy Zelená Arctic od 45KT/08, Modrá Aqua od 2KT/09 a Rosso Brunello od 25KT/09... co se týče bezpečnosti, tak již od Classicu budou přední opěrky hlavy WOKS (náhrada aktivních hl. opěrek), Elegance a L&K dostanou přední mlhovky s deaktivací denního svícení (pro Classic a Ambiente za příplatek)...u L&K budou standardně xenonové světlomety s natáčecím modulem... no a hromada jiných věcí, stejně jako plno drobností, na kterých se šetřilo, například madlo mezipodlahy už nebude chromované, ale normálně černé....

Editováno: , autor: George Couser
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak překvapení se nekoná - výbavy zůstávají pojmenované stejně a ačkoliv třeba i Classic dostane el. zrcátka, tak stejně jako doteď budou Al 15" až u elegance...na druhou stranu potěší 1.4TSI 90kW (ne pro L&K, RS a 4x4), 1.8TSI s DSG a s manuálem pro 4x4, taky 2.0TSI v RS s DSG... stejně se těšte na nové barvy Zelená Arctic od 45KT/08, Modrá Aqua od 2KT/09 a Rosso Brunello od 25KT/09... co se týče bezpečnosti, tak již od Classicu budou přední opěrky hlavy WOKS (náhrada aktivních hl. opěrek), Elegance a L&K dostanou přední mlhovky s deaktivací denního svícení (pro Classic a Ambiente za příplatek)...u L&K budou standardně xenonové světlomety s natáčecím modulem... no a hromada jiných věcí, stejně jako plno drobností, na kterých se šetřilo, například madlo mezipodlahy už nebude chromované, ale normálně černé....

s těma barvama si děláš srandu! :( :( :( ..já se tak těšil na tu Brunello..a nic...= nová barva letos bude pouze zelená arctic - je aspoň hezká? - i když zelenou asi doma nestrpí :(

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...