Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

U mě tak na půl. Interiér a zadek super, ale ten předek nic moc. Mám raději něco ve stylu nového Lancera.

Jsem zvědavej u nás na prodejnost, protože Fabia II u nás propadla a na ulicích ji není vůbec vidět.

Tak u mě zase předek super. Zadek? tam se toho moc nezměnilo. Interiér je hezkej. Skoro jak o třídu vyšší auto. Úsměv na volantu mi nevadí :) Ale chce to vidět na živo. Z fotek to není ono :palec2:

Cože Fabia propadla??Nekecej!!! U nás po městě jich jezdí mraky. :palec2: až jsem docela překvapenej. Pořád slýchám, že se neprodává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se facilotová Octule líbí :) Stejně jako ty předchozí. Je fakt, že ty přední světla mohli udělat malinko jinak, zadní se mi víc líbí ty předface, ale jinak super, barvy pěkný, interiér taky, hlavně ovládání climatroniku atd...hned bych to dal do FI :) A nápad denních světel s mlhovkama v jednom, dobrý, ušetřená práce s doděláváním. Jen jsem asi spíš čekal či doufal, že je daj do hlavních lamp v podobě LED diod, jak to má třeba audi. No jsem zvědavej, až ji někde uvidím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja tvrdím, že sa neskutočne nechali inšpirovať BS4-kou od Brilliance! Schválne, ten rozdiel predkov BS4 a O2FL je zanedbateľný (letmým pohľadom len tie hmlovky). Už O2 chýbajú len chrómové lištičky kol dokola, odlúpnuť znaky s okrídleným šípom a máme tu výdobytok čínskeho autopriemyslu :help:

Klíma by už mala mať senzor kvality vzduchu. Jedna zo žiaroviek v hmlovke je DRL, teda denné osvetlenie, ktoré bude štandardom.

Edit: A nechcite vedieť, ako reagovali predajcovia, ktorí fotky O2FL už videli - nemožem to napísať, lebo by som si musel dať ban za porušenie pravidiel fóra lol

..neco na tom bude, no vono cinskej trh je obrovskej, treba pro Audi na 1miste.. OII po face ale asi nebude od 380t,- kc jako BS4 v DE lol ...sice ma ambice do stredni tridy ale kvalita vseho je tragicka i cena BS4 ulet, jestli bude stat u Charouze v CR podobny penize tak je to neprodejny srot, to radsi 2roky jetou OII s 2,0Tdi... ;)

post-1286-1222897391_thumb.jpg

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty predni svetla, ktery tedka takhle dela leckdo, se mi proste hrozne nelibi, i kdyz na octe to vypada jeste celkem dobre, cumak FII/Roomster je humus. Kazdopadne kdyz si vzpomenu, co znamenal facelift pro octuI, porad mi tohle celkove prijde mensi skok.

Jinak je fakt, ze ta fotka s tim pozadim z Crysis i s korejcema vypada dobre :)

Editováno: , autor: krysarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u mě zase předek super. Zadek? tam se toho moc nezměnilo. Interiér je hezkej. Skoro jak o třídu vyšší auto. Úsměv na volantu mi nevadí :) Ale chce to vidět na živo. Z fotek to není ono :palec2:

Cože Fabia propadla??Nekecej!!! U nás po městě jich jezdí mraky. :palec2: až jsem docela překvapenej. Pořád slýchám, že se neprodává.

Když vezmu, že denně jezdím Essenem, Gelsenkirchenem a Rheibergem a napočítal jsem jich asi pět, tak nic moc.

Přímo zepředu je to lepší, ale z boku se mi ty světla nelíbí.

Líbila by se mi kombinace předek SII a zadek OII.

Podle mého jsou v mlhovkách: mlhovky, denní svícení a corner funkce.

Editováno: , autor: badboy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...