Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

no tak uz na fotky kouka druhej den, celej den na skoleni jsem mel jednu z novin pred sebou a cekal jsem jestli s i zvyknu :-)

ty jo a nejde to ty predni svetla zatim nedavam - ne ze by to byla zas nejaka hruza, to ne - ale predface me proste pripadnou storkat hezci a hlavne na to auto jako celek pasující

ty novy jsou strasne velky a moc obly oproti ostatnim tvarum okty i mlhovky se mi zdaji strasne velky

jinak jak tu pise jaster ze mu pripomina cumak brilliance me zas trochu pripominaj ty svetla chevrolet epica

jinak se mi ale moc libi zadni naraznik, uz to vidim, jestli si jednou koupim jetou OII tak to bude urcite predface a predni narazni RS a zadni Facelift se sportpacketem :-) to by mohlo k sobe pekne ladit :-)

no tot muj subjektivni nazor

samo jsem zvedavej na zivo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem upozorňuji, že to je stejně jako u představení FII a R MINIMÁLNÍ specifikace, v jaké to nakonec bude. V prvotních PDF pro FII také byla psána verze na 13" bez posilovače, která nakonec vůbec nevyjela, nebo u Rooma byla klima psána jen u nejvyšších verzí, ačkoliv nakonec byla kromě základní ve všech ostatních, tak toto neberte jako konečnou specifikaci na CZ trhu!!!:

OII FL Equip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vzdyt to je uplne normalni :-)

najdi si tema kde se resi kia soul (uz nevim ale kde je :-( ) jak se tam mohli vsichni zblaznit ze je podobna fabce a ze korejci kopirujou

a kdyz to je obracene tak se o tom skoro nesmi mluvit viz ted nebo kdyz se resila podobnost fabky a sviste

jinak ja s tebou souhlasim auta si proste v ruznejch detailech podobaj, me uz uplne stve jak ted skoro kazdej ma svetlo v blatniku rozsirujici se smerem nahoru atd atd a pokud mozno nejak uskocenou spodni hranu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to zas ne. Jen mě to trošku štve že když se objeví nová škodovka tak všichni hned začnou hledat auta které měla okopírovat. :)

No covece ale u takovy FII toho moc nenakopirovali, az na tu podobnost se Swiftem a Mini, jinak je to takovej paskvil, ze to nemeli odkud okopirovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak ja s tebou souhlasim auta si proste v ruznejch detailech podobaj, me uz uplne stve jak ted skoro kazdej ma svetlo v blatniku rozsirujici se smerem nahoru atd atd a pokud mozno nejak uskocenou spodni hranu

Presne, tuctovost a podobnost vladne svetu :( Az na Renault a Nissan, ktery se aspon trochu snazej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no Džordži nezlob se na mě, ale ty výbavy, to je nějakej nesmysl... protže podle nich nemá Scouta Tronic ani Tic... navíc nemá třeba schránku na brýle..., maxi dot... atd. dle mě nesmysl... např. vnitřní dekorace v designu Ambiente... l o l??? okna v elektrice vzadu chybí, chybí 8 repro, rádio... to sem zvědavej, kolik bude stát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to zas ne. Jen mě to trošku štve že když se objeví nová škodovka tak všichni hned začnou hledat auta které měla okopírovat. :)

Já třeba ale psal že mi světla "připomínají", nic o kopírování... Myslim, že i to "přpomínání" není ok, když jde o připomenutí něčeho levnějšího, horší pověsti atp..., ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...