Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

No asi by ses divil, ale ceny ve Šlovensku znam velmi dobre. Uz jenom kvuli tomu, ze tam byly do zlevneni u nas i o nekolik desitek tisic nizsi ceny.

Chapu, ze (zrejme) jako prodavaci ti asi neni uplne po chuti setrvalost cen, ale musis se s tim vyrovnat. Ja taky prodavam ne uplne levnej a perspektivni produkt a nejsu z toho na vetvi. Brekem a nadavkama ale nic nevyresime.

Co se tyce jednotlivych modelu (a u OII n zaklade tvych informaci), tak:

- OII (pocitana Elegance 1.6/75kW) ma v SK nizsi cenu, ale po doplneni vybav se cena otaci o cca 20kKc ve prospech CZ (EDIT)

- Rum ma ceny temer na STOVKY KORUN stejny

- Fabia ma v nizsich verzich ceny taktez temer identicky, u Elegance je ale uz o cca 20k v SK drazsi

- Tour je levnejsi o nekolik DESITEK TISIC (1.4/55 cca 38kKc, 1.6/75kW cca 52kKc) a to i po zapocteni polozek v CZ jako je klimatizace za 0,- a centralni zamykani za -1500Kc

- Superb je momentalne v SK o cca 60k drazsi, pocitano na Eleganci 1.4

Byl bych nerad, kdyby nekteri za myma slovama hledali neco, co tam neni... budme radi, ze sou ceny aut, takovy jaky sou

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Georg nam to sem nedal?

Tak to je slusny... Nahrazeni tech otresnejch mlhovek normalnima kulatejma tomu pohohlo asi o 400% :-) A zrcadla taky vypadaj pekne... Jen jestli to neni zas nejaka Kenyho omalovanka :-) Vzadu budou taky jiny svetla ???????? Nejaky hezky ??????? :-)

Editováno: , autor: Zitny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zľavu na L&K OII som dostal 12%, ale preto, lebo auto berem na operatívny leasing. Za cenu 960tis. som ani nemohol doplniť to, čo máte v Čechách v základe. V niečom som zase pridal ja. Doplnil som:

- kontrola tlaku v pneu

- corner svetlá (nik nevie vysvetliť, čo znamená AFL II u svetiel. Niekto hovorí, že to bude meniť svetelný kužel ako SII, takže za dažďa, mesto, diaľnica,...., ale počul som aj názor, že to budú obyčajné natáčacie xeno) Vie to niekto rozluštiť?

- 3-ramenný volant na DSG

- Columbus

- Sound system,

- MDI - doteraz nevedia cenu

- parkovacie senzory vpredu, vzadu

- stierač

- el sedadlo pre spolujaz.

- stmavovacie vonk. zrkadlá s pamäťou

- vyhrievané zadné sedadlá

- GSM II bez držiaku (vôbec mi nevedeli vysvetliť rozdiely u GSM I, II, III...)

- nezávislé kúrenie

a už bolo po peniazoch, tak som musel skončiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

reprom:Pěkná konfigurace. :):palec2:

K těm xenonům:

Xenonové světlomety s funkcí AFS (Adaptive Frontlight System) jsou zajímavé jak atraktivním vzhledem, tak technickými možnostmi. Překvapí Vás vynikající svítivostí a především novým adaptivním systémem, který dokáže automaticky přizpůsobit osvětlení různým jízdním podmínkám a rychlosti vozu (režim Meziměsto, Město, Dálnice). Navíc funkce AFS poskytuje optimální rozložení světla za nepříznivého počasí (funkce Déšť). V dolní části světlometů se nacházejí výsuvné integrované ostřikovače, které si hravě poradí s prachem i blátem, a proto jim nelze upřít zásluhy na vysoké svítivosti předních světlometů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik si myslíte že se dá usmlouvat sleva na :

FL OII 1.8 TSI 6-stup. mech., Elegance

červená Corrida

doplňková výbava:

- Sound System

- radio Bolero

- kola CRATERIS 16"

- prodloužená záruka 4roky/60 000km

- sportovni paket DYNAMIC RED

Ceníkova cena dle konfigurátoru je 597 200 Kč, myslite ze 540 000 Kč je realna cena pri financovaní pres leasing?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurá, takže situácia sa zmenila. Bohužiaľ som mal k dispozícii nesprávne poklady, len pracovnú verziu cenníkov :wallbash:

Takže napriek tomu, že zostávajú pôvodné výbavy a pribudlo jedine ESP, je po dovybavení daného auta na rovnakú výbavu pri aktuálnom kurze rozdiel rádovo sto korún - platí pre Ambiente a Elegance. Jediný veľký rozdiel zostáva pri LaK, kde bohužiaľ naozaj chýba pre SK verziu cez 10 položiek a preto je pri dorovnaní výbav cenový rozdiel v CZ a SK 77tisíc (63tis Kč).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co ma zkusenosti z CZ, tak kdyz jsem v Brne obesel par prodejcu (situace v zari - tj. pred FL) tak na O2 mi kazdy dal 8% dolu. A to upozornuji, ze jsem se krome prvniho na slevu vubec neptal !!!!! Navic ve 2 pripadech hned zduraznovali, ze kdybych se sel zeptat jeste i jinam (coz jsem ani nenaznacoval) a dostal tam mensi cenu, ze mam poslat kolik a pokusi se jit jeste na vic....

Mj. jeden z tech obchodniku predemnou listoval tistenym cenikem (nejakym svym, ne tim verejnym). Sice jsem ho mel vzhuru nohama, ale stacil jsem precist ze obsahoval cena EU, cena D, cena D bez DPH. Pro neznale EU = end user, D = dealer. Rozdil byl presne 8% spocital jsem to z hlavy asi na 3 ruznych autech (ruzne vybavy a motory O2).

Delal jsem kdysi u jednoho Distributora a ten mel pro Dealery taky ceniky. Verjne znamy EU a D (distribuovany), a pak dale kategorie D1, D2 a D3 dle obratu ale kdo si mysli ze tim koncil, tak se myli, jeste tam byli kategorie X a MIN (ty nevideli ani nekteri interni zamestnanci) a na zadost se mohlo i pod MIN, ale to bylo individualni na vyjimku. A navic existovali i zpetne bonusy pri dosazeni urciteho obratu.

Mne z toho vychazi, ze 8% dolu musi dostat kazdy na jakoukoliv Skodovku. Na 10% by to nemel byt zasadni problem (i kdyz asi ne u nejmensich dealeru). Pres 10% to je urcite pro schopnejsi vyjednavace, nebo zvlastni kombinace, nebo leasing/uver.

Pri leasingu/uveru je treba si uvedomit ze prodejce vydelava 2x, jednak na aute jako bez toho a jednak provize z leasingu/uveru a to jsou u aut desetitisice. V tomto pripade bych osobne ocekaval jeste tak o nejmene 2% vetsi slevu.

Overena informace od znameho O2 Combi Ambiente N1 1.9 TDi metaliza (bez dalsich vybav, jen construct) - cerven 2008 - sleva 10.71%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to všichni s těma slevama máte? My jsme za posledních sedm let kupovali dvě auta Škoda, nikdy nám žádná sleva nabídnuta nebyla, dokonce nás ani nenapadlo se na ni ptát! Kupovali jsme v obou případech na leasing a vždy za ceníkové ceny. Příští rok asi budu kupovat Fabii, tak uvidíme. Každopádně pokud mi sleva nabídnuta nebude (s čímž počítám), ptát se na ni nebudu. Jednak mi ceníkové ceny nepřipadají vysoké a počítám s nimi a druhak je mi nějaký smlouvání trochu proti srsti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...