Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Vraj to záleží od farby a výbavy. TDI sa vraj robí v BA. Benzín v Čechách. Ja som dal 1,8TSI DSG L&K v zelenej.

Kedy by ti mala doraziť? Ja som to nakoniec nechal na druhý januárový týždeň, aj tak by mi pri objednaní v tomto termíne mala doraziť niekedy na konci januára, možno začiatkom februára. Tiež to bude Combi 1,8 TSI L&K, o DSGčku ešte uvažujem, ale bude to závisieť od oficiálnych cenníkov a výbav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by byla pecka kdyby tu V6 hodily do FL RS!!! Jeste k tomu trochu poladit cenu rekneme tak na 699 900 Kc (at nezeru, kdyz je ta krize) a byla by to bomba......... No nic musim se probudit, tohle je jen sen, musim se probudit, to se mi jen zda.... Na druhou stranu bych si takovou RS nekoupil, bo bych ju uz asi neuzivil, soucasne T(F)SIcko by mi bohate stacilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3,6ka se do OII vejde, tuším to má škodovka mimo jiné ve scoutovi...ale nevím, co by dělal v RSce...leda by ten známej měl hodně dobrýho známýho a... ;)

jj scout, mula OII prodloužená na rozvor SII, těch 3,6 v OII jezdí po škocně víc. Motor má stejný uložení, vymění se kus za kus :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...