Přejít na obsah

UPS direct volají mi


zabiak

Doporučené příspěvky

Taky se vám to již stalo? Mě to docela sere. Má svůj soukromej mobil nikde číslo neudávám. Nikde jsem ho do žádný registrace neudával. A včera mi volá UPC direkt jestli mám 2min čas tak řikám nemám kde jste vzali mé číslo a oni prej vygenerovali, tak řikám naschle a típnul jsem to.

A dnes znova, ženská ups direkt máte 2min čas? Řikám o co se jedná? Byl jste vybrán na vyzkoušení ups za 12Kč měsíčně nebo denně teď si nejsem jistej. Jak se chystáte na digitalizaci? Nechystám naschle típ.

Tak čekám další hovor.

Tohle už docela přeháněj zasraná reklama.

Už se vám to někdy stalo? Že by T-mobile prodával svoje čísla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad od loni jsou všechny mobilní tel čísla, pokud jejich majitelé souhlasí (operátoři automaticky považují za souhlas, pokud nedáš najevo opak - nesouhlas můžeš u T-Mob dát třeba t-zones v můj t-mobile nebo jak se to menuje) zveřejněný v seznamu (možná i ve Zl Stránkách). Takže tak bych hledal zradu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad od loni jsou všechny mobilní tel čísla, pokud jejich majitelé souhlasí (operátoři automaticky považují za souhlas, pokud nedáš najevo opak - nesouhlas můžeš u T-Mob dát třeba t-zones v můj t-mobile nebo jak se to menuje) zveřejněný v seznamu (možná i ve Zl Stránkách). Takže tak bych hledal zradu ;)

U Vodafonu ne.Číslo zveřejní až po výslovném souhlasu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad od loni jsou všechny mobilní tel čísla, pokud jejich majitelé souhlasí (operátoři automaticky považují za souhlas, pokud nedáš najevo opak - nesouhlas můžeš u T-Mob dát třeba t-zones v můj t-mobile nebo jak se to menuje) zveřejněný v seznamu (možná i ve Zl Stránkách). Takže tak bych hledal zradu ;)

U Vodafonu ne.Číslo zveřejní až po výslovném souhlasu.

A proto, kdyz jsem se v 15-ti rozhodoval, ktereho operatora zvolit, byl pro me Vodafone jasnou volbou :palec2:lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad od loni jsou všechny mobilní tel čísla, pokud jejich majitelé souhlasí (operátoři automaticky považují za souhlas, pokud nedáš najevo opak - nesouhlas můžeš u T-Mob dát třeba t-zones v můj t-mobile nebo jak se to menuje) zveřejněný v seznamu (možná i ve Zl Stránkách). Takže tak bych hledal zradu ;)

U Vodafonu ne.Číslo zveřejní až po výslovném souhlasu.

A proto, kdyz jsem se v 15-ti rozhodoval, ktereho operatora zvolit, byl pro me Vodafone jasnou volbou :palec2:lol lol

:smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad od loni jsou všechny mobilní tel čísla, pokud jejich majitelé souhlasí (operátoři automaticky považují za souhlas, pokud nedáš najevo opak - nesouhlas můžeš u T-Mob dát třeba t-zones v můj t-mobile nebo jak se to menuje) zveřejněný v seznamu (možná i ve Zl Stránkách). Takže tak bych hledal zradu ;)

U Vodafonu ne.Číslo zveřejní až po výslovném souhlasu.

A proto, kdyz jsem se v 15-ti rozhodoval, ktereho operatora zvolit, byl pro me Vodafone jasnou volbou :palec2:lol lol

:smich: :smich:

To já se řídil příslovím kdo má Pegasa má velkýho ocasa lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to urco :D oskara sem vzal hned jak prisel a vydrzel az do lonska pak me nasrali, a presel jsem vyhodne k tmob..takze tak... 02 me nejak neoslovuje...

O2 je ... Já začínal s Paegasem(T-mobile) v době, kdy ještě skoro nikde nebyl signál a končila éra kufříkových telefonů, byl jsem jeden z prvních zákazníků nového Paegasu. Pro signál se tehdy ještě i ve městech lezlo po oknech :) Pak jsem měl nějakej pátek Eurotel a nakonec oskara. Oskara mám do teď, protože mi příjde nejvýhodnější a je mi i sympatický. No a k temu mám teď opět i T-mobile jako služební, což mi je celkem fuk co to je za operátora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by mě hodně sralo, na služebák ať volá kdo chce, ale pokud někdo něco takovýho na soukromej telefon, tak to pokládám.

Jinak mám eurotel O2 od roku 1998 (ještě číslo 601...... když jsem to chtěl loni ukončit, dali mi 30 volných minut kamkoli měsíčně zadara navždy, takže mi chodí nulový faktury a mám to jako pevnou doma, není tam paušál), další jsem měl Pegas (kvůli tomu ocasu :) ) a nakonec jsem přešel k vodafonu, v práci mi dali služebák od O2, takže lezu jak idiot se dvěma mobilama, doma mám třetí a jsem happy :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by mě hodně sralo, na služebák ať volá kdo chce, ale pokud někdo něco takovýho na soukromej telefon, tak to pokládám.

Jinak mám eurotel O2 od roku 1998 (ještě číslo 601...... když jsem to chtěl loni ukončit, dali mi 30 volných minut kamkoli měsíčně zadara navždy, takže mi chodí nulový faktury a mám to jako pevnou doma, není tam paušál), další jsem měl Pegas (kvůli tomu ocasu :) ) a nakonec jsem přešel k vodafonu, v práci mi dali služebák od O2, takže lezu jak idiot se dvěma mobilama, doma mám třetí a jsem happy :prc:

Já jsem jeden soukromej(manželky) zrušil(stejně jsem chtěl minimálně změnit tarif), svůj dal jí a mám jen služební u sebe. Soukromé hovory nemám nijak limitované a ani to nikoho nezajímá. O změně čísla jsem potřebné lidi informoval a kdo mně hledá na starým, tak ho nasměřuje manželka. A je to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...