Přejít na obsah

stahovacka nejde spravne


kus

Doporučené příspěvky

ahoj,

menil jsem pravou zadni stahovacku el. okna, starej typ, tam praskaj ty plastovy packy, nova je uz namontovana, ale nejak nedojizdi okno uplne dolu, asi tak 1 cm zbyde nad okraj dveri (gumy), nevite nekdo co s tim, dilenska prirucka o tom nic nerika, v ty vodici pacce to je nadoraz, utazeny taky dobre, stahovacka je nova, kdyz sem menil pred lety tu u ridice, tak sem mel stejenej problem, ale pak se to najednou rochodilo a zajizdi uz cely, tohle zadni je tedy cerstvi, ale nerikejte mi ze to nejde nejak udelat hned...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,

menil jsem pravou zadni stahovacku el. okna, starej typ, tam praskaj ty plastovy packy, nova je uz namontovana, ale nejak nedojizdi okno uplne dolu, asi tak 1 cm zbyde nad okraj dveri (gumy), nevite nekdo co s tim, dilenska prirucka o tom nic nerika, v ty vodici pacce to je nadoraz, utazeny taky dobre, stahovacka je nova, kdyz sem menil pred lety tu u ridice, tak sem mel stejenej problem, ale pak se to najednou rochodilo a zajizdi uz cely, tohle zadni je tedy cerstvi, ale nerikejte mi ze to nejde nejak udelat hned...

musíš nově naprogramovat stahovačku, je to popsané v návodě u auta i tady na foru, fígl je v tom, že musíš držet tlačítko i po tom, co sjede okno na "doraz" dolů, čekáš stlačené tak 30s a pak to samé zopakuješ nahoru.

Kdo to ví přesně, prosím o doplnění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslel, že zadní okna celé nesjedou. Taky mám tak 1 cm.

Mě jezdí až dolů ...ale jinak spousty aut to má tak že sjednou jenom tak malinko pod polovičku ..aby ti za jízdy nevyskakovali děti

Tak jsem se na to dnes mrknul a levé zadní okno sjede úplně celé a to pravé asi 1 cm v té přední části. Zbytek je komplet dole. Řešit to nebudu. Jezdím vepředu a vzadu jen větrám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak záhada vyřešená, stará a nová stahovačka nemá stejně dlouhý pojezd, já dnes dával el. okna a u předků mám jednu novou a jednu starou. Pokud by jste se toho chtěli za každou cenu zbavit, tak jedině koupit sklo do nového typu. Skla dveří od rv 03 jsou kratší a dojíždí až dolů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak záhada vyřešená, stará a nová stahovačka nemá stejně dlouhý pojezd, já dnes dával el. okna a u předků mám jednu novou a jednu starou. Pokud by jste se toho chtěli za každou cenu zbavit, tak jedině koupit sklo do nového typu. Skla dveří od rv 03 jsou kratší a dojíždí až dolů :)

no tak to te asi sklamu, vyreseno je prd, protoze jak jsem psal, u ridice mam stary okno a novou stahovacku, nejdriv nesjizdela dolu taky ten centimetr, coz je na pytel, protoze to tlaci do ruky, kdyz jedes studenej loket (na klimu uz nebylo), snad trikrat sem celej mechanismus vyndal a zandal zpatky, porad nic, tak sem jel do servisu, rikam hele nejde dolu a ona natruc poprvi sjela normlane a od ty doby jezdi tak porad, takze sem s tim neudelal nic a beha jak ma, asi se nejak vybehaly ty lanka a sjelo to dolu, nevim proc, jinak ten nove menenej zadek porad stejne, ale tam se na to da vykaslat, vepredu je to ale dost blbi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak záhada vyřešená, stará a nová stahovačka nemá stejně dlouhý pojezd, já dnes dával el. okna a u předků mám jednu novou a jednu starou. Pokud by jste se toho chtěli za každou cenu zbavit, tak jedině koupit sklo do nového typu. Skla dveří od rv 03 jsou kratší a dojíždí až dolů :)

no tak to te asi sklamu, vyreseno je prd, protoze jak jsem psal, u ridice mam stary okno a novou stahovacku, nejdriv nesjizdela dolu taky ten centimetr, coz je na pytel, protoze to tlaci do ruky, kdyz jedes studenej loket (na klimu uz nebylo), snad trikrat sem celej mechanismus vyndal a zandal zpatky, porad nic, tak sem jel do servisu, rikam hele nejde dolu a ona natruc poprvi sjela normlane a od ty doby jezdi tak porad, takze sem s tim neudelal nic a beha jak ma, asi se nejak vybehaly ty lanka a sjelo to dolu, nevim proc, jinak ten nove menenej zadek porad stejne, ale tam se na to da vykaslat, vepredu je to ale dost blbi

tak si jdu posypat hlavu popelem, párkrát jsem to projel a jedou už dolu. :smich: bych si dal facku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...