Přejít na obsah

Panenský Týnec u Loun tuning sraz


Sejis

Doporučené příspěvky

Tak jsem sundal boční lišty od 8hod jsem to dělal do 12 fuška jak kráva nikdy více. První dveře jsem dělal 2hodiny, ale pak jsem si udělal systém a šlo to dobře. Ještě umejt naleštit. Ve 3 jdu do lakovny pro věci nastrojím na auto. A večer v 7 hurá na sraz. :palec2:

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady už prší <_< tak asi leštit moc nebudu.

to ja budu v garage :)

No to se nekdo ma,kdyz ma nekdo na to stodolu.. :D

Ja to taky musim umejt,ale videl bych to tak,ze to budu mejt asi za tmy,ci co..Je to dneska nestihacka.. :(

Vnitrek asi taky necham zaprasenej.. :( No zlo..

tak ze klasika na prasatko...nam uz to nevadi Martine tak se zbytecne nestresuj lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady už prší <_< tak asi leštit moc nebudu.

to ja budu v garage :)

No to se nekdo ma,kdyz ma nekdo na to stodolu.. :D

Ja to taky musim umejt,ale videl bych to tak,ze to budu mejt asi za tmy,ci co..Je to dneska nestihacka.. :(

Vnitrek asi taky necham zaprasenej.. :( No zlo..

tak ze klasika na prasatko...nam uz to nevadi Martine tak se zbytecne nestresuj lol

Hele hele,nebud hubatej jo?!?! :D Ja to mam nahodou vetsinou cisty..Ted by to teoreticky taky nemelo bejt nic zavaznyho.. ;) A kola jsou napucovany,to je hlavni.. lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele klucí držte mi tam fleka ;)

Ahoj Jendo v kolik jedeš??A odkud?? Nějak bych se k někomu připojil.

Jinak mi taky držte místo dorazím!!!!!!! lol

no, abych pravdu řekl tak Ti ani nevím prostě se ráno nějak probudíme zabalíme prcka nějaký to papu pro něj a pojedeme nechci to nějak honit prostě v klídku ráno si po kaši přispíme nedovedu určit čas výjezdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele klucí držte mi tam fleka ;)

Ahoj Jendo v kolik jedeš??A odkud?? Nějak bych se k někomu připojil.

Jinak mi taky držte místo dorazím!!!!!!! lol

no, abych pravdu řekl tak Ti ani nevím prostě se ráno nějak probudíme zabalíme prcka nějaký to papu pro něj a pojedeme nechci to nějak honit prostě v klídku ráno si po kaši přispíme nedovedu určit čas výjezdu

Jasan,tak se uvidíme na místě. Zatim čus. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...