Přejít na obsah

Ferrari


murder

Doporučené příspěvky

Tak před týdnem dovezl šéf z Maranella krasavce, Ferrari 612 Scaglietti, je to vlastně vlajková loď Ferrari. Obsah 5,748; max otáčky 7250; výkon 397kW; krouťák 589Nm při 5250 otáčkách. Maximální rychlost 320km/h zrychlení 0-100km/h 4,2sec 0-200km/h 13,4sec. Spotřeba prý už se dostává pod 30l/100km. Výbava bílá kůže, BOSE sound, SGH packet (doufám že jsem to napsal dobře) to zahrnuje lepší výfuk (super zvuk) keramické brzdy a lepší kola. Sedí se v tom perfektně jel jsem s tím zatím jen tak 1km, ale příští týden mě čeká 200km a pojedu sám, jé já se těším.

Jestli mi někdo poradí jak odmazat kus obrázku z videa (avi) nebo dostat zvuk z videa tak sem nebo někam hodím zvuk těch výfuků.

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechtěl bych ho

jede až v otáčkách (oproti třeba corvette)

a nákladnost provozu (hlavně servisní prohlídky)

Osobně je to krasavec, ale 911 turbo ve mě nechalo větší dojem a je za poloviční cenu. Uvidím příští týden až se pořádně svezu. Stejně uslintne každej nad novým Ferrari lol jinak, když jsme se na to byli poprvé podívat, tak ho tam měl Holubovský ve stříbrný a to mi silně připomínalo Fiat Coupé. V červený to je ale super a ten zvuk..... a není to kostitřas SL 500 má tvrdší podvozek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechtěl bych ho

jede až v otáčkách (oproti třeba corvette)

a nákladnost provozu (hlavně servisní prohlídky)

Osobně je to krasavec, ale 911 turbo ve mě nechalo větší dojem a je za poloviční cenu. Uvidím příští týden až se pořádně svezu. Stejně uslintne každej nad novým Ferrari lol jinak, když jsme se na to byli poprvé podívat, tak ho tam měl Holubovský ve stříbrný a to mi silně připomínalo Fiat Coupé. V červený to je ale super a ten zvuk..... a není to kostitřas SL 500 má tvrdší podvozek.

Jako že Ferrdu nemusím, tak je to krasavica :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechtěl bych ho

jede až v otáčkách (oproti třeba corvette)

a nákladnost provozu (hlavně servisní prohlídky)

Osobně je to krasavec, ale 911 turbo ve mě nechalo větší dojem a je za poloviční cenu. Uvidím příští týden až se pořádně svezu. Stejně uslintne každej nad novým Ferrari lol jinak, když jsme se na to byli poprvé podívat, tak ho tam měl Holubovský ve stříbrný a to mi silně připomínalo Fiat Coupé. V červený to je ale super a ten zvuk..... a není to kostitřas SL 500 má tvrdší podvozek.

Holubovský je soused a je pravda ze garaz ma teda exkluzivni ale zatim tady ma Ferrari 599 a nejakyho veterana ale to nevim presne co to je...jinak ma spoustu peknejch aut...

tohle je taky krasavec ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krasavec, jen aby jsi nepřišel o bodové konto při tvé cestě :palec2:

jinak otázka mimo soutěž, šéf prodal kus CZ firmy?

No jak bych to..... neprodal kus....... (ale celou) z toho to nemá na tohle vydělal, z prodeje ještě nemá ani korunu to jen všichni kolem blbě kecaj.

Jo a bodíky to je slabost, ale s tímhle když mě nedejbože chytnou tak nabídnu, že je svezu a ono to nějak dopadne. Podobně jsem to udělal při svezení s 911 turbo a ještě poděkovali a zamávali když jsem odjížděl :kol-17: a tam to bylo o nějakých xxx víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krasavec, jen aby jsi nepřišel o bodové konto při tvé cestě :palec2:

jinak otázka mimo soutěž, šéf prodal kus CZ firmy?

No jak bych to..... neprodal kus....... (ale celou) z toho to nemá na tohle vydělal, z prodeje ještě nemá ani korunu to jen všichni kolem blbě kecaj.

Jo a bodíky to je slabost, ale s tímhle když mě nedejbože chytnou tak nabídnu, že je svezu a ono to nějak dopadne. Podobně jsem to udělal při svezení s 911 turbo a ještě poděkovali a zamávali když jsem odjížděl :kol-17: a tam to bylo o nějakých xxx víc.

Sodoma gomora, svezení říkáš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krasavec, jen aby jsi nepřišel o bodové konto při tvé cestě :palec2:

jinak otázka mimo soutěž, šéf prodal kus CZ firmy?

No jak bych to..... neprodal kus....... (ale celou) z toho to nemá na tohle vydělal, z prodeje ještě nemá ani korunu to jen všichni kolem blbě kecaj.

Jo a bodíky to je slabost, ale s tímhle když mě nedejbože chytnou tak nabídnu, že je svezu a ono to nějak dopadne. Podobně jsem to udělal při svezení s 911 turbo a ještě poděkovali a zamávali když jsem odjížděl :kol-17: a tam to bylo o nějakých xxx víc.

myslel jsem celo CZ sekci, v cizině nee, to víš jsem starej ČSAĎák a k dopravě mám blízko přes dost kamarádů i u Reného (svého času jsme se kočkovali s paní Stašovou, tehdy na gymplu byla Tojnarová ;) , jinak ještě dotázek, jak sídlo firmy a problémy novostavby a stavební firmy, je to o.k.? Já u dopravy nezůstal, ale vzpomínám tak trochu na dobré časy a partu z csad HK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechtěl bych ho

jede až v otáčkách (oproti třeba corvette)

a nákladnost provozu (hlavně servisní prohlídky)

Osobně je to krasavec, ale 911 turbo ve mě nechalo větší dojem a je za poloviční cenu. Uvidím příští týden až se pořádně svezu. Stejně uslintne každej nad novým Ferrari lol jinak, když jsme se na to byli poprvé podívat, tak ho tam měl Holubovský ve stříbrný a to mi silně připomínalo Fiat Coupé. V červený to je ale super a ten zvuk..... a není to kostitřas SL 500 má tvrdší podvozek.

tak tobě závidím (zdravě) svezení v autě ale jinak bych ho nechtěl, protože nevím kde bych s ním u nás jezdil.. U nás poblíž má jeden týpek Ferrari dvě, z toho s jedním jezdí okruhy.. a s tím druhým se jezdí projet do Německa..

ps: ten člověk tomu autu dělá jenom ostudu.. sportovní auta by měli vlastnit výhradně sportovní lidi.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ps: ten člověk tomu autu dělá jenom ostudu.. sportovní auta by měli vlastnit výhradně sportovní lidi.. :palec2:

jj, jenže na to taky musíš mít, a pokud nejsi hráč NHL tak nezbývá než makat jako barevnej a na sport už není čas, a ferrari se platí penězi :):feve:

tak to ale neznamená, že musim bejt vycpanej jak německej turista.. to je jedno.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ps: ten člověk tomu autu dělá jenom ostudu.. sportovní auta by měli vlastnit výhradně sportovní lidi.. :palec2:

jj, jenže na to taky musíš mít, a pokud nejsi hráč NHL tak nezbývá než makat jako barevnej a na sport už není čas, a ferrari se platí penězi :):feve:

tak to ale neznamená, že musim bejt vycpanej jak německej turista.. to je jedno.. :palec2:

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslel jsem celo CZ sekci, v cizině nee, to víš jsem starej ČSAĎák a k dopravě mám blízko přes dost kamarádů i u Reného (svého času jsme se kočkovali s paní Stašovou, tehdy na gymplu byla Tojnarová ;) , jinak ještě dotázek, jak sídlo firmy a problémy novostavby a stavební firmy, je to o.k.? Já u dopravy nezůstal, ale vzpomínám tak trochu na dobré časy a partu z csad HK.

Nenechal si nic, už se nechtěl dál rozšiřovat, s tím co vybudoval byl teď na vrcholu a dostal nabídku která se neodmítá. Nějakej pátek ještě zůstane v nejvyšším managementu s velice zajímavou náplní práce. Novostavba je dořešena jen tam jsou soustavné problémy s poddimenzovanou el.instalací to, ale není problém staveb. firmy, ale investora prostě šetřili na blbým místě....

Zpět k Ferrari dnes jsem s tím jel a bombáááá má to hodně strmé řízení, takže nejde držet volant ležerně jednou rukou, ale musí se pevně držet. Zrychlení super, brzdy super, řazení v automatickém modu hodně tvrdé (vysloveně kope) ale ručně pádlama pod volantem pohoda jen se musí držet plnej plyn. Dá se s tím jet 50km/h na šestku motor se jen převaluje a není to nepříjemné jako u jiných supersportů pak se jen prošlápne plyn auto podřadí a letí vpřed. Podvozek tvrdý, ale opět ne nepříjemně není to kostitřas, ale 911turbo je měkčí. Spotřeba na 110km mi to ukázalo průměr 34 litránků (ještě s tím neumím a hrál jsem si s ním). Fakt parádní svezení a ty pohledy, když to někdo viděl projíždět kolem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ps: ten člověk tomu autu dělá jenom ostudu.. sportovní auta by měli vlastnit výhradně sportovní lidi.. :palec2:

Tak tady ostudu to ne, ale je to uživatel když pro to byl v Maranellu tak se při prohlídce fabriky údajně nudil, jé to já bych tam poslintal všechno.... Jezdit, ale naštěstí umí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady ostudu to ne, ale je to uživatel když pro to byl v Maranellu tak se při prohlídce fabriky údajně nudil, jé to já bych tam poslintal všechno.... Jezdit, ale naštěstí umí

no vidíš, takže to je přesně tak jak sem si myslel a nechtěl být "hustej".. koupim si drahý auto, dám "krásnou" značku aby každej věděl s kým má tu čest, nebo jsem šlápl vedle? Asi ne, když se při prohlídce fabriky údajně nudil.. :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vidíš, takže to je přesně tak jak sem si myslel a nechtěl být "hustej".. koupim si drahý auto, dám "krásnou" značku aby každej věděl s kým má tu čest, nebo jsem šlápl vedle? Asi ne, když se při prohlídce fabriky údajně nudil.. :kuk:

Záleží na úhlu pohledu všichni co si tohle koupí se chtějí zviditelnit a je v tom kus snobství, SPZ má na všech autech podobné "jen dodržel řadu", on si dovede vychutnat jízdu jen mu je bohužel jedno, jak to funguje, hlavně, že to funguje. A věř mi že když odpočítával dny než to bylo připravený tak se těšil jako "malej Jarda". Ale jsou ignoranti co tomu nerozumí, nezajímá je to, neumí to řídit a koupí to jen pro to aby se mohli chlubit že mají Ferrari a rozstřelí to o první strom, nebo to na křižovatce při rozjezdu chcípne, jezdí přískokem...... Hlavně že má.... napadl mě ukázkový Leošek Marešů i když on toho taky dost nadřel aby to mohl koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...