Přejít na obsah

zabezpecenie garazi


bm77

Doporučené příspěvky

nazdar vsetci, idem kupovat garaz pre svojho noveho krasavca Roomster 1,4 Style (vyrobny tyzden 36) trosku popredu ale chcem byt prichystany a premyslam o zabezpeceni garaze, napiste ake mate skusenosti (dufam ze len pozitivne), ktore zabezpecenie by ste si vybrali pripadne urcite nevybrali. Alarm, pager GSM, doberman...alebo mate svoje vlaste tajne "vylepsovaky" ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá osobní zkušenost. www.alarmton. cz

Alarm asi 1500, starší mobil do něj + nová baterka 700, ultra čidla 700, nějaké drátky 100, SIM a paušál od Vodafonu Odepiš za 12 Kč za měsíc. Alarm za 3000. I když vypadá hobby je spolehlivý na 100%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak 1-2 pohybove cidla proti sobe pro jistotu jeden kontakt na vrata druhy na okno-magneticky.sirenu bych zadnou nedaval ven protoze je zbytecna byla by moc nizko, da se zneskodnit, a gsm a presne ten tarif co pise.... :)

Mám pravdu, výška by nebyla ideální a zajímalo by mě jak by jsi jí zneškodnil ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj presne tenhle alarm mam doma a staci bohate a do garaze uplne dostacujici.

a ohledne te syreny dneska zaprve nikoho ńevzrusi ze nekde rve sirena, a ty ji taky neslysis takze misto sireny mobil.

zneskodnit jde napriklad montazni penou

je pravda, že dnes to nikoho moc nevzrušuje, ale odradí alespoň amatéry a jak jsem psal poprvé bez GSM ani náhodou !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...