Přejít na obsah

Xenony


TomV

Doporučené příspěvky

No ja som tu upozorňoval už dávnejšie... Pokyn je totiž taký, že akonáhle sa zistí montáž neorigo xenónov, náklady na výmenu RJ svetiel znáša zákazník.

Ty dodatečně montované Xenony to je hrůza, dost se to rozmáhá a hodně to oslňuje, nechápu jak to může být schválené. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

čau...mám jen dotázek. Je tu někdo, kdo má HID, přičemž má Corner mlhovky, ale ne natáčecí světla? Stále mě ty Xenony lákají,ale tady jsem se zatím dočetl o problémech, pokud má někdo i natáčecí světla, což já nemám. Je tedy možné, že ŘJ není se světly vůbec spojena a tedy by to nemělo dělat problémy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nicméně jsem teď trochu pátral a na stránkách xenon.cz jsem našel zajímavou větu:

"Při zástavbě xenonů do aut VW, Audi, Škoda, Seat od roku výroby 2005 (např. VW Golf V, VW Touran, Š Octavia II, Š Fabia II) je potřeba nastavit na diagnostice VAG odběr z 55W na 35W. VAG mají v každém autorizovaném servisu."

Kdo máte ty Xenony, řešil tohle někdo? Nemůže to být zdroj těch problémů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to mám dodatočne namontované, jediný rozdiel mám v tom že cornery sa mi zapoja až potom ako mi začne altík pracovať. Svetlá sa mi zapnú potom ako sa zapne funkcia corner.

Na FII je silové vedenie napájané za relé pre X kontakt a riadiaca elektronika je zo svorky 15 teda už po zapnutí klúča

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...