Přejít na obsah

repro do octy


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Dost lidi se pta (at uz na foru a nebo primo na mailu) jaky vybrat reproduktory aby to nebylo nic drahyho ale zese lepsi nez OEM reproduktory, tak jsme pripravili nekolik "Skodovackych setu" primo pro Skoda Fabia a Octavia.

http://www.audioves.cz/Sety_d16.html

Jde o reproduktory spolu s redukcema pro konkretni model. Pokud by byl zajem o jine reproduktory dodavame redukce pod reproduktory ZDARMA nebo za zvyhodnenou cenu (dle vybranych reproduktoru) - info na mailu.

post-173-1258981368_thumb.jpg

post-173-1258981376_thumb.jpg

post-173-1258981383_thumb.jpg

post-173-1258981389_thumb.jpg

post-173-1258981395_thumb.jpg

post-173-1258981404_thumb.jpg

post-173-1258981411_thumb.jpg

post-173-1258981419_thumb.jpg

post-173-1258981590_thumb.jpg

post-173-1258981597_thumb.jpg

post-173-1258981647_thumb.jpg

Editováno: , autor: RyVeS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakou maj ty SinusLive citlivost?

Jsou v balení přiloženy nějaké držáky vejšek nebo tak něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,chtěl jsem se zeptat na tuhle sestavu,v O1 mám nyní v kufru sub. Bull audio esw-12,poháněný zes. Carpower HPB 1502,v platě ovály 6x9 sony x-plod,a v před. dveřích orig.repro.A chci koupit místo těch orig repro kompa Kicx STC 6,2,tlumíví materiál tecsound 2mm,a mdf podložky.Co myslíte,bude to lepší než origo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,chtěl jsem se zeptat na tuhle sestavu,v O1 mám nyní v kufru sub. Bull audio esw-12,poháněný zes. Carpower HPB 1502,v platě ovály 6x9 sony x-plod,a v před. dveřích orig.repro.A chci koupit místo těch orig repro kompa Kicx STC 6,2,tlumíví materiál tecsound 2mm,a mdf podložky.Co myslíte,bude to lepší než origo?

Všechno bude lepší, než ty papírové origo repro. Mynulou neděli jsem taky tlumil vybraflexem, dával mdf podložky a nové repro, a zvuk je uplně někde jinde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co ten matroš Tecsound?Je to dobrý nebo to stojí za hov.no?Nemusím mít vše nej,ale abych na tý hudbě vůbec poznal,že jsem tam vůbec něco dal,když už s tím bude taková :prc:

To se neda takle rict. Je to jedno z tlumeni. Jeho nevyhodou je vyssi hmotnost a vyhodnou je nizka cena. Tecsound davat smysl urcite ma, svuj ucel to splni ale pokud budes ochotnej investovat, trochu vice, tak bych se priklanel k Vibraflexu a Sikadampu.

http://www.audioves.cz/SikaDamp-630_g2665.html

http://www.audioves.cz/Vibraflex/Vibraflex...rial_g3576.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,chtěl jsem se zeptat na tuhle sestavu,v O1 mám nyní v kufru sub. Bull audio esw-12,poháněný zes. Carpower HPB 1502,v platě ovály 6x9 sony x-plod,a v před. dveřích orig.repro.A chci koupit místo těch orig repro kompa Kicx STC 6,2,tlumíví materiál tecsound 2mm,a mdf podložky.Co myslíte,bude to lepší než origo?

Ahoj, dobrá volba, ale opravdu bych se přikláněl k Vibraflexu, nejlépe k variantě SXP 25:

http://www.prohifi.cz/tlumici-material/vibraflex-sxp-25

U Kicx a Vibraflexu (jakožto i u dalších znašek) mají u nás členové tohoto fóra slevu 10%, takže to promysli.

MDF podložky na Octávku máme také:

http://www.prohifi.cz/mdf-redukce/prohifi-...-i-predni-dvere

Když k nim vezmeš reproduktory, máš je za 450 Kč, po slevě 10% tedy 405 Kč ;-) Profi práce od truhláře.

Vibraflex je tlumícím účinkem někde jinde než Tecsound, takže se vyplatí těch "pár korun" určitě připlatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte mam moznost zohnat reproduktory "Magnat Power Plus 216 "

System: 2-pásmový systém komponent

Frekvenčný Rozsah(Hz) : 35 - 21,000

RMS/peak (W) : 80/160

Citlivosť (dB/W/m) : 91

Veľkosť (mm): 165

... za cca 50€ co na ne vravite ? do prednych dveri na O1 ?:)

Myslím, že za tyhle peníze právě třeba výše zmíněné Kicx STC 6.2 zahrají o dost lépe:

http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-auta/kicx-stc-6-2

Magnat Power Plus je takové plastové "cosi", co když vezmeš do ruky, vůbec nebudí důvěru. Navíc citlivost 91 dB při 2,83V (= 88 dB při 1W/1m) není pro připojení na autorádio vhodná. To už je na zesilovač.

Osobně bych do toho tedy nešel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdarec,tak jsem dnes tlumil dveře vibraflexem 25,a dával kompo repro Hertz DSK 165,ale pocity jsou smíšené.Po sundání tapecu jsem strhl pěnovku,odmastil celou plech. plochu,akorát mě udivilo,že je ve dveřích spolujezdce (k řidičovým jsem se už dnes nedostal)nalepená deska polystyrenu,u které jsem nepochopil,proč tam je,ale bylo na ní logo škoda auto,tak jsem jí tam nechal,a začal tlumit.Tlumící materiál po nahřátí pěkně změkne,a hezky se s ním dělá,namontil jsem MDF od audioves,díry ve vnitřním plechu jsem zaplechoval,a polepil tlumením.Sečteno-podtrženo: Vnější plech jsem polepil z cca 80%,a vnítřní plech z 99,9%,namontoval jsem repro,pustil rádio,lehl ke dveřím a poslouchal jsem-že by to nějak extra basovalo mi nepříjde,dveře nevibrují,ale to nevibrovaly ani před tím,možná jsem něco udělal blbě(ale nevím co),nebo možná špatná volba repro,anebo jsem od toho prostě čekal něco víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,tak jsem dnes tlumil dveře vibraflexem 25,a dával kompo repro Hertz DSK 165,ale pocity jsou smíšené.Po sundání tapecu jsem strhl pěnovku,odmastil celou plech. plochu,akorát mě udivilo,že je ve dveřích spolujezdce (k řidičovým jsem se už dnes nedostal)nalepená deska polystyrenu,u které jsem nepochopil,proč tam je,ale bylo na ní logo škoda auto,tak jsem jí tam nechal,a začal tlumit.Tlumící materiál po nahřátí pěkně změkne,a hezky se s ním dělá,namontil jsem MDF od audioves,díry ve vnitřním plechu jsem zaplechoval,a polepil tlumením.Sečteno-podtrženo: Vnější plech jsem polepil z cca 80%,a vnítřní plech z 99,9%,namontoval jsem repro,pustil rádio,lehl ke dveřím a poslouchal jsem-že by to nějak extra basovalo mi nepříjde,dveře nevibrují,ale to nevibrovaly ani před tím,možná jsem něco udělal blbě(ale nevím co),nebo možná špatná volba repro,anebo jsem od toho prostě čekal něco víc.

To se takle spatne posuzuje. Mozna od toho opravdu cekas neco co v dane cenove relaci neni mozne. Nebo je problem s instalaci: nastaveni radia, prehozene vyhybky od vejsek a stredobasu, prefazovani .... je toho vic. Nemas moznost zajet k nekomu, kdo u ma neco naposlouchaneho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,vůbec tady nikoho neznám,kdo by s tím měl nějakou zkušenost,je tu jen jedna firma,která prodává a montuje auto-hifi,tam jsem si nechal namontovat sub bull audio a zes. Carpower 1502,měl jsem na to všechno i kabely (Dietz),celej den to tam bastlili,vzali si za to 2 tisíce a něco,a potom jsem zjistil,že signály+napájení táhli společně stranou u řidiče,kabely dietz 23088 10qmm co jsem měl z ahifi.cz měly vyjít na celé auto,a ještě "mělo zbýt",tak jim nestačili,tak do dopojili kabelem o průřezu 4qmm,a asi za měsíc mi shořela pojistka i s celým pojistkovým pouzdrem,které se celé roztavilo,takže tam se mi moc nechce,jestli mi rozumíš :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nechci pomlouvat firmu co neznam ale jejich montaz je tedy divna. Ja delam vzdy napajeni jednim prahem a signaly druhym (nekdy stredem). 5m kabel musi stacit. Kdyz davam zesik do octavky na zadni stranu sedacky, tak to vyjde cca na 4.5m kabelu. Montaz u me je taky za min penez ale to je uz o necem jinem. Pokud zmenili prurez kabelu, tak meli dat taky pojistku ktera odpovida tomu kabelu 4qmm. Od kud ses?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...nevím...ale o této značce jsem ještě neslyšel...

...jen tak na hlas si přemýšlím... :rolleyes: pro vyšší výkony jsou konstruovány kvalitní cívky, stronciový magnet (ideál neodym) závěs membrány a membrána samotná.

...proč kompa se zatížením 100W jsou cca 3xdrašší :huh: ...kde jsem jen viděl ty vyhybky... :unsure: ...

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz...MB-Quart-FSA216

...no...jestli to chceš zkusit...je to na tobě ;) ...je tam nějaká polská e-mailovka a toto jsem zkopíroval z hodnocení...

"...velmi me sklamalo vase zbozi a chtel bych vam ho vratit je to mozne?..."

"...Tomuto prodejci doporucuji se vyhnout a to velkym obloukem! Zbozi zdaleka neodpovida popisu navic se ani nejedna o znacku Audion jak uvadi a kdyz jsem ho chtel vratit tak psal polsky abych nebyl smesny! A automaticky udeluje za negativ negativ!..."

...závěr si udělej sám...myslím si, že je dost na výběr z levných komponentů a není třeba takhle riskovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...nevím...ale o této značce jsem ještě neslyšel...

...jen tak na hlas si přemýšlím... :rolleyes: pro vyšší výkony jsou konstruovány kvalitní cívky, stronciový magnet (ideál neodym) závěs membrány a membrána samotná.

...proč kompa se zatížením 100W jsou cca 3xdrašší :huh: ...kde jsem jen viděl ty vyhybky... :unsure: ...

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz...MB-Quart-FSA216

...no...jestli to chceš zkusit...je to na tobě ;) ...je tam nějaká polská e-mailovka a toto jsem zkopíroval z hodnocení...

"...velmi me sklamalo vase zbozi a chtel bych vam ho vratit je to mozne?..."

"...Tomuto prodejci doporucuji se vyhnout a to velkym obloukem! Zbozi zdaleka neodpovida popisu navic se ani nejedna o znacku Audion jak uvadi a kdyz jsem ho chtel vratit tak psal polsky abych nebyl smesny! A automaticky udeluje za negativ negativ!..."

...závěr si udělej sám...myslím si, že je dost na výběr z levných komponentů a není třeba takhle riskovat

Tihle rádoby prodejci mě fakt serou,protože spousta lidí nemá možnost si ověřit,jestli je zboží kvalitní,nebo ne.Bych jim za to šlápl na hlavu,hlavně těm polákům!!!!Bych z toho blil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...