Přejít na obsah

Vyhřívání sedaček


bubi

Doporučené příspěvky

Ahoj, tak jsem do svojí fabky konečně nacpal sedačky z octavie II (nikdo to nedělejte nebo u toho necháte nervy:D) a začínám přemýšlet, jestli by něslo to vyhřívání, co v nich je nějak napojit i do fábky.. zespod z těch sedaček čouháj dráty (airbag a výhřev). Myslíte, že by to šlo spojit i s fábií? Co všechno bych k tomu potřeboval? předpokládám že to není jen koupit spínače na výhřev a natáhnout drát od sedačky k výhřevu že? díky za rady P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhřívání sedadel jsem si do Tanku ještě nedával, ale našel jsem zde na foru, celkem pěkný návod. Někde ke konci návodu, by jsi mohl najít i tu elektriku na kteoru se ptáš.

Kdyby jsi udělal nějakej návod nebo napsal své zkušenosti o montáži těch sedadel z OII byl bych rád, celkem mě to zajímá jak to probíhá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Taky mám ve Fabii sedačky z OII, výměna probíhala hlavně kůli výhřevu(naskytla se dobrá cena). Podle dílenské příručky jsem si předělal kabeláž k výhřevu. Měl jsem kabeláž pro 2 jednotky a OII má pouze jednu pod sedačkou spolujezdce. Nebylo to nic hrozného. Pak už jen koupit konektory pro propojení sedaček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdravim, mám fábii I z roku 2000 komfort.. koupil jsem si sedačky z fabie I rs s výhřevem... pod sedačkama jsou ŘJ a pár kabelů nejspíš spojený sedák s opěradlem... pokud jsem tedy tohle téma dobře pochopil potřebuji už jen kabeláž+ovádání a 2 šikovné ruce... Pak by mělo vše fungovat... Nenašel be se někdo s okolí Litoměřic kdo by mi to zapojil a poradil kde sehnad kabeláž... ovládání snad seženu v poho...

Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím mám problém, někdy mi nesepne vyhřívaní sedačky řidiče. Proměřil jsem to podle dílenské příručky a zdá se že to bylo OK, jen na potenciometrech to bylo nějaké divné, ale bylo to u obou stejne, přitom pravá je stále OK. Co odchází nejčastěji, potenciometr nebo jednotka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chyba lávky, zase to nejde řídicí jednotka OK, vypínač OK, jsem je prohodil z druhým sedadlem. Proměřeno na odpor vytopený kvartir na 20 stupňů, ponecháno 4H, odpor dle příručky, ukazuje to na řídicí jednotku sedadla, ale když ji dám na druhé sedadlo tak funguje.

pozri http://forum.skodahome.cz/topic/121098-vyhrivane-sedadla-problem/

Editováno: , autor: scoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Prý to někdo dělá u Vsetína kolem 1000 Kč. Jinak já jsem jen rozebíral vyhřívaný sedák a u staršího auta je to dost na pováženou, ten drát co drží potah už moc nedržel v molitanu sedáku a muselo se to lepit. Když to uděláš špatně, tak ti nebude držet potah na sedadle.

Editováno: , autor: VAG BoBo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tak po dlouhém pročítání tohoto téma bych se rád taky zeptal na pár věcí pokud se tu najde nějaká dobrá duše :). Sehnal jsem sedadla s dvěmi RJ a mám Fábii MR2007. Je problém, že mam facelift Fabii a sedačky s 2mi RJ z předfacu nebo to jde normálka zapojit? Pokud ano má někdo schéma na kabely pro dvě RJ, našel jsem tu pouze pro jednu. Jako poslední bych ještě rád sondoval zda někdo nemá tip na nákup těch deček za rozumnej peníz?(mám pocit že jedna je v ....)

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...