Přejít na obsah

Vyhřívání sedaček


bubi

Doporučené příspěvky

Majký,čísla Pinů nevím,když jsem kupoval sedačky dostal jsem k nim kompletní interierový svazek kde bylo vedení k sedačkám.Zkus bazary anebo uživatele Titan 0306.Centrální řídící jednotku musíš nakódovat a kabely jsou do ní vedeny kvúli odpojení napájení při velkém odběru proudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

neznáte někdo číslo konektoru? mám origo sedačky z jiného auta 2 jednotky

tento konektor to určitě není - přidávám foto o jaký se jedná

nemám ty na fotkách (zelené)

Rikam ti to asi uz po treti .. Obe maji cislo 1J0 937 731

post-4616-1250016248_thumb.jpg

post-4616-1250016578_thumb.jpg

Editováno: , autor: Majký
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

zdravim ja som si kupil nove sedacky aj z vyhrievanim ale iba sedacky..:-) chcel by som si to napojit ale neviem nikde najst co presne k tomu potrebujem.. ma tam byt ovladac ale ani ten nemozem nikde najst.. o zapojenie sa nebojim skola by na to bola:-)) ak by niekto nieco vedel tak by som mu bol vdacny.. dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj mám dotaz dokáže mi někdo pomoci se zapojením výhřevu ze sedaček z FII. Je tam výhřev i Bagy.

Více je tady - http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=76454

Omlouvám se za založení nového tématu.

Tady jsou odkazy pro nákup deček a kabeláže, ale nevím jak je to pro Vás drahé. Ale ceny asi nic moc.

Je tam víc věcí tak koukněte:- http://www.auto.asp2.cz/fabia-interier.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takdy dotázeček, mám je v autě z výroby a topí, ale čekal jsem, že když auto natočím a bude motor studený, že to hned požene teplo, ale přijde mi, že to funguje až když se rozjedu, pak cítím jak to krásně topí. Topím na trojku. Minule jsem sedl, ujel asi 1km (bylo na nule) a když jsem pak stál na parkovišti, měl jsem nastartováno a výhřevy na pětku a krásně to topilo. Tak nechápu, jak to funguje:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Človeče takovej veterán a neví? Myslím že tam je v BSG nakódovaná regulace spotřeby proudu. Nebo tak něco, když auto jede, altík točí naplno a dává víc proudu než když stojíš nebo je auto studený.

Ale přesně to popasat neumím. Ale je o měření spotřeby spuštěných spotřebičů v autě. Ohřev zadního okna, výhřev zrcátek, klimoška atd. A podle toho to reguluje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja když jsem si domontoval vyhřivane sedačky tak v ten moment jednotka o nich nevěděla a fungovaly tak jak ty chceš - ihned po studenem nastartovani hřály, a hřály hodně - i když auto zustalo stat na místě. Stavalo se mi však že když jsem hodně popojižděl a pořad startoval tak mi začala slabnout baterka - prostě hodně elektřiny z altiku šlo do vyhřevu a malo na baterku - aspon si tak myslim já.

Pak jsem si nechal přes VAG aktivovat vyhřivane sedačky a razem nastala změna. Sedačky po studenem startu mín hřaly - si myslím že jednotka je odpojovala kvuli spotřebě. A až když motor měl vyšší otáčky tak začnou hřát víc.

Takže pokud chceš aby ti hodně hřaly i když se nehybeš tak skusit je přes VAG odpojit - nastavit to tak jako bys je neměl - ale jak na to - to ti neporadim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
Asi to tak bude, ale nevím, zda je to dobrý nápad. Nerad bych pak někde zůstal. Asi při neutrálu to má dost velkou spotřebu:( Každopádně díky za typ, když se budu nudit, třeba to zkusím takhle udělat.

ahoj,zisti si kolko to ma vykon-watt.podla toho sa da vypocitat ze kolko to bere prudu P=UxI,ono samozrejme ked mas vyssie otacky dodava viac prudu a o to viac hreje,ked si v klude na neutral tak to hreje menej,to je jasne

ja mam shitove vyhrievanie ,to lacne z tesca-rozkuchal som ho a prisposobil som si to na jeden vypinac a mam to v podode.a ty co pisali ze na to nesmie ist mokre-haha-ono to musi mat velmi dobru izolaciu,inak by sme si spalili gulecnik .cauko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám sedačky s výhřeve origo z výbavy a jak za studena tak při jízdě se rzehřejou cca do minuty...žádnej rozdíl mezi tím zda stojím - studenej motor a nebo jedu nepociťuju ;) PS: kurňa k čemu by tam ty sedačky byly, u diesela trvá než se zahřeje, tak ať je zadek alespoň hnedka v teple :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

FABIA 2002 u me skoro stejny problem. Vyhrivani ridice nekdy jede a nekdy ne. A to jeste nekdy topi naplno (ovladac nereaguje). RJ jsem prohazoval, ovladacky taky a vysledek stejny. Odpor decek je v poradku, jenom pri mereni termistoru me zarazily udaje na multaku. Odpor skakal od radove stovky ohmu az do megaohmu kdyz jsem tlacil dlani na sedak v miste cca 10cm od operaku. Kde je prosim umisteny ten termistor. Delal nekdo nekdy neco podobneho ? Nechce se me kupovat cela sada jenom kvuli tomu. Diky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi hodím to sem mám FRS 04 (předface) koupil jsem sedačky z ORSII a budu zapojovat podle schématu zapojení které tu koluje. Nechámám origo kabeláž ale musím dostat na stranu sedaček konektory z FAbie ale nevím co vše je potřeba koupit pomužete někdo? Bude mě stačit koupit položky 5 a 6?? A jsou stejné pro řidiče i spolujezdce??

post-15140-1265874817_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...