Přejít na obsah

Vyhřívání sedaček


bubi

Doporučené příspěvky

Já mám ten samý problém! Taky mi nefunguje výhřev řidičové sedačky, spolujezdcová v pohodě a moje ne! Nevím v čím může být problém! Stalo se mi že někdy vyhřívá a někdy ne! Ale to že někdy vyhřívá to se stalo za zimní sezónu asi 3x!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie, nemyslím odporovy drôt je tam ešte termistor, tepelne závislý odpor ktorý je napojený na RJ aby RJ vedela kedy prestať kúriť

Možno by nebolo zlé zistiť či neni odpojeny (odlomeny kablik) termistor v dečke sedáku

To by ale ta dečka neměla odpor, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie, nemyslím odporovy drôt je tam ešte termistor, tepelne závislý odpor ktorý je napojený na RJ aby RJ vedela kedy prestať kúriť
Možno by nebolo zlé zistiť či neni odpojeny (odlomeny kablik) termistor v dečke sedáku

To by ale ta dečka neměla odpor, ne?

A to je někde u té dečky? Musím odčalounit sedačku? Chystám se na to abych vypral potahy. Dělal jsem takhle zadní sedáky a je to luxus. dík za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prepáč, montáž som si síce fotil ale toto ma nenapadlo odfotiť ale prikladam obrazok z DP.

Ten termistor je označený G59.

Odpoj RJ vyhrevu, odpoj konektor na sedačke pre vyhrev a odmeraj odpor medzi pinom 2 konektoru sedačky a pinom 3 konektoru sedačky.

Skús rozsah 20 kohm.

ak bude ukazovať aj na väčšom rozsahu nekonečny odpor, termistor je naprd. Je docela možné že je ten pin 3 spojený so zemou, nikdy som to nebadal takže neviem aky presny odpor ma mať

je to vzadu dečky na sedáku tam ako do nej vchádza kábel. je to pekne vidieť inak

nemáš fotku? prosím...

post-3171-1190543994_thumb.jpg

Editováno: , autor: profor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...

Po dlouhe dobe ozivuji s prosbou o radu - koupili jsme pro pritelkyni fabii combi, MR03, ma prekopany interier na eleganci, sedacky maji vyhrevy, je natazena kabelaz, ale kabelaz je facelift a je treba ji prehodit - kompletni druhou kabelaz mam, spis me napadlo, jestli by neslo jen prehodit piny v konektorech pod sedackama nebo to vyresit nejak jednoduseji nez rozebirat celej spodek palubky a tahat to znovu. Taky bych prosil o nakopnuti, jak identifikuju, jestli to mam kompletni (kde maji byt ty RJ vyhrevu a jak poznam, jestli mam mit jednu nebo dve). Proste o tom aute nic nevim, jen vim, ze mi pod sedackama couhaji konektory, ale piny (svorkovnice na sedacce a svorkovnice z podlahy) na sebe nesedi. Diky moc.

Foto konektoru pod sedackou spolujezdce, co mam aktualne na kabelazi, co je natazena.

post-78-1220783129_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...