Přejít na obsah

Vyhřívání sedaček


bubi

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

zdravím,chtěl bych se zeptat zda někdo neví,jestli se řídící jednotka vyhřívaných sedaček kde má sedačka každá svou dá použít na předělání pro typ s jednou řídící jednotkou.Dík za odpověď.

FFelix pokud nemáš sedadla namontována a zapojena můžeme se domluvit na výměně.Mám sedadla s dvěma řídícími jednotkami i kabeláží vhodnýmï do Tvého vozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj kluci,asi budu za debila,ale tohle téma je už trochu nepřehledný,takže: mám rok 03,nehřeje mi sedačka řidiče,spolujezdcova OK. Mám jednu ŘJ,nebo dvě? Jak to zjistím? Předpokládám,že musím mít dvě,když jedna sicna chodí a druhá ne... jinak elektrika je pro mě troch španělská vesnice...sry a dík za odpověď ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

mám koupené sedačky s výhřevem (2RJ) zda dobře chápu schéma zapojení tak se musím připojit SX2 a dodělat pin 3 a 10 (jaký pin tam je - číslo)? mám fabku 2000 confort má připravenou RJ na výhřev

následně dodělat pojistku tam budu potřebovat taky nějaké piny dodělat - určitě nebude osazené (jaký pin tam je - číslo)?

Je potřeba potom nakódovat RJ a proč se tam připojují ty kablíky?

díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...