Přejít na obsah

Octavia II RS


Ludvíček

Doporučené příspěvky

Mi řekni kolik lidí platí za stažená data. Možná někdo kdo to sjíždí z mobilu, ale ten si zase nebude stahovat videa. Ale je to jedno.

AdBlock - to je hezké, kdyby to používal každý tak na internetu není nic. Tohle zrovna beru jako okrádání.

Internet máš zadarmo jediné co se za to po tobě chce, aby ses podíval na reklamu. Není to moc na tolik zábavy a informací.

Nemyslíš, že to není zrovna fér? Lidé si dají tu práci a ty je pak tahle ochčiješ?

Ale zase zpět k tématu. Takhle tu RS nikdy mít nebudu, když každý bude používat AdBlock :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi řekni kolik lidí platí za stažená data.

Evidentně jsi to nepochopil. Tady vůbec nejde o placení stažených dat...

Nemyslíš, že to není zrovna fér? Lidé si dají tu práci a ty je pak tahle ochčiješ?

Dovol abych se zasmál :smich:, žijem v nějakém totalitním režimu abych měl určeno co musím a co ne?

Ale zase zpět k tématu. Takhle tu RS nikdy mít nebudu, když každý bude používat AdBlock

Nepsal jsi něco o ochcávání? Takže teď jsi veřejně přiznal, že tu jen spamuješ jen proto abys vydělal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si myslíš, že žiješ v totalitě kde je vše zadarmo.

Ale i v totalitě se za služby platí. :) A v tomto případě je to i slušnost. Přitom tě to nestojí nic a proto to nechápu.

Šak já to netajím a se za to nestydím, že si v roce 2050 za peníze vydělané z reklamy koupím nové RSo. :palec2:

Pokud mi lidi jako ty nebudou kazit průměr. :aggressive:

:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si myslíš, že žiješ v totalitě kde je vše zadarmo.

No ale v demokracii ti nikdo nebude určovat co máš číst a co ne... tak nevím proč se rozčiluješ nad tím AdBlockem...

Ale i v totalitě se za služby platí. smile.gif A v tomto případě je to i slušnost.

A ty si platíš za to, že si tady dáváš reklamu? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou to uplne ony.

Mely by to byt tyto (jak uz jsem tady daval...):

Jen podle vsech informaci nebudou dvou barevne (sedo-cerne), ale pouze cele cerne.

EDIT: Ikdyz se ted divam na ty oficialni fotky, tak to na tyhle moc nevypada. Asi si musime pockat na dalsi foto a nebo na AS Brno

Moje informace vychazi z informaci uvedenych zde na foru, takze je mozne, ze to tam ani nebude ...

pokial sa pamatam,tak som ich sem kedysi davno daval ja,len ako ilustracne aj s tou informaciou, ze budu uplne cierne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne to není rozčilování. Vážený soudce, já ho nezabil, jen jsem mu odebral život... lol A že si tu neděláš reklamu? Sám tomu nevěříš... :smich:

nieco na tom bude...ale dost uz OT :feve:

Tie LED svietia aj pri zapnutych xenonoch - len sa stlmia (ako u Audi)?

post-10844-1243023784_thumb.jpg

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokial sa pamatam,tak som ich sem kedysi davno daval ja,len ako ilustracne aj s tou informaciou, ze budu uplne cierne :)

Jj, o te barve jsi psal ty, na foto uz si nevzpominam a hledat se mi to nechce, ale je to mozne.

Mi se na alcantre nelibi, ze je to vlastne takovy semis a kdyz neni uhlazeny, tak to vypada spinave. A taky se mi zda, ze se docela spini.

Od novych sedacek jsem ocekaval vic, ale bohuzel ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...