Přejít na obsah

Octavia II RS


Ludvíček

Doporučené příspěvky

Podla mna sa omnoho viac podoba naraznik na Golf Plus...

Uz sa tesim az predstavia O3 - ako tu z nej kazdy bude grcat a hned potom kupovat :smich:

..pockaj pockaj, nas OIII nezaujima, nas zaujima, ako bude vyzerat OIII RS (mna teda uz len benzin) :smich:

No podla toho, akym smerom smeruje predno-maska-rada (vid seat), tak moje predstavy koncia, a nedovolim si trufnut, co vyliezlo z design-studia. Osobne ma prekvapil face WV Pola. Uplne sklamal Seat Ibiza (teda az po OII fl RS)

. Jedina vec, co by ma potesila, teda v pripade OII fl RS je motorizacia 3,6 benzin resp. 3,0 tdi... vtedy by som mozno ozelel aj tu prednu masku, megasvetla, a "cervene" odrazky v zadnych svetlach....

ADD Mischicko a okynka:

no, ja ked stiahnem okienko, pocujem drncanie diesla, piskot turba, a hucanie spatakov. Nasledne okna vytiahnem a tesim sa aspon z odhlucnenych tapacirov a ako-tak prijemne hrajuceho zvuku. Obcas potesi aj spotreba, ale fakt len obcas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedina vec, co by ma potesila, teda v pripade OII fl RS je motorizacia 3,6 benzin resp. 3,0 tdi... vtedy by som mozno ozelel aj tu prednu masku, megasvetla, a "cervene" odrazky v zadnych svetlach....

3,0 TDi je podélně. To bys mohl vědět a 3,6?? Proč stačilo by 2,0 195kW z S3. Je to hodně podobný jako starej TFSi a 3,6 s tim pojedeš naprosto v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...