Přejít na obsah

Octavia II RS


Ludvíček

Doporučené příspěvky

Co jsem si vsiml, tak u FL bude v serii toto:

"LIGHT ASSISTANT" s "DAY LIGHT", vnitřní zpětné zrcátko s aut. stmíváním, dešťovým senzorem

Vyhřívané trysky ostřikovače čelního skla

Vyhřívání předních sedadel

Coz je uspora nejakych dalsich 10 000 KC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska zahlédl ceny FL RS a SCOUT.

U RS je mínus 20.000,- ze stávající ceny a schází rezerva, jinak výbava totožná.

Pro Scout potom minus 25.000,-, ale zase zdražila metalická barva z 8.500,- na 11.500,-.

Dle mého dost pálka za obyčejnou "jenom" ospojlerovanovou Octávii. Čekal jsem, že půjde cena o něco níž. Když vemu OII Combi 4x4 1.8TSI L&K v plné výbavě za cca 770.000,-, proti Scoutovi doplněným na stejnou úroveň v nové ceně za 977.000,- tak to je sakra moooc! 200.000,- slovy: dvěstětisíckorunčeskýz za plasty kolem auta.

Nestudoval jsem to úplně podrobně, nebyl čas, možná je tam nějaká finta. Třebas vyšší marže a od toho se odvíjející i vyšší sleva a následně nižší cena...to ale nevím!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jak jsem rikal ja.

RS FL bude stat

2.0 TSI, manual 704 900 KC

2.0 TSI, automat 764 900 KC

2.0 TDI, manual 729 900 KC

2.0 TDI, automat 789 900 KC

coz je sleva 16 000 KC u benzinove motorizace a 15 000 KC u naftove.

Co se tyce seriove vybavy, tak ta je rozsirena o:

"LIGHT ASSISTANT" s "DAY LIGHT", vnitřní zpětné zrcátko s aut. stmíváním, dešťovým senzorem

Vyhřívané trysky ostřikovače čelního skla

Vyhřívání předních sedadel

a to dela asi nejakych 11 700 KC

celkove by se dalo rict, ze je sleva 27 700 KC (26 700 KC u nafty)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odbyt maji, dodavatele v ramci krize stahli, tak je asi nic zlevnovat nenuti, konkurence je v tomhle smeru dost bezzuba, az me to zarazi. Aut podobnyho razeni moc neni, bud o dost sportovnejsi nebo naopak pseudo sportovni verze s par plastama. Ale ty picoviny, teda krome vyhrivani sedadel, ktery jsou ted bez priplatku, tim to moc myslim nenahonej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...