Přejít na obsah

Octavia II RS


Ludvíček

Doporučené příspěvky

Videl jsem a z blizka jsem si prohlizel maskovanou FL RS. Pres svetla meli folii a z dalky to vypadalo dost dobre, z blizka uz to bylo poznat - hlavne si s tim moc nepohrali. Bud by se nejak prelepilo svetlo a nebo jeste by slo nalepit folii pres svetlo a cely blatnik, at je to v kuse a nevypadalo to blbe.

Bohuzel zavarit to plechem asi nepujde, svetlo neni vubec zapustene, ale detailne jsem jeste FL nezkoumal

Co jsem si dneska vsiml u projizdejici FII, tak ta ma nahore blinkr a mozna i parkovacku, tak s tim asi nic nepujde udelat.

Ale u OII FL je nahore pouze parkovacka (co jsem si vsiml), takze to nebude tak velky problem.

Editováno: , autor: kully
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u FII je nahoře pouze blinkr, parkovačka je dole ve světle,. ale i tak je s tím problém, dá se to třeba přelepit vinilovou folií, někde v sekci FII je taková Fábka v černé barvě

EDIT: tady sem našel tu Fabku:

http://forum.skodahome.cz/index.php?act=at...t&id=129821

Editováno: , autor: HjM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fl budíky mi pripadajú fest retro,prechromované skoro až gýčové,mal som možnosť besprostredne porovnať a sú oveľa horšie ako v OII RS.Nemám ani jedny ani druhé,ale ak by som si kúpil fl,budíky by boli prvé čo by som menil,druhé by som dosadil mračítka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta folie na fabce je docela dost prusvitna - asi kvuli tomu blinkru. Ja bych si spis predstavoval neco pokud mozno se 100% krytim.

S tim lepenim pres svetlo + cely blatnik bych mel obavy z barevne stalosti folie. V lete kdyz na ni pere slunicko a v zime zase ze soli. Jestli vydrzi to co lak a nebo se musi treba co dva roky menit.

Telefonica O2 ma polepene octavky svou reklamou a uz jsem videl jednu a ta byla zepredu hoodne vybledla. Tak nevim jestli to znicila ta sul nebo to je nejaka obycejna folie. Ikdyz pri mnozstvi aut, ktere nechali polepit to asi nejaka draha folie nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to vec nazoru - mne se novy FL libi mnohem vic nez stara OII. A to nerikam jen proto, ze ji mam, umyslne jsem totiz cekal abych mel FL a ne starou OII...

Takze ano, tobe se to nelibi, nicmene tezko to muzes zobecnovat a tvrdit, ze to co skoda predvadi je hnus. Tohle plati pro vsechny, kteri kritizuji FL a nove kroky Skoda. Proste nekterym lidem se novy design nelibi, jinym se libi. A tak je to ale se vsim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...