Přejít na obsah

Pokec


Lewis

Doporučené příspěvky

A co ty nepřesné dráhy řazení na felině a měkkej podvozek?.. Dalo by se to nějak odstranit? Myslím tím doporučit nějaký tužší tlumiče nebo rovnou nějakej sport. podvozek (a nemyslím tím HP sporting..) A co vy na tu převodovku? A spojka by byla lepší taky asi jiná.. Díky moc

Má jí známej a neví co s tim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No me se vubec nelibi jak mluvim tak jsem to sem nechtel ani davat...

Kdyz jsem tam pred 3/4 rokem predstavoval feldu tak to ze me musel francesko pacit... na PVA se zase vsichni rezali smichy jak jsem koktal... no ted rikali ze jsem mluvil normálně... ale stejně nic moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne v poho tak aspon ukazu autí na netu... :t Ona by to semka stejně dříve nebo později šoupla cacorka... Mikrofon mi snad dela nejvetsi problem ale hlavne takovej casovej nápor... do té doby kecáš v pohodě... třeba si rozmýšlíš co tam řekneš... přijedeš tam a najednou to je takový máme tady další auto... no tak honem jak to je co a jak... chvili premýšliš a hned se te na neco pta... potom nereknes to co jsi chtel a treba to co jsi mel... ja tam spoustu veci zapo... ale jinak celkem v pohe si myslim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-_- , njn nervozita, ale v cajku..... ;)

myslis, ze jsem teda udelal praci za nekoho jinyho :smich::smich:

To urcitě... ale kde ta holčina je? normálně už by tu byla a ted? Možná že je naštvaná na mě? ale bohužel nevim co jsem ji provedl... už v plasech na mě byla ošklivá... (měla nějakou prudivější náladu než jindy než na co jsem si zvykl... ale pst...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-_- , njn nervozita, ale v cajku..... ;)

myslis, ze jsem teda udelal praci za nekoho jinyho :smich:  :smich:

To urcitě... ale kde ta holčina je? normálně už by tu byla a ted? Možná že je naštvaná na mě? ale bohužel nevim co jsem ji provedl... už v plasech na mě byla ošklivá... (měla nějakou prudivější náladu než jindy než na co jsem si zvykl... ale pst...)

:smich::smich: nikomu to nereknu :D

nejni jeste v praci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...