Přejít na obsah

Pokec


Lewis

Doporučené příspěvky

jj koukal jsem, ze jsi to smaznul, pac to byla uz hodne vyhrocena debata.....

v par vecech jste se tam nepochopili a hned tam bylo hadani do krve.......

ale ja se temer nehadal... ja tam byl spis jak kdyz hrach na zed hazimmm... to bylo ty jsi blbej... zelený nejsou takový jako modrý... nene ty jsi uplne blbej posloucháte mě? ne jdi s barvame nekam ted se hadame...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no uprime receno jsem to ani moc nechapal, proc to vzniklo a co bylo cilem....

ale to je jedno nechame to konovi, ten ma vetsi hlavu...... :)

jinak dnes jsem konecne odvezl Bobika do lakovny a opravi mi ty dvere a kliky pujdou do barvy....jupíííííí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ajo :o , koukam, ze mam uz nejak moc....

ze jsem uz na druhe strance v TOP to vim, ale za chvili to bude postup na vyssi pricky......ale na borce z Octavacky hospody se necapem.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidis a ja se s tim vztekal, pak jsem zahodil sroubovak a sel radeji posekat travnik..... :D

a pak v sobotu vecer, ty jsi mel ty Skodovacky monterky, tak to jsem te musel nejak vyuzit.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

huh, tak to absolutne chapu, ja po svem poslednim neuspechu, byl tak nastvanej, ze kdyz jsem dostal boticku, tak jsem se pohadal tak s policajtem, ze to skoncilo samozrejme pokutou (nemusela byt, dalo by se to v poho ukecat), tak jsem ihned roztrhal slozenky na kousky, policajt to asi i videl, ale sedl jsem a odjel, tak snad nebude pruser, ale mel jsem z toho zkazeny dva dny....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

huh, tak to absolutne chapu, ja po svem poslednim neuspechu, byl tak nastvanej, ze kdyz jsem dostal boticku, tak jsem se pohadal tak s policajtem, ze to skoncilo samozrejme pokutou (nemusela byt, dalo by se to v poho ukecat), tak jsem ihned roztrhal slozenky na kousky, policajt to asi i videl, ale sedl jsem a odjel, tak snad nebude pruser, ale mel jsem z toho zkazeny dva dny....

No já jsem sedl do auta a malem jsem se naboural a pak malem popral... No prostě špatnej den ne, a jak vyjíždím od školy je tam dlouho mezi polema obec kde je 50... a plná... jedu 50 a nejakej debil se sluzebákem pul metru za mnou... tak mu poodjedu a pribrzdim aby to pochopil... ne zacne me predjíždet na padesátce pres plnou caru... tak jsem mu tam hodil jen takovou mysku... no blbost proste ale jak jsem byl vytocenej... pak me predjel zacal brzdit zanadavali jsme si z okýnka a jeli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to mas taky prima pozkouskovy zazitky.... :(

kdyz jsem jel rano k lakyrnikovi, tak jsem malem nedojel, malem jsem mel celni stret se zenskou v cervenym leonovi....

madam si usmyslela, ze bude predjizdet kolonu a nemela na to kone....

tak jsem dupnul na brzdu a uhnul co nejvic stranou a bylo to jen tak tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to mas taky prima pozkouskovy zazitky.... :(

kdyz jsem jel rano k lakyrnikovi, tak jsem malem nedojel, malem jsem mel celni stret se zenskou v cervenym leonovi....

madam si usmyslela, ze bude predjizdet kolonu a nemela na to kone....

tak jsem dupnul na brzdu a uhnul co nejvic stranou a bylo to jen tak tak...

V Liberci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

e-e jel jsem z MB od Hrdlořez směr Běla pod Bezdězem a bylo to v mistě, kde je to nejuzsi......jel jsem na pohodu 110 a ona tam mohla mit tak 120, ale to je jen odhad.....v kazdym pripade by to byla rano jako svine..... <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...