Přejít na obsah

Tajný vypínač


Gerrik

Doporučené příspěvky

čau stříhni čerpadlo v pojistkovce první konektor AA modrej slabej drát :-) (někde aspon 10cm od svorkovnice)

Zajda

jde něco podobného udělat na OI ?

nemáš nějaký návod ?

Určitě to jde, brácha to na OI měl. Ale nechával to na servis, není moc zručný :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau stříhni čerpadlo v pojistkovce první konektor AA modrej slabej drát :-) (někde aspon 10cm od svorkovnice)

Zajda

jde něco podobného udělat na OI ?

nemáš nějaký návod ?

Určitě to jde, brácha to na OI měl. Ale nechával to na servis, není moc zručný :p

no vono všechno jde ale musí se vědět co a jak , hlavne aby ti to pak nerozsvecelo kontrolky a nehořelo a podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau stříhni čerpadlo v pojistkovce první konektor AA modrej slabej drát :-) (někde aspon 10cm od svorkovnice)

Zajda

jde něco podobného udělat na OI ?

nemáš nějaký návod ?

no jelikož nejsem ještě profesional , ale uživatel tak ještě veci ladím, nekde strihnu napajení a nekde kostru řj. a jinde zas čerpadlo, ale všechno mam odzkoušený , takže napiš co je to za motor , rok a pak budem řešit dál co a jak kde a taky přes jakej vypínač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
čau stříhni čerpadlo v pojistkovce první konektor AA modrej slabej drát :-) (někde aspon 10cm od svorkovnice)

Zajda

jde něco podobného udělat na OI ?

nemáš nějaký návod ?

no jelikož nejsem ještě profesional , ale uživatel tak ještě veci ladím, nekde strihnu napajení a nekde kostru řj. a jinde zas čerpadlo, ale všechno mam odzkoušený , takže napiš co je to za motor , rok a pak budem řešit dál co a jak kde a taky přes jakej vypínač

1,6 55 kW r.v.98

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tiež mám teraz 1,6 55KW,bodlo by mať tajný vypínač.

Na 1,3 som ho nemal a pred mesiacom mi ju ukradli, ale ten vypinac by mi asi nepomohol.

Feldičku naloźili asi navyjakom,ostali mi po nej len dva vygumovane pasy na betone.

Tak poraďte čo prerušiť,ako funguje to odpojenie snímaća otáčok???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Prosím o radu, chci si dát do auta tajný vypínač, odpojit tím palivové čerpadlo. Vím, že k čerpadlu vede víc kabelu, prosím o radu, kterej kabel mám přerušit? myslím barvu. Nemůžu s tím poškodit řj nebo čerpadlo?

Vykašli se na tajny vypinač a dej tam raději pořádny zabezpečení...a pamatuj že když se někdo rozhodne auto ukrást tak ti ho prostě ukradne a nějaký tajný vypínač ho zbrzdí o dvacet sekund :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vykašli se na tajny vypinač a dej tam raději pořádny zabezpečení...a pamatuj že když se někdo rozhodne auto ukrást tak ti ho prostě ukradne a nějaký tajný vypínač ho zbrzdí o dvacet sekund :p

podle me, nasr*t na alarmy, jedine tajnej vypinac, kdyz vis, jak co odpojit a jak. Ve meste ti bude houkat alarm a kazdy v dnesni dobe na to kasle,co to houka. navic na alarm je dobra finta, kopnes do auta, rozhouka se,prijde majitel, vypnet o...udela to petkrat za noc a myslim,ze na postej to uz vypne uplne....... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem na felde i jinych autech vzdy prestrihnul drat od cerpadla, ale vzadu pod sedadly, a od tam tahnul draty pod kobercem k vypinaci , a vzdy to bylo ok, bez problemu.

Jo, a muj nazor je ten, ze tajny vypinac je 100 nasobne lepsi, nez alarm, pokud je teda dobre schovany vypinac, a neni na palubovce :-))

Editováno: , autor: hastrman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Ja jsem na felde i jinych autech vzdy prestrihnul drat od cerpadla, ale vzadu pod sedadly, a od tam tahnul draty pod kobercem k vypinaci , a vzdy to bylo ok, bez problemu.

Jo, a muj nazor je ten, ze tajny vypinac je 100 nasobne lepsi, nez alarm, pokud je teda dobre schovany vypinac, a neni na palubovce :-))

ja mam vypinac uz 5let a jeto bezva,je to za pakatel a porad lepsi nez alarm.Soused dal pekny prasule za alarm a uz feldu nema a to ji nemel nic moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...